Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witamy🖐️ Czarna🌻 witaj w naszym gronie, odzywaj się jak najcześciej:). Jeśli chodzi o główkę to prywatnie lekarz( przy USG bioderek) zauważył, że mały układa częściej na prawą strone. Niebieskie oczy 🌻 zrobiłam tylko kilka ćwiczeń, bo mały płakał i mi się serce kroiło:O Na poprawę trzeba jeszcze poczekać. Agneska🌻 super to krzesełko, ale cholercia drogie....:( :( :( Ja daję Kacprowi kaszke bananową łyżeczką rano tak koło 9, a wieczorem butle zagęszczam kleikiem ryżowym. Wera{kwiat] Jak się dzis czuje Oskarek? 🌻 WYTRWAŁOŚCI DLA MAM PRACUJĄCYCH 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Dzięki za odpowiedź.Oskar jak narazie czuje się dobrze,gorączki nie ma,ale czasami ma ciepławą główkę.Współczuje Ci Kasika,wiem jak dziecko płacze jak mu się robi masaże bo mojego brata dziecko też miało,ma nadal,teraz już tak nie płacze bo ma 2 latka,ale jak był malutki to wychodziłam bo mi było go bardzo szkoda. U nas dzisiaj piękna pogoda słoneczko tak dopieka że można się opalać.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 ja tak brzydko nie napisałam cyt. : nie żarłaś\":( Iza też ciągle patrzyła na prawo, ale jest juz ok, po ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana kochana ty sie nie denerwuj, :D ja żartowałam wszak:P Buźka dla Ciebie i dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanak anie gniewasz się, prawda??:) A jakie robiłyście ćwiczenia?? Mozesz opisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak sie ciesze! mam opiekunke dla Julki, kolezanka mamy sie zgodzila. W przyszłym tyg zostawie małą na próbę. Dogadałyśmy się na 400 zł, to w sumie 2x tyle co żłobek ale wiem, że mała bedzie w dobrych rekach... A reszta jakos sie ulozy :) Muszę sie wybrac do pediatry na kontrole, mała ma krzywą główkę, widac tylko jak sie patrzy z góry to czoło z prawej jest bardziej wysuniete, ostatnim razem lekarz mówił. ze to jeszcze po porodzie i kazal przypomniec nastepnym razem.Ciekawe co to, ma któryś maluszek podobnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika zapomniałam napisać,że już widze wszystko bo założyłam okularki :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Nie wiem kiedy przyzwyczaję się do tego,że muszę wyjść do pracy i zostawić Milenkę z teściową... :( Mam doła z tego powodu!Całe szczęście,że to tylko 4 godziny dziennie ale jak dla mnie o 4 za duzo.Milenka przezyła te rozstania.Kiedy wracałam to chciała od razu do mnie na rączki i zaczynała płakać (tak żaliła sie po swojemu,że i mi zachciało się płakać :( )....Ehhhh straszne to jest.Czuję się jak wyrodna matka... Odebrałam wyniki Milenki, wszystko dobrze. Kasika moja córcia też przechyla główkę na jedną stronę, trudne te ćwiczonka , które wykonujesz z Kacpim?Może opiszesz jakieś? Agnes u nas niestety to samo z główką, tyle ,że z tył.Pediatra zwiększyłą nam ilośc D3. Wera moja córcia je jak noworodek, co 3 godziny góra 3,5. Kobietki dołączam do pytania wery, jak często jedzą wasze dzieciaczki?Musze już uciekać, przygotować jakieś lekcje na jutro.Pozdrowionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak pusto.Moge pisać bo mąż ma montaż u klijenta.Oskar nie miał dzisiaj ciepłej główki tak jak wczoraj. Kasika pewnie nic nie zjadła i niema siły żeby coś napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nie było mnie bo w piątek wylądowałam z małą w szpitalu:( bo nie chciała mi jeść cały dzień. Dziś wrocilismy do domu. Juz jest dobrze, mala miala infekcje gornych drog oddechowych, ale jeszcze troche pozostało jej furczenie. Idą jej ząbki:) wszystko gryzie, dziąsełka rozpulchnione. Kłade sie spać bo jestem padnięta. muszę jeszcze nadrobic zaległości. Teraz wiem na 100% co czują mamy idąc z maluchem do szpitala :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się :D :D :D .Po nacisnieciu małego zdiecia powieksza sie.Zmieniłam wygląd naszego bloga,ale mósze jeszcze popracować nad nim,ale to nie dzisiaj, a moze i dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, dzisiaj też chyba napiszę ostatniego posta. Wszystkie pewnie poszłyście spać. Wera66 - -> piekna strona. Zdolniacha jesteś! Roza_ 🌼 witaj ponownie! cieszę się, że juz jesteście w domu. nigdy więcej szpitali :-) Kuruj malutką no i gratulacje z okazji ząbków ;-) witaj czarna 28 🌼 ja też jestem tu nowa ;-) anna80 🌼 moja mała je też jak noworodek, co 2,5-3 godzin. A dzisiaj pierwszy sukces - nie pluła kaszką! chyba zaczyna się przywyczajać do nowego smaku :-D Dobranoc, do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek.Ja na nogach już od 5.30.Oskar rozrabia na łóżku bijąć tate miśkiem po twarzy :D . Wczoraj podałam mu sok jabłkowy nie chciał wypić,dzisiaj kolejna próba.Ide na kawke.