Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Kasika jak zwykle kochana dla mnie:):)Ide na spacerek z Izunia i po Natalke i bałwana ulepimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie strasze skarbie:) Ale sie na wkurzałam nie miałam nawet siły pchac wózka takie zaspy wrrrrr. Podjazdy na wózki wogóle nie odśnieżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka wiesz, że Cie uwielbiam❤️:) Monia nie martw sie na zapas, a nawet jeśli to DASZ RADĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze Kasika Ty też bierzesz Yasmin! Ja też biore ale zdziwiło mnie ze takie drogie. Ale ponoc sie nie tyje po nich. Kurde - Aniu26 -jak przeczytałam ze Twoja niunia zas miała zabieg to mnie zmroziło! Ale dobrze ze już to macie za sobą i nigdy wiecej zabiegów!!!!! całuski przesyłam. Ja byłam dzis na usg w kierunku refluksu no i jest i to przewlekły, ciekawe kiedy minie, powinno do pół roku przejsc a ja dopiero po pół roku sie dowiedziałam. Ma to zwiazek ponoc po części z nietolerancją laktozy. To ulewanie pokarmu jeszcze by sie zniosło ale boje sie o to ze może powodowac nawet zapalenie oskrzeli, kaszel bo tak jak poiwedziała Roza ze to bakterie grasują z tego cofania pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część. Ten program jest bezpłatny i działa tylko przez 7 dni.Mi przenocił zdięcia na dysk C,pokolei jedno po drugim mósiałam przenosić na dysk D. A potem to normalnie jak zdięcia. Kasika dasz rade :) Już niemoge sie doczekać jak będziesz wyglądała :P Asmano ty też pokaż jak wyglądasz naprawde :D :) Byłam dzisiaj u lekarza narazie jest zdrowy a ten katarek co ma to jest na tle alergicznym i przepisane ma kropelki do noska i Zyrtec.No i idą mu górne jedynki lada dzień wyjdą może jutro. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, w koncu weekend, niedawno wrocilam z pracy, biedna igusia musiala siedziec jak zwykle taaak dlugo w zobku:((, ale mama musi pracowac, niestety. Wygralam w totka ..... 16 zl:) Moja troche przeziebiona, lekki kaszelek i katarek, ale twardo chodzi do zloba i sie hartuje. Inne dzieci tez:)) Kazdego dnia sie zmienia i robi sie taka podobna do taty, oczy ma po tacie i oprawe tez, natomiast po mnie chyba anemiczny kolor skory i blond wloski, ale wlosy to sie maga jeszcze zmienic, ale mam nadzieje ze kolor oczu jej sie nie zmieni, taki wielki blekit, tylko siedziec i patrzec w te slepia:))) ❤️ a jak wasze dzidziolki do kogo podobne??? buzka elizabeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaaa ja nie mam @ od pierwszego opakowania cerazette, zaraz jak zaczelam brac dostalam @ i od pol roku nie mam, mam nadzieje ze to a) bo karmie piersia b) bo biore cerazette a nie np bo , lepiej nie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Elizabeta jak mam tak jak Ty z cerazzete, chociąz tez czasmi mysle cz aby nie jestem w kolejnej ciązy zwłaszcza że strasznie duzo jem:) A Martynia podobno podobna do mamusi:D🌻 Małej idzie kolejny ząbek (dolna jedyneczka)🌻 Aniu dużozdrówka dla Mienki i nigdy więcej zbiegów🌻 Asmana ja też dziś ledwo brnełam po śniegu doszkoły po synka🌻 Wera gratulujemy kolejnych ząbków🌻 Agnes powodzonka w staraniach o dzidzie 🌻 Zmykam i dobrej nocki dla całych rodzinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Elizabety
Tak napewno twoje dziecko ma oczy i oprawę oczu po tacie, ale tym który jest biologicznym ojcem dziecka. Bo napewno nie po tym, który uznał twoje dziecko prawnie, jest twoim kochankiem i wciąż jeszcze moim męzem. Mężem, który nie wiedzieć dlaczego wciąż chce mieszkać w naszym domu i jakoś nie bardzo chce się do ciebie wyprowadzić choć błagam o to od kilku lat. Twoje dziecko ma rude włoski i ladną pociągła buzię, ale żadnego podobienstwa do mojego meża choć on ma bardzo charakterystyczną twarz i bardzo ciemne włosy, nasze dzieci są bardzo do niego podobne, nawet nasza wnuczka wygląda dokladnie tak samo jak nasza córka gdy była w jej wieku i jest bardzo podobna do dziadka. To nie jest dziecko mojego męża, możesz to wmawiać jemu, mnie tego nie wmówisz. Zyczę zdrowia twojej córeczce i oby nigdy nie przeżyła tego co dzieki tobie przeżyly moje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Elizabety
