Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

U nas też śliczna pogoda i siedzimy z Kacpim na polku. Czytacie dzieciakom bajki?? Ja siedze z małym w domu, nie pracuje, wiec mam czas i czesto mu czytam:) Kacpero też chce już siedzieć, ale sam to jeszcze niezabardzo, chociaż zdarza się:) Wczoraj z leżenia sam się podciągną do siedzenia a potem fiknął do przodu:P Musze na niego uważać rozbójnik jeden kochany❤️ Macieja 🌻 nie doradzę ci, bo mój mały juz chwile pije z butli i nauczył się bez problemów. Słoneczko🌻 jak Martynka po szczepieniu?? Dziś już normalnie?? Mój mąż też wraca jak już śpię:( Anna80 🌻 nie przejmuj się, każde dziecko ma swój indywidualny tryb rozwoju, Wszystko w swoim czasie. Co do stópek to nic nie doradzę:( Chyba, że wrasta jej paznokietek?? Sylwia🌻 A jak wasze szczepienie?? Niebieskieoczy🌻 słodkie zdjęcie. 😘 dla wszystkich Agneska🌻 co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa ja mam aspirator frida, kupilam go za 20 zl. nz alegro,u nas w zadnej aptece go nie bylo,jest naprawde rewelacyjny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gruszki to moge wszystkie w smieci walnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika czytasz mi w myslach :-) Też miałam się pytać czy czytacie maluchom bajki. Ja próbuję krótkich rymowanych wierszyków. Mam takie malutkie książeczki z piszczącymi zwierzakami i bajko-wierszykami po angielsku. Jak je czytam Małgosi to mała nie wie na czym się skupić, na piszczącym lwie czy mamie recytującej wierszyki. Oczka ma wtedy wielkie jak spodki. wnisokuje po tym, że jej się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskie oczy ja tez czytam rymowanki, ksiązeczki piszczące tez posiadam:D Ale mały preferuje takie twarde, wali w nie łapką i się cieszy, więc też myślę, że mu sie podoba. A czapa naprawde cieplutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ęNick........Data urodzenia.....Waga......Cm.......Miasto..............Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.......18.03.06........3030g.....55cm......Poznań..............Krzyś Leonek gial@o2.pl Kasia27.......19.03.06........2100g.....51cm..........................Alicja Elizabetaa ...23.03.06........3100g.....55cm .....Bytom ..............Iga RRR...........26.03.06........3460g.....56cm..........................Mikołaj Ania26........29.03.06........4020g.....59cm......Rzeszów.............Milenka..... aniachodak@tlen.pl Mo.nika.......03.04.06........3200g.....51cm......Bremen..............Jakub Madelaine.....03.04.06........3730g.....57cm......Szczecin............Milenka Aga_krz.......04.04.06........3900g.....56cm......Szamotuły...........Roksana..... kriwas@poczta.tp.pl Kizia.........04.04.06........3180g.....53cm..........................Julia ANNA80........05.04.06........3400g.....55cm..........................Milena...... melania26@op.pl Monikaa_......05.04.06........2570g.....50cm......Opatów..............Małgorzata Dowa .........06.04.06........4060g.....60cm .....Łódź ...............Diana Milena dowa1@o2.pl Renola........08.04.06........3100g.....55cm......śląskie.............Julia.....ptrenata@plusnet.pl Grazie........09.04.06........3900g.....58cm..........................Maciek wera66........09.04.06........3650......57cm......Ostrowiec...........Oskar Marteczka77...10.04.06........4350g.....62cm......Lublin..............Damianek Lolonek.......10.04.06............................Sucha Beskidzka.....Leon Mikołaj Mina29........11.04.06........3400g.....55cm......mazowieckie.........Kajtek Jenefer25.....12.04.06........3250g.....60cm......Głogów..............Julcia Joasia79......12.04.06........3200g.....56cm......Łódź................Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia......12.04.06........3450g.....53cm......Aleksandrów Łódzki..Olek....olakrowka@tlen.pl Agneska.pop...14.04.06........3800g.....61cm......Chełm...............Brajan..... agneska.pop@op.p Witch3........14.04.06........3500g.....54cm......Chełmno.............Karolinka rybka25 ......14.04.06........3350g.....50cm .....Rakoniewice ........Marcel Róża..........17.04.06........2650g.....53cm......Olsztyn.............Majka Ola23.........19.04.06........3759g.....56cm..........................Julia kirrikirri....19.04.06........3450g.....57cm......Gdańsk..............córka Agnes_Bdg.....20.04.06........3060g.....54cm......Bydgoszcz...........Julia...... agnes78@op.pl Er............20.04.06........3200g.....58cm......ok.Łodzi............Hubert macieja8......21.04.06........3990g.....57cm......Gdynia..............Kinga Sylwia_76.....21.04.06........4000g.....60cm......Sosnowiec...........Andrzej Sineqanone....22.04.06........4150g.....62cm......Białystok...........Ola Silvia27......22.04.06........3950g.....59cm......Wrocław.............Kacperek Kasika1.......24.04.06........3590g.....58cm......Rzeszów.............Kacperek... kasiapodolec@wp.pl słoneczko27...28.04.06........3410g.....55cm......Gdańsk..............Martynka... mr_adam@wp.pl asmana........29.04.06........3500g.....54cm......Olsztyn.............Iza serek.........30.04.06........3450g.....55cm......Łódż................Joasia Viki2.........01.05.06........3200g.....53cm......Krosno..............Oliwia..... ndorota1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po szczepieniu, tym razem udało sie bez płaczu :) Kasika bardzo fajna czapka, Kacper będzie super wyglądał. Ja jakoś mam problem z wyborem książeczki, jest ich tak dużo :) , ale może jak pojedziemy na zakupy to wreszcie coś wybiorę. Chciałabym też kupić płyte z piosenkami dla dzieci, ale z tym jeszcze poczekam bo nasz kolega coś kiedyś wspominał że ma( takie stare piosenki ), to poprosimy go żeby nam przegrał. Jak nie będzie miał to słyszałam że fajne są kołysanki z siedmiogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7200........70.........4m i 2t Elizabetaa........Iga-3100.................7300.........70......5 m i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................8200..................4 m i 3 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka..................6300........67..........4m i 3t kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6600..........68..........5m-cy Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........7000.........68.........17 tyg. Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............7700........69........4,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8170 .........??.... 4m.i 18dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990............7400.........67.......4 m-ce 3tyg Aloiram............Agnieszka-3260..........6900..........64......4,5 m-ca Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............8000..........71........4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7900...........???.......4 m-ce i 3 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Byłam dzisiaj y lekarza z Oskarem paznokcie są już w porządeczku,ale jeszcze kazała przykładać piochtanine :D .W sobote chrzciny aż się boje tego wszystkiego jak to wypadnie brrrrrr. U nas jest piękna pogoda słońce daje popalić. Niebieskie oczy 🌻 zdięcia Małgosi są już dodane PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczynki:) Marynia dzis wesoła jak skowronek , tylko zaczeła pokasływać i zrobiła 3 półplynne kupki z niwielką ilością śluzu , kurcze i nie wiem czy to nadal efekt szczepienia czy soc złapała odemnie bo mnie gryzie wgardle i cieknie z nosa:( co brałyscie na katar i gardło karmiąc cycem?? Kasiak Frida usuniesz z nosak co tylko chcesz, ja kupiałam w aptece za 25zł, a czapak super:D Niebieskie oczt Małgosia słodziutka🌻 Sylwia to dobrze ze mały nie płakusiał bo Martynie to było słychac w poczekalni. Ja czasmi śpiewam córci;)a pozatym to córa uwielbia tanczyć ww rytm muzyki