Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Roza tam pisze na słoiczku od kiedy jest , ale jak dziecko nie ma allergii to mozna podac wczesniej,ja mojej daje takie sloczki co pisze od 9 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie bawic z kluseczkami, kupuje makaron babuni te cienkie niteczki, on jest mieciutki i latwo cie daje rozciapkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki mi pediatra to samo powiedziała, ze jak nie ma alergi to nie ma co przesadzać i wydziwiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 26
Hej! U nas drugi zabek. Roza masz racje oczy dookoła głowy. Popatrzcie co moj brzdac dzis odkrył! Teraz to sie dopiero zacznie! Jestem w szoku! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01a7bb7b13e8b6a9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/729232cc6bb84e85.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f8db786346937648.html A to mały poszukiwacz: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/231d9882df333a7c.html Pozdrawiam i zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale się dzisiaj nachodziłam. Załatwiałam różne sprawy w urzędach. Do Asi przyjechała moja mama. Dziewczyny a jak się gotuję tą dynię. Kroi się w kosteczkę? Może to dziwne ale ja nigdy w życiu dyni nie jadłam. Dova – ja mieszkam na Kozinach w okolicach Makro. Jeśli mieszkasz gdzieś niedaleko to chętnie umówiłabym się z Wami na spacerek. Ja mieszkam tutaj od niedawna i nikogo na osiedlu nie zna. Jeździ tutaj dużo mam z wózeczkami ale jakoś tak głupio mi zagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Cały dzień załatwień, ale mamy już kupioną wanne, ubikacje i umywalkę!:):P:D Kacpi morelki z jogurcikiem wcina:) Serek dynie pokroić trzeba w kostkę wrzucić na posolony wrzątek z olejem i ugotować. Ania26 Milenka slicznie stoi!!!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasika – czyli z tą dynią to tak jak myślałam. Ja tylko na razie wprowadzę taką zmianę, że ugotuję ją bez soli. Jeszcze mam jedno pytanie co do żywienia. Czy marchewkę podajecie gotowaną czy na surowo też. A jak na surowo to czy w postaci soczku czy paćki. Moja pediatra w ogóle nie interesuje się sposobem rozszerzania diety. Ja kieruję się książeczkami, które otrzymałam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilisasa
czesc czesto was poczytuje mam corczke ma 6,5 miesiecy tak czytam co wasze dzieciaczki jedza to wychodze z zachwytu, bo moja mala malo rzeczy jada wogole malo je, w dzien prawie wogole natomiast w nocy budzi sie co 2 czami co 3 godziny na mleko nie wiem jak ja przestawic ze w nocy trzeba spac a w dzien jesc, moze znacie jakies strony w ktorych pisza od kiedy i co podawac to podajcie bo szczerze juz sama nie wiem kiedy zoltko kiedy mieso jeszcze nie podawalam miesa ale z tego co9 piszecie to powinnam ania 26 pisalas o jakiejs ksiazce jest w internecie? pozdrawiam i dzieki za podpowiedzi w zywieniu dzieciaczkow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny...jak ja dawno tu nie byłam... aż zapomnialam o tym forum... :/ Taki nawał pracy, ze na rzęsach chodzę ze zmęczenia... Tak czy owak pozdrawiam Was wszystkie... odezwę się jak będę miała czas cokolwiek więcej napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirrikirri Witamy🌻 ❤️ wróciłaś:) Jak zdrówko dzidzia?? Co u Ciebei?? Asmanaka🌻 wróciłaś już?? lilisasa 🌻 mam nadzieję, ze z nami już zostaniesz, bo topik nam pada. Witamy Cie uroczyście:D A co do żywienia to pofdaje ci link, na jednym mozesz zamówic bezpłatny poradnik żywienia. Mam go i polecam, a na drugim na samym dole czerwonymi literami jest tabele żywienia, kliknij tam i wszystko jest napisane. http://www.nutricia.com.pl/klub_przylacz_sie.php http://www.karmieniedzieci.pl/karmienie_dziecka/niemowleta/sztuczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! ale mnie nie bylo, to przez prace, normalnie dzien swistaka. Jestem w szoku jak czytam co potrafia WAsze maluszki. Moja Julka nie siedzi sama, nie stoi, nie ma zebow, lysa na dodatek. za to gada jak najeta mama i tata sa na codzien, szkoda ze jeszcze nieswiadomie:( poczytam i odezwe sie w poniedzialek, jestem z mala w domku bo czeka nas szczepienie. Buziaki i milego weekendu! Szczegolnie pracujacym mamom duzo wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde komp mi strajkuje i nie moge otworzyc zdjec