moze zamieścisz w blogu aktualne zdjęcie bo to jest chyba z przed miesiąca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Bardzo Was wszystkie przepraszam, że tak długo się nie odzywałam. Ale ostatnio mam strasznego doła. Ale czytam Was regularnie co 6 rano. U nas Juleczka nic prawie nie chce jeść. Tylko cyc i cyc. Już przerobiłam sporo deserków. Wczoraj się przekonałą chyba do jabłka. Ale najgorsze jest to, że zje moze dwie łyzeczki i koniec. Więc dzisiaj spróbuję podać jej zupkę może bedzie lepiej. Z Agusią miałą tak samo, więc widać te moje Dzieciaczki takie są ssaczki. Już czasami uda Jej sie poprawnie zaraczkować. A najszybciej się przemieszcza jak zobaczy płatki sniadaniowe Agnieszki, albo Jej nocnik. No i ostatni zgęstniała Julci główka od włosków. Julcia jest najweselsza z samego ranka. I wtedy dużo mogę zrobić.A w południe i popołudniu uwielbia być przy kimś. Ostatnio nawet, żeby móc obrać ziemniaki, musiałam włożyć Ją do chusty (dobrze, że ją mam). W dzień śpi dwa razy po około 30 - 45 minut. A w nocy zasypia jakos około 20, 21 a wstaje około 5:30, 6. Sama jeszcze nie siada. Trzeba Jej podać ręce, to się podciagnie to siadania. A jak ją się posadzi to siedzi sama, ale po jakimś czasie podpiera się raczkami z przodu. Wczoraj zsunnęła się powolutku z łóżka i sama stanęła i Mąż mówi, że z minutkę postała. Wera🌻nasza też miała podejrzenie o uczulenie na pieluchy. Zmieniliśmy na inne i żadnej poprawy wyraźnej nie było. Więc wróciliśmy do starych i zobaczymy. Ja tak myslę, że może to jej uczulenia. Teraz przestałam jeść gluten całkowicie, to zobaczymy:) Ząbków u nas ciągle brak. Dużo zdrówka dla wszystkich chorowitek ❤️ Gratulacje dla wszystkich zębatych Dzieciaczków ❤️ Wszystkie Maleństwa są super i wcale już nie takie maleństwa😘 Miłego dnia. My dzisiaj jedziemy z Dziewczynkami na basen, a potem na zakupy. Musimy kupić buty zimowe dla Agnieszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze bym zapomniała. Fajnie, żę Aniutka 30 się do nas dołączyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko27🌻 jeśli chodzi o tą piankę to do mleka wlewa się zimnej galaretki (nie musi stężeć). Trzeba poczekać jak kolejna warstwa stężeje przed wlaniem następnej. Ale trwa to naprawdę chwilkę. Przepraszam, że ta późno o tym piszę. Wysłałam Ci przepis na roladę. A jak chcesz na sernik to Tobie i Sylwi76 wyślę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Mam do Was pytanie. Czy wy też macie problemy z odparzaniem pupci? Moja córcia jest tylko w Pampersach, dośc często zmieniam, smaruję, a od pewnego czasu niemogę sobie poradzić z zaczerwienieniem i krostkami na pupci. Konsultowałam się z dermatologiem i to jest właśnie pieluszkowe zap. skóry, smaruję różnymi maściami, ale jest raz lepiej raz gorzej. Stosuje sudokrem, trochę wietrzę pupe, nie wiem co mogę zrobić jeszcze... Proszę doradźcie coś jeśli macie jakiś pomysł. Pozdrowienia dla wszystkich ode mnie i mojej już 7 miesięcznej córeczki Milenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki Pięknie biało za oknem ja od 6 już na nogach, obiad już ugotowany, dom wysprzątamy, więc mam chwile dla siebie. Madeline ja naszczęście tego problemu z Izulą nie mam, dermatolog nie dał Ci zaleceń co masz z tym robić?? Joasia 79 jak piszesz o tych roladach, serniczkach to aż mi ślinka cieknie. Ty dzisiaj na basen a ja na sanki:) Wera kurcze no a myślałam, że nikt nie pozna mojego prawdziwego oblicza:P Kasika kochana , wiem że mnie uwielbiasz i vice versa:) Elizabetaa no tos się wzbogaciła:):). Moja Izula podobno uroda poszła w teściową:(:(. Dla mnie jest mieszana, ma jasną cere, i rudzielec z niej, ale tylko jak się patrzy \"pod słońce\"Oczka ma błekitne i pewnie tak zostanie, Natalia tez ma takie - nie po mnie mają kolor oczu. Wczoraj ugotowałam jej zupke z mięskiem z królika i super zjadła, dałam jej troszke spróbować banana posmakował. Zauważyłam , że coraz mniej chce cycusia:(:( Budzi się nadal tak często z płaczem i co najgorsze przyzyczaiła sie