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, włąsnie zbieram sie do pracy. Moja Milenka nawet nie przezywa rozstania ze mna, bo jest do mojej mamy przyzwyczajona, tymbardziej, ze jaka ta moja mam jest to jest, ale poza Milenka swiata nie widzi. A ja sobie nie radze. Z praca, wychowaniem dziecka , z małżenstwem. W pracy mnostwo papierkowej roboty, siadam do komputera jak mała pojdzie spac, w nocy trzeba do niej wstac, rano do pracy, po pracy zapieprz w domu, kłótnie z męzem, wysiadam psychicznie, stałam sie tak nerwowa, ze czasem trace cierpliwosc do Milenki co jeszcze bardziej mnie dobija. Wszystko to jedna wielka reakcja łańcuchowa, jeden problem powoduje nastepny. A najgorsze jest to, ze nie mam siły skonczyc tego małżenstwa, bo za bardzo kocham mojego męza i on o tym wie i chyba troche to wykorzystuje. Nie mam siły. I tym mało optymistycznym akcentem żegnam sie. Do nastepnego napisania. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja na nogach a malutka śpi:) Niebieskie oczy dzieki🌻 Ania26🌻 przykro mi ze masz tak okropną sytuacje i szczerze mowiąc nie wiem co Ci poradzić:( musisz być dzielna, moze wszystko sie ułozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika jak mogłabym sie gniewać :):P Pierwsze muszę sie pochwalić że Izunia ma 2 ZĄBKI. Kasika podtawą było to aby dziecko było ułożone w łóżeczku tak aby częściej główke przekręcało w drugą stonę. Czyli jal lubi na prawo kładz Kacperka tak, że jak podchodzisz po niego aby patrzył na lewo(ale pieknie to opisałam, ale nie jest to takie łatwe w napisankiu), podkładaj mu zwinięty kocyk po \"ulubionej stronie\" aby nie miał swobody, to może go zmusi do przekręcania częściej główki na drugą strone. Jak wyciągasz go z łóżeczka bierz przez to ramię, przez które mniej patrzy. Rozumiesz coś??? U nas po tym wszystkim wróciło do normy, chociaż widzę, że i tak woli na prawo- dobrze, że nie na lewo:) Roza no to dobrze , że z Majeczką już wszystko dobrze Anna 80 nie jesteś wyrodna matką, pomysl w ten sposób idziesz do pracy aby zapewnić Milence lepszy byt. Teściowa napewni dobrze się zaopiekuje malutką. IDę coś zjeść wypićkawke i się położyć chociaż muszę posprzatać, ale nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 18 września wracam do pracy :( Nie wyobrażam sobie tego :( Już teraz na samą myśl rob i mi się bardzio smutno ;( Małgosia jest tk brdzo ze mną zżyta i cały czas przy cycu.. Nie wiem jak ją zostawię :( Chyba serce mi pęknie ;( Buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana – gratuluję Izuni ząbków. Zaciekawiło mnie to co napisałaś o przekręcaniu główki dziecka w jedną stronę. Moja Asia prawie zawsze zasypia na prawym boku lub z główką skierowaną w prawa stronę. Nie sądziłam, że to wymaga korekcji. Częściej tez wymachuje prawą nóżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu – trzymam kciuki za Ciebie. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży a Twoje kłopoty są przejściowe. Nie załamuj się i nie obwiniaj siebie. Z tego co piszesz na forum można wywnioskować, że jesteś bardzo dobrą matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem🖐️ Wera🌻 stronka sliczna:) Juz jestem posniadaniu to mam siły pisać:P Ania80 🌻 staram się robic podobnie jak opisała Asmana, do tego dochodzą jeszcze masaże też \"ulubionej\" strony, przekręcanie główki w tą mniej lubianą stronę i kładzenia na brzuszku i gadanie do niego tak by odwrócił głowę w tą dobrą stronę. W sumie wszystko jest bardzo proste. Mam nadzieje że pomoże. Różą 🌻 to przeszłyście swoje. Cieszę się, że już wróciłyscie do domu. Ciekawe czy Sylwia27 już jest w domu z Kacperkiem?? ania26🌻 strasznie mi przykro czytać o Twoich kłopotach. Mój staż małżeński jest zdecydowanie za krótki, żebym mogła ci coś doradzić. Trzymaj sie dzielnie. Asmana🌻 Dzięki :D Gratulacje zebów:) Buzki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wiecie że ta gąrączka była spowodowana tym że Oskar ma zapalenie gardła :( . Oprócz tego ma wrastające sie paznokcje u nóżek i jak nie pomoże maść ta którą dostał to będzie miał zabieg wycinania paznokcji :( :( .Jak to usłyszalam to się popłakałam, mam nadziejeże to mu przejdzie.Teraz tak się wścieka w łóżeczku jakby mu nić nie było.