disco;) Wera to super że z paznokcami Oskarka ok. a ha jeśli możesz to dodaj Martynie do odlicznek link w stpoce- dzięki🌻 Zmykam bo córcia woła i jeszcze synka musze zgnac żeby odrobił zadanie domowe Pozdrowionka Kurcze przez tem katar ledwo patrze na oczy Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jak jutro trz będzie robić takie kupki to idź do lekarz bo panuje wirus mój Oskar już to miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera a jakies inne miał objawy Oskar bo Martynia pokasłuje , brak gorączki i katarku , kurcze a wczoraj była zdrowusienka , no ale poczekam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskie oczka 🌻 Małgosia wygląda uroczo , mi najbardziej podobają się zdjęcia : w sukieneczce po prostu super i te na macie, a o mamie to już nie wspomne :D kiedy ja schudne :) Słoneczko 🌻 na poprzednich szczepieniach to nie płakał tylko sie darł :) Ja też \"śpiewam\" Jedrkowi i tańczymy sobie czasami. Wera 🌻 udanej imprezki. Kasika 🌻 jak ja ci zazdroszcze chodzenia na grzybki, ja bardzo lubie zbierać, a nie pamiętam kiedy byłam ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar robił żadkie kupki ze śluzem i bardzi śmierdzące a potem to sam śluz.Kataru nie miał,nie płakał był radosny,tyle tylko że te kupki często robił.Dawałam mu dużo pić wode z glukozom.lakcid i syrop baktrim tak kazala doktorka i jesze zupke kazała mu podawać marchew z ryżem.Ale zobaczysz jutro jak jutro nic to moze to efekt szczepionki.A jak dzisiaj byłam u kontroli to panuje wirus zapalenia płuc u dzieci,ąż się boje brrrr. Wszystko będzie dobrze 🌻. Trzymaj się.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam nadzieję że jakoś uda nam się z tą butla jak nie to zostaje łyżeczka z niej mleko mała wcina pięknie. I bardzo smakuje jej marchewka narazie ze słoiczka ale zjada pięknie. Niebiesjie_oczy faktycznie jestem z Gdyni konkretnie z Obłuża. Pozdrawiam i uciekam spać męża nie mam a mała zaczynba dzień o 5 i ja oczywiście razem z nią Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki. pogody takie super ze ciągle jeżdzę do rodziców. Mieszkają obok lasku no i troche pomocy mam :). Dianka kiedy skończyła 5 m-cy stala sie zupelnie innym dzieckiem. Teraz jest taka pogodna. Piszczy tylko jak bola jej dziąsła ale calgel pomaga. Co do pokarmów to uwielbia zupke jarzynowa z cielęcinką. Za mlekiem nadal nie przepada, ale kaszkę szczególnie malinową je z apetytem. Co do siadania to tez już się podciaga, ale ja boję się ją tak samą jeszcze posadzić. Podciąga się za wszystko co może a w lezaczku to siedzi prawie cały czas. Jak chcę ją położyć to jest ryk. aniu80 co do tego dzieciaczka co stoi. Jak Dianka miała 4 miesiące to byliśmy w knajpie w Olsztynie. była tam babcia z dzieckiem tez 4 miesięcznym. Leżało to dziecko w wózku a babcia podala mu palce i ten brzdąc wstał. Nie wyobrażasz sobie jakie było moje zdziwienie. Rozmawiałam na ten temat z pediatrą. on powiedział że dzieci które mają wzmozone napięcie mięsniowe tak się zachowują. Rodzice się cieszą ale to jest nieprawidłowe. kasika czapka super. jak Kacpiego w nią ubierzesz to pokaż fotkę. agneska pop jak oczko? zmykam bo trzeba pranie wywiesic i czas na kapiel i jedzonko. Pozdrawiam was i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za miłe słowa :-). Sylwia_76 🌼 🌼 🌼 Wiadomo, każda mama jest trochę próżna na punkcie swojego malucha i lubi słuchać komplementów :-) wera66 - -> WIELKIe dzięki za dodanie Małgosi do panteonu kwietniowych dzieciaczków ❤️ Co do książeczek dla maluchów to jest ich rzeczywiście masa. Ja korzystam z szaleństw mamy chrzestnej (mojej siostry), która podsyła małej fajowe rzeczy, a ja potem wydurniam się przed Małgonią i recytuję te wszystkie rymowanki. dziewczyny a pamiętacie taki zaspół dziecięcy \"Fasolki\"? Jak urodziła się mała to nagle tyle piosenek mi się przypomniało. I teraz katuję biedne dziecko. A \"Mydło lubi