do spania ze mną w łożku- jak ja ją odzwyczaje. Któras pisała , że jej dziecko \"mówi\" dada podobno jeżeli dziecko tak mówi to będzie miec braciszka a jeśli powie mama baba to siostrzyczke:). Moja powiedziała \"mama\" Narazie zmykam a Wy wstawać śpiochy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) U nas dzis slicznie ale zimno. Bierzemy jednak przykład z Izuni Asmany i tez chodzimy na spacerki. Właśnie nastawiłam zupkę dla Kacpera, dziś brokułowa:O Nie lubie, ale Kacpi potrzebuje błonnika, więc niech je:P Renolkka🌻 birę yasmin 3 opakowanie i jak narazie nie narzekam, nic na szczęsie nie przytyłam, to pewnie przy nich zostanę. U mnie ceny są zróżnicowane od 37 do 47 zł za opakowanie. Wera🌻 swietnie sie bawie z tymi ramkami:D Szczególnie moja teściowa we wszystkim dobrze wygląda:P:) Daj znać jak wyjdą jedynki, bedzie imprezka:) Elizabeta🌻 Kacper po urodzeniu był jak skóra zdarta ze mnie, a teraz trudno powiedzieć, taki...mix z niego;). Słoneczko🌻 gratulacjones kolejnych ząbalów. Agnes🌻 powodzenia w staraniach, podziwiam Was dziewczyny ja narazie nie dałabym rady z drugim bobasem. Ciekawe jak staranka MINY29?? Joasia🌻 z czego masz tego doła?? To chyba przez ta pogodę, bo ja też warcze na męża bez powodu:O Zazdroszcze tego basenu... Madelaine🌻 Kacpek nie ma z tym problemu, ale syn koleżanki ma półtorej roczku i do tej pory to świństwo się go trzyma. Koleżanka stosuje sudokre, linomag, mąkę ziemniaczaną, wietrzy pupkę i robi jakieś okłady, dowiem sie z czego. Pozdrawiam, odzywaj się cześciej jak mozesz😘 Dkla wszystkich Buziaki Wieczorem mamy zamiar wyjść ze znajomymi, jeśli oczywiście Karlos w porę wróci z pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zrobiłam misiowi pyszny deserek:) Jabłko, banan, malinki, borówki i sliwki zmiksowałam i wyszła super galaretka, mały zjadł całą miseczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsadziłam dziecko do pudełka kartonowego, wsypałam zabawki i sie bawi wiec mam chwilke ( a lubi sie bawic wszystkim co szelesci - zupki chińskie, koszulki biurowe itp.) Medalaine- u mnie jak był nawrotowy problem zapalenia pieluszkowego to był problem diety - po kleiku ryżowym na wodzie przechodziło, no ale u mnie to była zawiła sprawa ale czytałam też ze uczulenie na jakis składnik moze objawiac sie m.inn. krostkami wokół odbytu i na pupci. Wiec moze warto wykluczac po jednym składniku (wprowadzanym od momentu tej wysypki) i obserwowac. Wiem ze sudocrem jest najlepszy na takie zapalenie( po nim mocniejsze są masci ze sterydem ale to leczy skutki a trzeba znalezc przyczyne!), no i oczywiscie wietrzenie - a i nie wolno używac chusteczek nawilzonych tylko wode gotowaną lub rumianek!!! Moja Julka zaczęła gadanie od słowa dej i am. No w końcu widac jaka jest obżarciuszka, wazy prawie 9kg! Potem wołała dys dys na wszystko a od niedawna spiewa lala, tata, dada. tata. No to tez wniosek ze nastepny byłby syn. no a Natali mówiła baba wiec po długim czasie wywołała siostre!!! Moze jakas prawda w tym jest - słuchajcie dziewczyny te co planują jeszcze dzieciaczki!!! Julka ostatnio przepada za telefonem - nauczylismy ją podczas rozmów słuchawke do ucha przystawiac i jak mówimy halo halo to sie rwie do telefonu i słucha. Kabel wyrywa, słuchawke ciągnie i trudno przy niej pogadac. Na spacerki nie chodzimy bo nadal katar i to okropny. Chyba ten przyrzad do odkurzacza kupie bo już mi płuc brakuje zeby ciagnąc. A czytałam bardzo pochlebne opinie. Kasika no a u mnie takie zdzierstwo - te tabletki 45 zł kosztują!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Madelaine ja na odparzenia stosowałam krem Elosone czy coś takiego i powiem że niezbyt to pomagało,Mama mi poradziła abym za każdym razem nawet częściej smarowała mąką ziemniaczaną i powiem efekt był widoczny po dwóch dniach a smarowałam co 1 godz,teraz juz nie ma ale nadal smaruje.Pieluszki też zmieniłam. Kasika 🌼, Asmana 🌼 czekam na zdięcia :) ja sie ujawniłam z wyglądem to nic strasznego :D :P pokazać jak sie naprawde wygląda :D :D :D Kasika dobry pomysł, ja też wstawie tam teściową :D :D :D :D , jutro pokaże Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ....... imię dziecka ........waga........wzrost.....wiek.......urodz. ------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410...7500.......65........6m ..28.04.2006 Elizabetaa.....Iga-3100...........7500.......74......6m i 4t . ..23.03.06 aga_krz.......Roksanka.