Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hej ja jak zwykle nocny marek. od kilku dni to normalnie szału dostaję Brajankowi coś się odmieniło i nie chce zupek tylko słodkie deserki wrrrr kurde jak mam go przekonać a może on nie chce już tych ze słoiczków no to chyba luzik się skończy i jeszcze jemu trzeba będzie gotować. w nocy je co 2 godz. normalnie już chyba nigdy się nie wyśpię. Jak czytam o waszych powrotach do pracy to mi się płakać chce , bo mnie to już czeka 20 września. ale pewnie Brajanek przyjmie to spokojniej niż ja, bo zostaje z moją mamą a ona ma rewelacyjne podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa mama 27
dziwczyny, czy wasze dzieciaczki zostawiacie z kimś na jakiś czas, np: z babcią lub ciocią na godzinkę lub dwie ? bo moja dzidzia nie chce z nikim zostać nawet z dziadkami, jak nie ma w pobliżu mamy lub taty to jest ogromna rozpacz ... pomóżnie, bo nie wiem co robić by ją nauczyć by zostawala z kimś choć na trochę ? Dziwi mnie jej zachowanie bo ma kontakt z ludzmi. A może to przejściowe zachowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Jestem dziś pierwsza:)!!! Wera 🌻 Kacprowi tez wrastał paznokiec w skóre, ale jakos dałam radę mu wyciąć, ale łatwo nie było:O Czarna 🌻 napisz cos więcej o tej trzydniówce, bo Kacpi jeszcze tego nie miał, a słyszałam, że wszystkie dziewci to przechodzą. Słoneczko🌻 witaj znowu w wirtualnej rzeczywistości:) Agneska🌻 Kacpi tak jak Brajanek lubi deserki, ale zupki też uwielbia, wogóle kocha wszystko co można jeść łyżeczką. Majowa mama{kwiat] Mój mały niby taki towarzyski, ale tylko wtedy jak jest u mnie na rękach. Jak bierze go ktoś obcy to już sie nie smieje, a jak na dodatek znikam z pola widzenia to jest płacz. Bez problemu zostaje tylko zdomownikami (mąż i moja rodzina). W czoraj do teściowej ani myslał iść, kurcze aż mi głupio było...:P Współczuje Wam nieprzespanych nocy, bo Kacper jak zaśnie o 20.30 to do 6.30 mam spokój. Asmana🌻 a ty gdzie?? Buzki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wczoraj mała miała podniesioną temp i małe rozwolnionko ale to wina idących zębów. Kasika moja mała też u teściowej płacze i też mi głupio, ale zawsze sie nie składa zeby tam iść ona też nie przychodzi. Za to z moja mamą chetnie zostaje:). Dobrze tobie bo masz całą nocke przespaną a moja jak zaśnie o 19 to budzi sie koło 24 i jej już nawet nie rzenosze bo nie ma sensu i nie wiem kiedy jej przejdzie. W szpitalu mi powiedzieli ze dzieci laktacyjne takie są wiec trzeba przeczekać, a ja chciałabym sie wyspać porzadnie. Miłego dzionka wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika ja jestem. Mój Brajan ryczy od samego rana a od 4.30 to już nie chciał spać wrrrrr. Dzisiaj zupki nie chiał wcale jeść tylko za cyckiem jęczy ale jak dałam mu spróbować ogórka małosolnego tak troszeczkę dotknęłam do ust to takiego smaczka złapał że nie mogłam go uspokić tak płakała za tym ogókiem hehehe, to samo było zjak jadłam takie placuszki z jabłkami. Kurcze chyba zaczne dawać mu normalne jedzenie np. schaboszczaka hehehehhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas też sobie pada mały deszczyk.Mam nadzieje, że ta maść mu pomoże.Dzisiaj Oskar wstał o 3 zasnął i wstał o 6.Także dzisiaj jestem nie wyspana. Jak możecie to przesyłajcie zdięcia to coś porobie na blogu :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera blog jest zawalisty ale zdolniacha z Ciebie. Idę dzisiaj do mojego ginekologa, kurczę przez 9 mies. widziałam go co miesiąc i teraz aż sie za nim stęskniłam ale oczywiście nie dlatego idę he he he. Cieszę się że odstawiłam te tabletki antykonc. dla karmiących normalnie lepiej się czuję psychicznie już nie chodze taka przygnębiona i zdołowana niewiadomo dlaczego. @ jeszcze nie mam ale dziwinie mnie pobolewa brzuch i mam takie dziwne upławy takie różowe. też tak macie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po mojej długiej nieobecności, ale moja Julcia poprostu oszalała tylko na rączkach,nie miam ani chwii dla siebie, nawet wózek jej się nie podoba ryczy jak się ją położy, chyba że ją posadze, ona wtedy wszystko widzi można chwię pospacerować, ale ja nie chcę jej za długo sadzać przecież ma dopiro 5 miesięcy. Jak jej ni posadzę to łokciami się podpiera. Jest naprawdę szybka, muszę już rozkładać jej koc już po całej podłodze pełza turla się, śmiejemy się z mężem że niedługo to za nami do kuchni popełżnie. Kochane jeak wyy sobie poradziłyście z powrotem do pracy. Ja wracam 5 października, a moja mała tylko na cycu, przy cycu zasypia, jak jest jej źle to się poprzytula, dostje już co prawda deserki, ale to jest ciągle mało, nie wiem jak wytrzyma 7 godz, dzinnie bezemnie. Cały czasd szukamy nani, nie wiem jak sobie o tym wszytskim pomyślę to ryczećmi się chce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja, w tej chwili Juleczka ma 5,5 miesiąca, gdy byliśmy na bilansie w 5 miesiącu ważya 8,200 poprotu szok taka z tej mojej córy kluseczka, jest chyba największa z naszych