zabawę\" - to obowiązkowa pozycja przy każdej kąpieli. Już nawet mój mąż to śpiewa. :-) sloneczko27 --> mam nadzieje, że kaszelek przejdzie i nie będzie żadnych rewelacji :-) Macieja8--> toż my prawie sąsiadki jesteśmy!!!! Ja jestem z Oksywia!!! ciekawe czy znamy się z widzenia? Jest na blogu gdzieś twoje zdjęcie? Zaraz pędzę szukać! dowa --> korzystaj z pogody! Ale ci dobrze... No to do jutra. Idę jeszcze poszukać zdjęcia Macieji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macieja 🌼 obejrzałam sobie twoje zdjęcia, ale jednak cie nie kojarzę :-( no cóż, Obłuże to duża dzielnica i chociaż mieszkałam tam przez 25 lat nie znam wszystkich :-) Za to Twoja Kinga ma identyczną marynarską sukieneczkę jak moja Małgosia :-) W niej szła do chrztu :-) Baaaaardzo ładna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa nie jest powiedziane ze kazde dziecko ktore tak robi ma wzmozone napiecie miesniowe.Oliwia wstaje tak dokladnie od 4 mies. jest calkowicie zdrowa w zadnym wypadku nie ma wzmozonego napiecia miesniowego,pediatra powiedziala ze jest poprostu BARDZO silnym i zdrowym dzieckiem.Chociaz napewno sa przypadki ze matka sie cieszy i nawet nie przypuszcza ze jej dziecko ma problem....... Kasika ja tez oczyszczam oliwii mosek tym aspiratorem,wyciaga on te twarde kipki na zewnatrz,nie musze pchac daleko patyczka a gruszki sa do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Wieki nie zaglądałam bo absolutny brak czasu na wszystko. Młodsza córka absorbująca, wychodzaą zeby, marudna, spanie na pół gwizdka. W dzień jak spi to trzeba przy niej byc zeby dłuzej pospała, w nocy co troche sie budzi. Starsza poszła do nowej szkoły, nowe obowiązki, trzeba jej wiecej czasu poswiecac. czasem jeszcze jakies spotkania towarzyskie i komputer teraz odpoczywa ode mnie. Ale musze sie zebrac jakos i czesciej z Wami gadac. tesknie bardzo i w ogóle Was podziwiam ze potraficie tak zorganizowac sobie czas ze i tu jestescie regularnie! Taka jestem ciekawa co u Was ale jak zaczne czytac to zas nic nie napisze wiec zaczełam od pisania a potem poczytam. Ja choc mieszkam z rodzicami to dzieckiem sama sie zajmuje bo oni ciągle chorzy na cos i mają swoje problemy i obowiązki.No juz musze leciec ale niebawem bede. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć idę dzis z Martynia do lekarza (na 17) bo pokasływanie w nocy przeszło w kaszel mokry i rano cały nosek był zawalony biała wydzielina, a malutka wesoła jak skowronek , mam nadzieje że to nic poważnego pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam wam dziewczynki napisac ze przez ostatnie trzy noce oliwia budzi mi sie doslownie co 2 godz. jak noworodek.Jestem wsciekla i niewyspana,chociaz te ostatnia noc maz sie ze mna zamienil i on spal w pokoju z oliwia a ja z wiki.Chcialam zauwazyc ze oliwia przsypiala juz cale noce, najwczesniej budzila sie o 3-4, a teraz nie wiem co jest, nie jest jej zimno ani za cieplo, nie ida jej zabki ani nie boli ja brzuszek, po prostu nie mam pojecia co jej odbilo.A wasze dzieci spia tak samo czy tez czasciej sie budza?????????napiszcie cos bo jestem skolowana,Wiki przesypiala cale noce, nawet nie mrukla do 9 mies. bo wtedy wyszedl jej pierwszy zabek. Ale oliwia nie placze w nocy tylko sobie mruczy i ssie cale dlonie, w dzien zjada po 150ml. a na noc180ml, to nie powinna byc glodna, wlasciwie to w nocy woli cherbatke niz mleko, ale az tyle razy???????????????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry. Kacper w nocy przeważnie śpi ładnie, ale w dzień te zęby nie dają mu spokoju. Wszystko do buzi, płacze i pociwera dolne dziąsła. Zauważyłam tam małą biała blamkę:) Ale pewnie zanim się wyrżnie to troche zejdzie.. Tak?? Powiedzcie doświadczone mamy.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsika u nas plamka była ok. dwóch tygodni a ptem już piękny biały ząbek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×