-3900.......6740.......69.........4m i 2 t. Renola.........Juleczka*3100......8900..............6 m i 3 t. 08.04.2006 Kirrikirri.......Zosia............5500........??.........2 m i 2 t Anna80.........Milenka.........6300.........67..........4m i 3t kizia............Juleczka............6600..........??...........12tyg Mina29..........Kajtek-3400 ......7200.........78..........6m-cy Ania26......Milenka-4020..........6620.........??...........5,5 mc 29.03.06r VIKI2.....Oliwia.....................8000.........68.........6 mies. Kasika1....Kacperek-3590........8200.........70........6miesi 1 tyd....24.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060.........7200........68?....6 mies 10 d..20.04.06 Monikaa_.......Małgosia-2570.....6950.........??.... ..6m-ce1tyg asmana........Izabela-3500 ...... 6760.........68........4,5 mies. 29.04.06 RRR............Mikołaj3460..........7500.........67.........14 tyg grazie.........Maciej-3900..........7400.........68.......3,5 m-ca wera66........Oskar-3650...........8100........69........6m-ce...09.04.06 Irlandia.........Olek-3450............7200........68........11 tyg dowa...........Dianka-4060..........7350 .......68........6 m-cy 06-04-06 serek..........Joasia-3450..........6800........67......5,5m-cy....30.04.06 agneska.pop......Brajan-3800......9125 ........??.. ....6m.14.04.06 jenefer25.......Julcia-3250..........7200.........61.......3 m-ce Marteczka77....Damienek-4350....6750........67.......3 m-ce Joasia79.......Juleczka-3200........7990........71.......6 m-cy 12.04.06 Silvia27 ........Kacperek- 3950 .....7510 .......72......5 m 2 t 22.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........7700........67......6m-ce....21.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260......7160.......70......5 mc....19.04.06 Sineqanone.......Ola-4150...........7850........??.......5 m-cy Kingap.............Oliwia-3400........8000.......71.....4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 7500........74... .6 mies....17.04.06 Roza............Maja-2650............7200........68.... ..6 m 1t 17.04.06 Madelaine......Milenka-3730.........8160.......ok70....6,5m-ca 3.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000..........7900........???.......4m-c3tyg..21.04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutka 30
witam wszystkich :) Joasiu79 czy Twoja Julcia też pływa w basenie? napisz jak zaczęliście i jak to wygladało - chcieliśmy się wybrać z naszą córcią na basen ale jakoś sie obawiam ze sie wystraszy. Madelaine - ja całe szczęście nie mam z moją Tosią problemów jeśli chodzi o odparzenia, od początku uzywam cały czas sudocremu (dużo nakładam) i nigdy nie miała nawet zaczerwienionej pupki, raz tylko się pokazały jakieś krosteczki ale to była wina banana bo dostawała 3 dni pod rząd deserki z bananami i wtedy też sie skończył sudocrem i posmarowałam ją alantanem....biegiem kupowałam nowe opakowanie sudo. wiem, ze jeśli karmiaca mama pije napoje z cytryną to pupcia się często odparza a niektóre dzieciaczki poprostu tak mają i wtedy trzeba bardzo dbać i na wszystko uważać. A wogóle jak Was czytam to wydaje mi się że moje dziecko jest jakby młodsze jesli chodzi o poczynania rozwojowe a na myśl by mi nie przyszło że niektóre dzieciaczki już mówią :) - Gratulacje!!! super jest obserwować jak pociechy na naszych oczach się uczą i robią postępy. Zastanawiam sie też skąd Wy macie czas żeby na bieżąco pisac - musze się chyba lepiej zorganizować bo tak naprawdę to raz na 2 - 3 dni uda mi się usiąść i to dopiero wieczorem jak Tośka zaśnie. Pozdrawiam wszystkich i muszę jeszcze sobie poczytać poprzednie stronki żeby więcej o Was wiedzieć bo narazie połapać sie za bardzo nie mogę :) Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×