Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

wpadam na chwilke bo o 12 przychodzi opiekunka i musze chałupke ogarnąć. Dziś dzień próbny a jutro idę do pracy. Pochwalę się ze wczoraj przepił nam się ząbek. Ale prezent na 7 miesięcy, które dziś obchodzimy :) Wpadnę później. Pogoda w Łodzi fatalna - cały czas pada deszcz. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa :) Wszyskiego naj naj dla Twojej Dianki :D Niezły prezencik sobie sprawiła na siedem miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć W zeszłym tygodniu Asieńka skończyła pół roczku a ja 30 lat. Dodatkowo ja i mąż obchodziliśmy imieniny. Po prostu kumulacja. Moja Asia je Dederki gerbera te po 4 miesiącu i gotowaną przeze mnie marchewkę z ziemniaczkiem, pije herbatkę malinową z dziką różą z hippa i na razie tylko tyle. Obsypało jej troszeczkę buźkę przy ustach i pupcię po marchewce. Może przesadziłam z podawaną ilością a może to alergia. Jutro planuję odwiedzić pediatrę i zapytać się czy powinnam się tym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika same naj, naj dla Twojej Małgosi - u mnie jest podobnie, Tosia kojarzy już osoby i odwraca główkę w jej kierunku jak wołam np. córkę. jak czytam o nieprzespanych nocach to naprawdę współczuję bo nie wiem co to znaczy - Toska spi od 20.00 do 7.00 rano bez przerwy - i tak mam od 6 tygodnia jej życia więc się wysypiam. Coprawda jeszcze nie siedzi tzn. chwilkę ale się na boki przewrca :) a jeśli chodzi o danonki to nawet nie pomyślałam o tym bo pediatra mówiła, zeby jak najpóźniej właczyć do diety krowie mleko więc nie wiem sama. Od tygodnia nie karmię jej piersią tylko Bebilonem i nic sie nie dzieje więc moze spróbujemy niedługo :) Asiu u mnie nauka dla dzieci jest w niedzielę, cały kurs trwa 12 tygodni i kosztuje 240 zł (!!!) cchyba pójdziemy najpierw się poprzyglądać i oswoić małą z basenem a potem zobaczymy. Dowa naj, najli dla Twojej pociechy i gratuluję ząbalka - ja wracam do pracy za 4 m-ce i już na samą myśl sie boję - jak Ty to zniosłaś? skąd wzięłaś opiekunkę? bo mnie też czeka poszukiwanie. Serek moja Tośka też wcina deserki Gerbera ale nie tylko i też uwielbia herbatke Hippa malinową z dziką róża, zupki już wcina wszystkie te, które są do tego wieku i czasami sama jej gotuje bo poprostu uwielbia i słoiczek 150g to za mało :) Kasika1 to wpadnij na kawkę do Pruszkowa - robię taką pyszną z pianką :) do jutra bo dzis juz nie będę miała chyba czasu - buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
hej kwietnióweczki pozdrawiam:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Asia na szczęście sypia i od początku sypiała dobrze w nocy. W dzień, jeśli nie wyjdziemy na spacer, śpi 3 lub 4 razy po pół godziny i to jej wystarcza. Na spacerach sypia bardzo dobrze jak wózek jest w ruchu, jak się stanie się budzi. Ja gluten i mleko krowie będę podawać młodej jak skończy roczek. Fajny jest ten program do zdjęć. Co do antykoncepcji to ja jeszcze nie dostałam okresu po porodzie. Jak dostanę to się zacznę zastanawiać co stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O basenie to mój mąż nie chce słyszeć. On ma ciągle obsesje, że młoda się przeziębi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja tez dawno sie nie odzywałam, ale nie miałam jak, bo miałam zjazd i mąż miał urlop:) Przyznam sie ze jeszcze do konca nie nadrobiłam zaległosci :O Wiecie skonczył mi sie pokarm!!!!!!! Nie wiem co to bedzie bo mała wrecz uzalezniona od cyca, wczoraj mi nic jeśc nie chciała i co godzinę musiałam ja karmić bo z butli nie chce, ale nie moze tak być buu. Dziewczynki jak nauczyłyscie maluchów butelki, to wazne dla mnie. dzisiejsza noc była koszmarna, a teraz mała odsypia. Kwiatki dla was wszystkich w ten pochmurny dzień🌻 Dzis jeszcze szczepienie i wszystko sie zbiegło, oj bedzie cięzko. Ania80 no to wspołczucia , okropna teściowa, ale najwazniejsze ze u mamy bedziecie mieli choć troche spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza wiem co przeżywasz bo moja Tosia też na widok butelki płakała tylę, że ja byłam w lepszej sytuacji bo miałam pokarm a chciałam na wszelki wypadek ją nauczyć jedzenia z butelki gdyby coś nagle się wydarzyło , żeby mieć pewność że nie będzie problemu. Są dwie metody, ja