a nie moge sie doczekac zeby zobaczyc małą Ani w akcji. Ale musi byc spryciara.Moja jeszcze nie raczkuje ani nie podnosi sie. Mysle kupic chodaczek moze w nim bedzie sie bawic bo kurde nic nie możE PRZYCIĄGNĄC JEJ UWAGI NA DŁUŻEJ. Extra jest też hustAWKA NA SPRĘŻYNIE, MIAŁAM DLA STARSZEJ CÓRCI ale potem na pożyczkach sie wysłużyła i teraz też jest u kolezanki, nie chce jej zabierac bo są bartdzo zadowoleni z tego ustrojstwa wiec kupie nową nie kosztuje majątku. pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskarowi wyszedł drugi ząbek a górne dziąsełka ma tak spuchnięte że niedługo i z góry będą wychodzić. Też nie chce jeść dałam mu deserek z flapsami bo mleka rano wogóle.Jak zje o 19-20 180 ml to następne o 2 a potem to 8-9.Bardzo lubi obiadek warzywa z królikiem. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co sadzicie o katarku, tym urzadzeniu co sie podlacza do okdurzacza i ponoc ladnie katarek schodzi, brzmu to troche makabrycznie ale przeczytalam paere pozytywnych artykulow, ale wolalabym jeszcze wasza opinie uslyszec, jestem zadowolona z sopelka, to cos co frida, ale nie mam takiej sily ssania ;) iga, pomimo tego ze jest jedna z najstarszych dzieciakow na tym forum nie pelza, nie toleruje leza\\enia ba brzuszku, siedzi chwilke , ale w bujaczku to siedzi ladnie, robi sklony do swich nozek i je wcina, potrafi sie przemieszczac, podnaszac pupe i odpychajac sie nogami i jest niesamowicie radosnym dzieckiem:)) zycze zdrowka, my walczymy troche z katarkiem pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ I skończyła sie piekna jesień..:( Pada, wieje ..brrr Agnes.bdg🌻 dobrze, że o nas pamiętasz❤️ Nie przejmuj sie kazde dziecko rozwija sie indywidualnie, Kacpi też jeszcze sam nie siedzi.:) Renolka🌻 wklej link do tej hustawki, prosze.. Wera🌻 Czy juz Ci gratulowałam nowego ząbka??:):P Elizabeta🌻 nie pomogę Ci, bo nic na ten temat nie wiem:( Moze wieczoprem znajde czas, to sobie o tym poczytam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ....... imię dziecka ........waga........wzrost.....wiek.......urodz. ------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410...7500.......65........6m ..28.04.2006 Elizabetaa.....Iga-3100...........7500.......74......6m i 4t . ..23.03.06 aga_krz.......Roksanka.-3900.......6740.......69.........4m i 2 t. Renola.........Juleczka*3100......8900..............6 m i 3 t. 08.04.2006 Kirrikirri.......Zosia............5500........??.........2 m i 2 t Anna80.........Milenka.........6300.........67..........4m i 3t kizia............Juleczka............6600..........??...........12tyg Mina29..........Kajtek-3400 ......7200.........78..........6m-cy Ania26......Milenka-4020..........6620.........??...........5,5 mc 29.03.06r VIKI2.....Oliwia.....................8000.........68.........6 mies. Kasika1....Kacperek-3590........8200.........70........6miesi 1 tyd....24.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060..........6700........62?........ 5 mc...20.04.06 Monikaa_.......Małgosia-2570.....6950.........??.... ..6m-ce1tyg asmana........Izabela-3500 ...... 6760.........68........4,5 mies. 29.04.06 RRR............Mikołaj3460..........7500.........67.........14 tyg grazie.........Maciej-3900..........7400.........68.......3,5 m-ca wera66........Oskar-3650...........8100........69........6m-ce...09.04.06 Irlandia.........Olek-3450............7200........68........11 tyg dowa...........Dianka-4060..........7350 .......68........6 m-cy 06-04-06 serek..........Joasia-3450..........6800........67......5,5m-cy....30.04.06 agneska.pop......Brajan-3800......9125 ........??.. ....6m.14.04.06 jenefer25.......Julcia-3250..........7200.........61.......3 m-ce Marteczka77....Damienek-4350....6750........67.......3 m-ce Joasia79.......Juleczka-3200........7990........71.......6 m-cy 12.04.06 Silvia27 ........Kacperek- 3950 .....7510 .......72......5 m 2 t 22.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........7700........67......6m-ce....21.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260......7160.......70......5 mc....19.04.06 Sineqanone.......Ola-4150...........7850........??.......5 m-cy Kingap.............Oliwia-3400........8000.......71.....4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 7500........74... .6 mies....17.04.06 Roza............Maja-2650............7200........68.... ..6 m 1t 17.04.06 Madelaine......Milenka-3730.........8160.......ok70....6,5m-ca 3.