Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć.U nas pogoda jaknarazie ładna zimno ale słoneczko dopieka. Kasika 🌼 nawet sie nieważ nas opuszczać bo kto będzie polewać jak będzie kolejny ząbek do oblania :D :D PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________________ ######### _________________## ##_________###__######## ____ ___________##________________# #++++++++##### ______________ #_____########_______#++++++++ ++++########## _____________# _____#######_________##+++++++ +###__________### ___________ _#____#######__________##+++++ +++#________________## ______ ______#___##______________##++ +++++++++#_____####________# ___________#________________## ##++++++++++++++#______######_ ____# ___________#___________ __###+++++++++++++++++++#_____ _#####______# _________##+### ____######++++++++++++++++++++ +++#_____#####______# _______ _#++++++####++++++++++++++++++ ++++++++++++#_______###_____# ______##+++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++##______# #_____# ____##+++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++ +##__________## ___#+++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++###______#++# __#+ ++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++######+ +++# _#++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++# _#+++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++# # ++++++#+++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++# #++++##+++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++# #+++# #+++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++# #+++#++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++##+++++# _#+++#+ ++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++# ++++# _#+++#+++###+++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++#++++# __#+++#+ +#XX###+++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++# ++++# ___#++++++##xx####+++++ ++++++++++++++++++++++++++++++ +++####++++++##+++# ____#++++ +++#xxxxx#####++++++++++++++++ +++++++++++######XX#++++++##++ +# _____#+++++++#xxxxxxxxx### #####++++++++++#########xxxxxx ##++++++++++## ______##++++++ #xxxxxxxxxxxxxxxx##########xxx xxxxxxxxxx##+++++++++++# ____ ____#++++++##xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx###++++++++++ +## _________#+++++++#xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx##++++ ++++++++## __________#+++++++ #xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx# #++++++++++++## ___________#+ ++++++##xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xx##++++++++++++## __________ __##+++++++#xxxxxxxxxxxxxxxxxx xxx##++++++++++++## _________ _____##++++++##xxxxxxxxxxxxxxx xx##++++++++++++## __________ ______##++++++##xxxxxxxxxxxxx# #++++++++++++## _____________ _____##++++++###xxxxxxx###++++ ++++++++## __________________ __##+++++++#######++++++++++++ +## ______________________##+ ++++++++++++++++++++++## ____ ____________________##++++++++ +++++++++++## _______________ ___________##+++++++++++++#### ____________________________ #############

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera teraz widze podobieństwo:P:D Renolka współczuje nocy, a Asmana ma tak ostatnio codziennie:( Róża-teraz mieszkamy z moimi rodzidcami, na wiosne planujemy wreszcie wejśc do naszego domku, dzis właśnie maja dowieść nam płytki, wanne i kibelek:) No i \"Mamusia\":P nalega, żebysmy z nimi mieszkali do wprowadzi, czyli po wyjeżdzie jej córek za granice szuka sprzataczki,i kucharki ale głównym powodem pewmie jest Kacper. Bo ona lubi sie z nim bawić:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde myślałam że nikt mnie nie pozna :D :D ale swój swojego rozpozna :D no nie Kasika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabeleczka
nick ....... imię dziecka ........waga........wzrost.....wiek.......urodz. ------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410...7500.......65........6m ..28.04.2006 Elizabetaa.....Iga-3100...........7500.......74......6m i 4t . ..23.03.06 aga_krz.......Roksanka.-3900.......6740.......69.........4m i 2 t. Renola.........Juleczka*3100......8900..............6 m i 3 t. 08.04.2006 Kirrikirri.......Zosia............5500........??.........2 m i 2 t Anna80.........Milenka.........6300.........67..........4m i 3t kizia............Juleczka............6600..........??...........12tyg Mina29..........Kajtek-3400 ......7200.........78..........6m-cy Ania26......Milenka-4020..........6620.........??...........5,5 mc 29.03.06r VIKI2.....Oliwia.....................8000.........68.........6 mies. Kasika1....Kacperek-3590........8200.........70........6miesi 1 tyd....24.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060.........7200........68?....6 mies 10 d..20.04.06 Monikaa_.......Małgosia-2570.....6950.........??.... ..6m-ce1tyg asmana........Izabela-3500 ...... 6760.........68........4,5 mies. 29.04.06 RRR............Mikołaj3460..........7500.........67.........14 tyg grazie.........Maciej-3900..........7400.........68.......3,5 m-ca wera66........Oskar-3650...........8100........69........6m-ce...09.04.06 Irlandia.........Olek-3450............7200........68........11 tyg dowa...........Dianka-4060..........7350 .......68........6 m-cy 06-04-06 serek..........Joasia-3450..........6800........67......5,5m-cy....30.04.06 agneska.pop......Brajan-3800......9125 ........??.. ....6m.14.04.06 jenefer25.......Julcia-3250..........7200.........61.......3 m-ce Marteczka77....Damienek-4350....6750........67.......3 m-ce Joasia79.......Juleczka-3200........7990........71.......6 m-cy 12.04.06 Silvia27 ........Kacperek- 3950 .....7510 .......72......5 m 2 t 22.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........7700........67......6m-ce....21.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260......7160.......70......5 mc....19.04.06 Sineqanone.......Ola-4150...........7850........??.......5 m-cy Kingap.............Oliwia-3400........8000.......71.....4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 7500........74... .6 mies....17.04.06 Roza............Maja-2650............7200........68.... ..6 m 1t 17.04.06 Madelaine......Milenka-3730.........8160.......ok70....6,5m-ca 3.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000..........7900........???.......4m-c3tyg..21.04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśa 26