dzieciaków forumowych papa zmykam bo Jula się drze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizia jak moja oliwia bedzie miala 5.5 mies. to napewno bedzie wiesej wazyc od twojej corci, bo teraz ma 4 mies. i tydzien i wazy 7.5 kg. a przybywa ponad kilo na mies.Ale nie jest taka straszna kluseczka po prostu jest dluga.A ha no i chce siedziec bez podpierania,normalnie pobija wszelkie rekordy,na plecy i odwrotnie obraca sie juz ponad miesiac!!!!!!!! a co mnie dziwi to to,ze jak siedzi w fotelu to nie kiwa sie na boki ani nie leci do przodu,mimo to nie sadzam ja na dlugo bo jednak ma jeszcze slaby ten kregoslupik. a to wlasnie ona: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d9ebcc28740e9f1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9202ccde00738ac0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74885ccae8932f00.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, Jakos nam zlecial pierwszy tydzien. Dzis w drugiej pracy wzielam urlop i dopiero zaczna popoludniowe zajecia za dwa tygodnie, ale sie ciesze, bedziemy troche razem z iga, mala jakby to czula wszystko, cala noc chce sie tulic i ssac piers, troche mam obolale ale wiem ze szuka ciepla po calym dniu spedzonym zobcymi ludzi. Nauczyla sie piszczec, pluc i smiac na caly glos, nie wiem czy to ze przebywa z tyloma maluchami naraz czy akurat nadeszla ta chwila, a jak pluje to padam ze smiechu. A utrzymanie jej na przewijaku to graniczy z cudem, wije sie, skacze, przewraca, wszystko reka lapie i straca, maly lobuziak❤️ teraz spokojnie spi, czy zazylo wam sie kiedys nie wykapac dzidzi przed snem?? Iga sie tak nauczyla ze bez kapieli nie ma spania i jeszcze jej nie zrobilam ani razu dnia dziecka. Ma tak ustalony rytm dnia ze o 19 zaczyna marudzic i wiem ze czas na kapiel. ja tez idze sie kapac i spac, bo zrobilysmy sobie z przyjaciolka mala imprezke i napilysmy sie piwka bezalkoholowego oczywiscie;). Buzka dla waszych pociech. jak powiedzial roberto beninni : zycie jest piekne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!U nas też cały dzień pada... Jestem zdołowana powrotem do pracy...Normalnie nie mogę się pozbierać.Aniu 26 🌻 mam podobne odczucia do Twoich.Nie radzę sobie z tym wszystkim i już...Praca w dwóch szkołach, mnóstwo papierkowej roboty, po powrocie gotowanie obiadku, coś trzeba w domu zrobić, znów przygotować się do zajęć a gdzie czas tylko dla Milenki?...Jeszcze to niewyspanie...Po pierwszym tygodniu ogarnia mnie jedno pernamentne odczucie: totalne zmęczenie, dochodzi 21 a ja nie widze na oczy.... :( Na domiar złego mąż zmienił pracę żeby być więcej w domu z nami i odciążać mnie trochę.Tymczasem okazało się ,że ta praca jest jeszcze gorsza... :( Dziś wróci dopiero ok. północy milenka od wczoraj go nie widziała. A teściowa ?Piszecie,że dobrze się zajmie małą.Wiem,że kocha moje dziecko i dobrze się nią zajmie ale brakuje mi do niej sił.Proszę ją, tłumaczę grzecznie żeby nie przebierała pampersa co 2 godziny ale ona jest jak beton...Mała ma mokro i trzeba ją przebrać...Chyba nie urobie na pampersy...Poza tym daje Milence jeść (mleko z kaszką) co 2!!! godzinychociaż kilka razy prosiłam by tego nie robiła, efekt :dziecko znów zaczyna jeść po 60-80 ale domaga sie częściej.A tyle kosztowało mnie nauczenie jej jedzenia co 3- 3,5 godziny , wtedy zjada 120 i więcej - wszystko na marne.Po 5 dniach z teściową jesteśmy w punkcie wyjścia.A dziś kiedy miałam wychodzić i Milenkę brała na ręce teściowa to dziecko tak straszliwie zaczęło płakać i wyciągać do mnie rączki,że się prawie poryczałam ... :( Ehhh ale Wam tu nasmuciłam.... Dużo zdróweczka dla Was i wszystkich maluszków! Kasika dzięki za informacje o ćwiczonkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja nocny marek oczywiście hihi. Kasika -----> Kacpi jak zwykle uroczy, jest normalnie słodki. Elizabetaa podziwiam Twoją siłę nie wiem co bym zrobiła gdybym musiała oddać Brajanka do żłobka mam nadzieję że dużo się zmieniło przez te 20- cia lat z tego co piszesz to tak. Obserwuj główkę swojej niuni żeby nie zrobiła się z tyłu płaska, tak kiedyś było wielkie panie opiekunki piły sobię kawkę a dzieciaczki leżały płasko jak deski. jak będzie coś nie tak opier... je a co!!! teraz jesteś ich pracodawcą. Anna80 ---> moja teściowa jest identyczna tylko całyc czas mnie poucza a jak zapytam ją o jakiś szczegół to nigdy nic nie pamięta. A najbardziej mnie wykańcza jak mówi do Brajanka specjalnie sepleniąc wiecie nie wymawiając \"r\". Traktuję ją jako zło konieczne. Cholera ja też będę kiedyś teściową he he he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas zapowiada się piękna pogoda jak narazie.W czoraj jak leżał na wpół siedząco w wózku to w pewnej chwili jakoś niewiadomo jak siadł sobie :D . Co do teściowej to ja mam spoko przyjedzie raz na 2 miesiące chociaż mieszka 20 min samochodem. Kasika zdięcia kacpiego są już dodane.