codziennie jej dawałam między karmieniami picie w butelce i przyzwyczajałam (wtedy kiedy miała dobry humor) bawiła się, strzelała sobie ze smoka itp a penego dnia poprostu zassała i to było to, już jej było póxniej wszystko jedno czy to picie czy mleko, wysysała wszystko. Druga metoda to poprostu muszisz zrobić mleczko , wręczyć butelkę tacie czy babci a sama sie ulotnić i tak kilka razy próbować - napewno będzie ciężko ale to skutkuje. No a najlepiej jakbyś zadbała o pokarm. Jak miałam chwilowy problem z pokarmem kupiłam w aptece herbatkę laktacyjną i piłam ja 3 - 4 razy dzienni no i piłam baardzo dużo wody. Pomogło. Teraz już jesteśmy całkiem na butelce (od Tygodnia) bo upodobała sobie jeden cycuszek a z drugiego wogóle nie chciała więc wyglądałam jak po amputacji jeden cycek duży a drugiego prawie brak :) Nie wiem czy Twoja malutka dostaje coś jeszcze oprocz piersi bo ja np. zaczełam odstawianie od zamieniania 1 karmienia na inny posiłek np. kaszka łyżeczką, potem zupka a teraz mleko z butli dostaje tylko 3 razy dziennie. Trzymaj się i powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, mam pytanko ktore biszkopty sa lepsze te okragle czy te dlugie???? moze sprobuje malej podac, wcina jak odkurzacz. buziaczki Renolka ❤️ trudno cie zlapac, moja mala tez siedziala dzis w kartonie z zabawkami, ale miala ucieche:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa Ja podawałam Małgosi na początku długie biszkopty, a teraz podaję jej okrągłe. Nie lubę jej jednak dawać do rączki, bo tylko kruszy je a mało je. Nasączam biszkopciki mleczkiem albo wodą i takie jej daje :) Bardzo jej smakują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie co do biszkoptów czy kupujecie jakieś specjalne dla niemowląt? w sklepie widziałam tylko zwykłe i nie wiem czy na takie nie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ta pogoda mnie dobija, serce mnie boli i głowa i najchetniej spałabym cały dzień, niestety Kacpi jest innego zdania. Anuśka🌻 co sie tylko witasz?! Pisz co tam u Was:) Serek🌻 Kacperos też śpi 2-3 razy na dobę po pół godzinki. Róża🌻 nie martw się, dacie sobie radę z butlą, nie powiem ci jak przyzwyczaic małą, bo Kacper sam się szybko przestawił. Jak po szczepieniu?? Monika🌻 ja tak samo podaje Biszkopty. czasem jak Kacpi chce to daję mu do łapki, ale potem mam kupę sprzatania. asmna🌻 a jak wasze szczepienie?? [wera🌻 A Ty gdzie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być, że śpi 2-3 razy na dzień, bo w nocy na szczeście spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą pogodą to racja mnie głowa już boli trzeci dzień a tu niestety trzeba śpiewać i się smiać do dziewczynki :) to może spróbuję z tymi biszkoptami moje dziecie śpi 2 razy dziennie po 1.5 - 2 godz - moge wtedy odpoczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ja też się wygłupiam przed moim maleństwen, ze spiewaniem gorzej, bo jak zaczynam, to mały się śmieje, mąż mówi, że Kacper ma dobry słuch--PO nim:P:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie jak wasze dzieciaczki jedzą tzn. co, kiedy i ile - mi czasami się cięzko wstrzelić miedzy posiłki z owocami a nawet jakbym miała jej dawać coś w stylu biszkopcika to też kiedy, żeby potem chciała zjeść normalny posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często właczam na płycie piosenki dla dzieci i tańczymy - najfajniej jest przy \"jedzie pociąg z daleka\" czasami się zastanawiam skąd mam tyle siły zeby z nią tak szaleć - ale to jedyna metoda jak już zaczyna marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje mniejwięcej tak: 5-mleczko 140ml 8-kaszka cała miseczka 11-mleczko 13 --obiadek cały słoiczek190ml 16--deserek 19-zagęszczone mleczko No tak mniejwiecej, biszkopta daję czasem po jedzeniu, czasem nasączam go mleczkiem dodaję owoców i jest taki deserek. W miedzyczasie pije herbatki i soczki. Wczoraj nawet zrobiłam mu sama sok jabłkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tańczymy do radia, ale jest smiechu a ja ćwicze kondycje:P Mały ostatnio nauczył się mówić \"Ej\" i rano jak wstanie, przekręca się na brzuszek, głowe kieruje w strone naszego łóżka i woła Ej, Ej:) Normalnie komicznie to wygląda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×