hej kasika 1 ale sie naszukałam ciebie:) jak tam nasz rówieśnik żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać Koleżankę!! Ja wciąż i nizminnie tkwi tutaj:) U nas dobrze tylko mały strasznie marudzi.. a co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatniówki przedstawiam Wam Kwietniówkę_-Anusie26😘 Reszte Anusia powie sama:) Małemu ida zęby i marudzi okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśa 26
mamy trzeciego zęba!:) mój Olo troche przeziębiony,ma katar i troche się męczy zapchanym noskiem.ale nie goraczkuje i humorek ma ok więc może wyjdzie z tego szybko. kiedys szukałam waszego kwietniowego topika i nie mogłam znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacpek Gratuluje 3 zęba:)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 Super, ale szybko idzie, Teraz taka pogoda i dzieciaki łatwo łapią przeziębienia, Kacpero też miał katarek, ale przeszedł. Topika mogłaś nie znaleśc bpo cos nam podupada i czasem spada na 3 stronke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśa 26
witam kwietniowe mamy i ich dzieciaczki:) ja miałam być majową mamą ale mój synek pojawił się w moim zyciu 24 kwietnia.gdybym to przewidziała to moze z wami własnie dzieliłabym się moimi ciażowymi wrażeniami i nie tylko,no ale zapisałam się na majówki ze względu na termin porodu jaki mi mój gin wyliczył:)hheehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśa 26
kasika :) no problem! zaraz wam topik utrzymamy na 1 stronce! przynajmiej dopoki mój synek śi sobie smacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
jaki kombinezonik?czy to do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałyśmy raz o kombinezonkach Ja mam na 80 i jeszcze duży ale jak go naubieram to akurat:) Topik jest na 1 stronce póki mały gryzie skarpetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka ale sie smiałam jak przeczytałam jak napisałas temu Jedrkowi\"A czym ją dotknąłeś??\" :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
kasika:) no bo taki duży chłop i nie wie - że dzieci to bociany przynoszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bociany przynoszą wiosną, a w kapuście siedzą jesienią:) Masz rację z jedzeniem, nie ma sie czego bać, mój Kacpi tez je dużo rzeczy.] A Olo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
kasika ja kupiłam kurteczke małemu z beżowego sztruksu a w środku ma takiego misia podszytego.spodnie mu dokupiłam beżówe bojowki -ocieplane od środka.superowo w tym wyglada!:) no a rozmiar 80.kurtka sie wydaje za duża na niego ale jak go ubrałam w sweterek to tą kurtke wciskałam na niego-no moze nie wciskałam na siłę ale strasznie taki napompowany był ten mój syn-a moze to jego muskuły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
mój olo to juz zajada ,kaszki bananowe,mleczno -ryżowe,kleiki różne,deserki wg miesiąca,zupki. no normalnie dużo tego!soczkow tylko nie lubi za bardzo -woli herbatki z hippa.rożne smaki. ja mu ni edawałam po pół łyżeczki nigdy- jak mu dalam kiedys marchewke z jablkiem to zjadł od razy pół słoiczka- tylko sie dziwil co mu tam do buźki takiego dobrego mama daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka mój mały też wcina adekwatnie do miesiąca życia, t tylko, że ja staram mu sie sama gotować. Siedze w domu i tyle mam w sumie do roboty i powiem ci że sie staje w tym ekspertką, Kacper dostaje lepsze zupy niz mój mąż:P Ale deserki kupuje, bo uwielbia Frutapurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka zmykam bo Kacpi już dłużej nie wytrzyma:) Zaglądaj jak najczęsciej, przyda sie każda para rąk (do pisania:)) Całuski dla synka buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
kasika ja też czasem mu gotuje zupki. ale jak mi sie nie chce to mam gotowe w słoiczkach- i iwesz co chyba mu te gotowce lepiej smakują:( może matka mu źle gotuje;) co ekspert to ekspert gratuluje mistrzostwa w gotowaniu-ja nigdy nie lubiłam gotować-nawet dla mojego mężulka!za to mój mąż to mistrz w kuchni-tyle że ma bardzo malo czasu zeby nam coś ugotować albo upiec:( zapracowany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
pa kasika pa-mój olo ciagle śpi więc jeszcze se pobuszuje w internecie ,czekajac na męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja wczoraj znow byłam z mała na zabiegu rozklejania warg sromowych (juz 2 raz), tak biedactwo płakało, ze myślałam, ze mi serce pęknie. Mój Łobuz wszedzie biega na raczkach i gdzie tylko moze wstaje. Mój kręgosłup juz do wymiany sie nadaje, normalnuie wykonczy mnie to małe stworzonko.Asmana moja Milenka tez juz zakolczykowana, wygląda cudnie - tak jak i iIzunia. Duzo zdrówka dla wszystkich dzieciaczków i Mamuś! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×