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80 to faktycznie masz przewalone z ta resciowa, tyle sie napracowalas a ona to rozpiepszyla przez 5 dni, szlag by mnie chyba trafił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moja naszczescie mnie zawsze sluch i dokładnie to co powiem , zawsze zrobi.Moja mama tez zresztą, nigdy mnie nie pouczają, no moze sa troche nadwrazliwe i sie pytaja czy moze jej nie zazimno itp., ale to mi nie przeszkadza. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tak tylko wpadłam powiedzieć Cześć 🖐️ Buzi dla wszystkich. Napisze potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ruch dziś niewielki:P Co do teściowych, to moja ostatnio włożyła Kacpiemu do buzi sucharka, żeby sobie pogryzł, bo go dziąsła bolą:P A ja ja prosze, że może odgryść i się zakrztusić i żeby mu dać gryzaczek, to ona na to, że wszystkim dzieciom tak tawała i żyją:D A teść był zły, że mały się do nich nie usmiecha. Kizia welcome 🌻 Viki córy kochane:) ale Oliwka się zmienia. Agneska Ty to spania nie masz;) Wera dzieki za dodanie zdjęć.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7000........68.........4 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......5 m-cy aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................8200..................4 m i 3 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka..................6300........67..........4m i 3t kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........7000.........68.........17 tyg. Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............7700........69........4,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8170 .........??.... 4m.i 18dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............8000..........71........4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7300...........???.......4 m-ce i 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. 🌻 Viki śliczne księżniczki :) Dla wszystkich pracujących mamuś 🌻 🌻 🌻 jak czytam o waszych powrotach do pracy, to cieszę się że zdecydowałam się na wychowawczy. Ania 80 może powiedz teściowej że lekarz zalecił karmić małą co 3-3,5 godziny, ja tak robie jak dostaje za dużo \"dobrych rad\" ;) to mówie że to zalecenie lekarza i tak ma być :) Agneska ja tam spotkanie z ginekologiem :) ja po porodzie zmieniłam lekarza, a prowadząceg ciąże widziałam co 2 tygodnie nawet nie chce liczyć ile kasy u niego zostawiłam, ale warto było ;) Widze że nie tylko ja jestem słomianą wdową, strasznie nie lubie jak mój mąż wyjeżdża :( ostatnio widujemy się co 2 tygodnie i tak ma być do końca października :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zauważyłam ,że jestem strasznie do tyłu z tabelką nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7000........68.........4 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......5 m-cy aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................8200..................4 m i 3 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka..................6300........67..........4m i 3t kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6600..........68..........5m-cy Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........7000.........68.........17 tyg. Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............7700........69........4,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8170 .........??.... 4m.i 18dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............8000..........71........4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7300...........???.......4 m-ce i 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Długo mnie nie było, nadrabiam zaległości, ale wróciłam do pracy a na dodatek moja mała księżniczka złapała trzydniówkę. Już jej przechodzi, ale widząc taką temperaturę nieźle się zmartwiłam.Na szczęście już po wszystkim. Aniu 26 trzymaj się! Ja także kłócę się z mężem, ale to wszystko z braku czasu i sił.Musicie to prztrwać, najważniejsza jest szczera rozmowa-u nas pomaga. Acha! Poprawcie proszę tabelkę-4,5 miesiąca waga 6900. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7000........68.........4 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......5 m-cy aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................8200..................4 m i 3 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka..................6300........67..........4m i 3t kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6600..........68..........5m-cy Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........7000.........68.........17 tyg. Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............7700........69........4,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8170 .........??.... 4m.i 18dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6900..........64......4,5 m-ca Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............8000..........71........4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7300...........???.......4 m-ce i 1 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×