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000..........7900........???.......4m-c3tyg..21.04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilke aby pochwalic sie że Dianka staneła sama w łóżeczku. Ma tylko problem z dobrym złapaniem sie góry łóżeczka, a jak jej sie wyjmie szczebelek od łóżeczka i przystawi w tym miejscu to chop i juz stoi. Jak chce się ją posadzić to jest ryk. Ona ma takie malutkie rączki. Coś znowu dzisiaj pustki na forum. Elizabetko ja jednak wolałabym fridę. Nie mielismy jeszcze katarku ale na samą myśl o odkurzaczu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek szkoda że tak daleko mieszkasz. Ja Mieszkam na Dąbrowie dokładnie Zarzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta przeczytałam i oglądałam filmik. Trzeba przyznać, że to robi wrażenie. Nigdy nie miałam do czynienia z takim urządzeniem, ale wygląda na bardzo skuteczne. Poza tmy, sam pomysł jest \"wciągający\":P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kasika do godz. 3:00 noc minęła z pobudkami co 5-10 minut później Kacpi już zasnął ale to chyba ze zmęczenia. Rano natomiast zobaczyłam że zaczął wybijac mu się drugi ząbek, lewa jedyneczka na dole i to chyba dlatego tamta noc była taka ciężka. Dzisiaj dzień tez był straszny. Pogoda do bani więc siedzieliśmy w domku przez co Kacper spał zaledwie 30 min. i był strasznie marudny(na spacerze śpi dłuzej) Przyjaciółka poleciła mi szczoteczki Canpol Babies do masowania dziąsełek i wizę że Kacpiemu to pomaga (na jakiś czas ale zawsze coś) i sam bierze szczoteczkę do buzi i jeździ nią po dziąsełkach. Kupiłam też w aptece Calgel - pomocny przy bolesnym ząbkowaniu. Mam nadzieję że to chociaż troszkę pomoże mojemu maluchowi. Co do jedzenia to na prawdę jestem w szoku co jedzą wasze dzieciaczki. W czwartek idziemy na wizytę kontrolną do lekarza i dowiem się co mogę zacząc wprowadzać Kacpiemu do jedzenia. Bo czuję się dość dziwnie czytając menu waszych pociech. Powiedzcie mi skąd bierzecie warzywka. Kupujecie w sklepach ze zdrową żywnością czy w marketach, na targu czy może macie ze swoich ogródków. Kasika zamółam już w sierpniu próbki w Nutrici i w jeszcze jednym ( Gerber lub HIPP) i do dziś nic nie dostałam :( Czy ty też tak długo czekałaś ?? Kacpi tez jeszcze nie raczkuje - nienawidzi leżeć na brzuchu :( i cos mi się zdaje że ominie ten etap i z siedzenia przejdzie do wstawania i chodzenia ;) Z siedzeniem bywa różnie, jeszcze się przechyla na jeden bok lub leci do przodu jednak uwielbia stać co wiem że nie jest dobre więc staram się go nie stawiać na nóżki jednak jak tylko nadazy się okazja to cwaniak ja wykorzystuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godziny przesunięte i na nowy czas to Julka wstała o 5:30, kurde jak ja ją przestawie zeby wstawała później! Kasika już podaje Ci linka http://www.allegro.pl/item136706180_hustawka_skaczaca_hoopser_cena_hurtowa_okazja.html moja Natalka od 6 m-ca w niej urzędowała, była taka mała ze rączki wkładała w otwory tam gdzie nóżki bo za wysoko było jej miec za obręczą huśtawki; a brode opierała na obrzeżu i tak sie husiała, dotykając ledwo nóżkami podłogi. Potem jak była troszke starsza to szalała na całego, husiała sie a jednoczesnie szła pare kroczków a to ją spowrotem do punktu wyjscia (jest na spreżynie). Hustawka daje wiele radosci i dziecku i rodzicom jak patrza jak dziecko hula. Koleżanka której dałam te hustawke mówi ze to jedyne urządzenie w którym jej dziecko dłuższy czas sie bawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś cisza .... Pogoda u nas tak jak wszędzie beznadziejna. Deszcz, grad, burza i wichura tylko śniegu brakowało. Brrrr znowu cały dzień przesiedzieliśmy w domu. Kacpi po przesunięciu czasu obudził sie dzis po 7 rano tak więc nie najgorzej. Spał 2 razy w ciągu dnia. Najbardziej bałam się co będzie wieczorem bo chciałam go kąpać tak jak zawsze o 19.00 mimo że była zmiana czasu. I udało się :) dotrwał do 19.00 i teraz juz od pół godzinki spokojnie śpi :) Zmykam na Taniec z gwiazdami :) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ogladalam tanca z gwiazdamii by łam dzis na poprawinach . Wesele było wczoraj i znacznie leppiej sie czułam. A dzis ledwo zipie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×