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki 🌻 Mój mały tez gorączkował od poniedziałku,wezwalam lekarza do domu i okazalo sie że wszystko ok, a ta gorączka to 3 dniowka(która u nas teraz strasznie panuje) Dzisiaj poszłam znim rano do lekarza bo wysypało go całego i to jest właśnie zakończenie tej 3 dniówki :) Całe szczescie bo byl strasznie markotny Za to dzisaij wojuje od 5 rano Wogóle zrobił sie strasznie płaczliwy, marudny(on nigdy taki niebył) chyba go zabardzo przechwalilam :) Teraz wykapany spi, chwilka spokoju, chociaz co 10 min, sie budzi bo smok mu wypada z japki:) Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze czy wprowadzalyście dzieciaczka wszystko dopiero po 4 miesiaca tak ajk jest na słoiczkach, bo ja juz podałam małemu marchewke z jabluszkiem i teraz chcem dać mu soczek On wogole dostaje wszystko szybciej, jak mial 5 tygodni musiałam mu zaczać zagęszczać mleczko, bo jest strasznym niejadkiem i niechciał pić mleczka wiec gotowałam mu kaszke kukurydzianą , ktora mu posmakowała:) Pije ja zreszta do tej pory Moje dziecko już sie naspało :( dzisiaj jestem niewyspana i niedozycia, maly daje w kość, cały dzień marudzi :( zmykam korzystac z chwili że mały niemarudzi i ide sie wykapac bo pożniej to wyprawa do łazienki z krzesełkiem do karmienia, zabawkami :) Miłego wieczorku 🌻 Ja siedze sama z dzieciakami , mąż w pracy, ale kto wie, moze jak maz wróci to tez bedzie mily wieczorek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera 66- blog super, gratuluje 🌻 Aniu 26- niepowinnam sie wypowiadać na Twój tema bo jestem tu nowa , ale podziwaim Cie za to, ze godzisz obowiazki opieki nad dzieckiem praca i jeszcze dom na głowie Ja niepracuje i czasami padam na ryjek :) Niema siły na nic jestem wykonczona a tu jeszcze maly daje do wiwatu Niedziwie Ci sie, zę czasami jesteś zła na mała, bo ja tez tak amm ze czasami nawet krzykne na malego powkurzam sie a pożniej tego załuje i mam wyrzuty Z mezem tez sie nie raz pokluce, a wszystko przez to ze brak mi sily jak jestem niewyspana a mały jeszcze przez cały dzin marudzi, on tez wraca z pracy zmęczony i wtedy wszystko sie zbiera do kupy i wybucha w domku Takze kochana jestes poprostu przemęczona powinnas odpoczac troszke(chociaz wiem, ze przy małym dziecku cieżko) Ja wogóle podziwiam mamy pracujace bo cieżko jest wstawac w nocy do dziecka a pożniej jeszcze do pracy na wpol przytomna Buziaczki dla Ciebie, żeby wszystko sie ułorzyło 😘 teraz juz naprawde zmykam do lazienki bo jeszcze niedoszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Znowu 3 dni tym razem byłam odcięta od świata tj netu;( Dzis jak odebrałam poczte to z kafe błó 63 wypowiedzi -wow:) Wera super stronka, ciesze się że poradziłaś sobie z tymi powiększeniami 🌻 Asmana fajnie że Natali sie podoba w przedszkolu:), mój synek stwierdził że jest fajnie tylko przerwy za krótkie:) Aniu26 widzę że Ci się wszystko na raz zwala na głowę, mogę Ci życzyć dużo dużo siły i, aby wszystko sie ułożyło❤️ Róża zdróweńka dla Majeczki🌻 Aniu 80 mimo że to teściówka to jednak babcia Milenki i napewno dobrze zaopiekuje sie wnuczką🌻 Agnes fajnie że znalazłąś zaufana osobę do opieki nad Julką🌻 Serek my tez planujemy zwylke krzesełko, ale póznie bo mała też nie chce za bardzo nic oprócz cyca:) , chocaiż przyzanaje że to regulowane jest super tylko ta cena;( A wszystkim dzieciaczkom rehabiltowanym , gorączkującym i z innymi dolegliwościami dużo dużo dużo ZDROWIA 🌻🌻🌻❤️❤️❤️👄👄👄 a Martynia jest strasznie pożarta przez komary cała buzka:(:(:( macie jakies sposoby na tych krwiopijców Dobrej nocki PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam, padam na pyszczek:)) dzis mialam bardzo intensywny dzien, praca, po pracy zebranie w przedszkolu i moje dzieci niedlugo zapomna jak mama wyglada, najfajniejsze jest jednak to ze jak iga mnie widzi to sie tak cieszy, cala buzia, i macha rekami i nozkami z przejecia. Jakos nam sie to wszystko uklada, klopoty z brzuszkiem pomalu mijaja. Jeszcze zyje troche na jakiejs innej planecie,ale powoli sie burze do rzeczywistosci. Pocieszam sie mysla ze iga ma sie w zlobie dobrze. Zawsze sucha, usmiechnieta i najedzona. Ide cos porobic w domu, bo balagan na calego. pappa elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×