Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość do Elizabety
14:28 Elizabetaa ja nie mam zdjecia na blogu Naprawdę? nie ma? Otóż jest, ta malutka dziewczynka w różowym kaftaniku leżąca w łożeczku w biało niebieskiej pościeli. Ma duże niebieskie oczy i poważną buzinkę. To zdjęcie jest bardzo nieostre, ale przy zastosowaniu odpowiednich technik można zobaczyć bardzo dużo łącznie z kolorem włosów, które mają zdecydowanie rudy odcień. Zresztą sliczny, bardzo lubię ten kolor. Porównywałam to zdjęcie, a właściwie ktos kto zrobił to profesjonalnie ze zdjęciami trójki moich dzieci, swojej wnuczki, męża gdy był mały i jego brata. Niestety, to nie jest dziecko mojego meża. To pewnie stąd były te problemy z data porodu i twoja pewność, że urodzi się znacznie wcześniej niż wskazywałby na to termin porodu wg daty o.m. Musiałaś to dopasować do jego pobytu u ciebie. Dziś ty zaprzeczasz, że na tym zdjęciu jest twoja córeczka, kiedys ona może zaprzeczyć, że jesteś jej matka. Nie zdziwiłabym się. Twoje życie to fałsz, obłuda, zakłamanie, niewyobrażalny płacz i ból ludzi, którzy ci nic nie zrobili, a którym ty zrobiłaś tyle złego. W sposób wyjątkowo perfidny, ale konsekwentnie realizujesz swoje życiowe cele, byleby wyszło na twoje. I wychodzi, a ja muszę odpowiadać na coraz bardziej dociekliwe pytania naszej prawie 3 letniej wnuczki: babciu gdzie ten dziadek znów pojechał ? dlaczego jego nie ma ? dlaczego on cie nie kocha ? dlaczego na ciebie krzyczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Aniutko 🌻 zaczęlismy chodzić na basen z naszą pierwszą córką Agnieszką, ponad 3 lata temu, jak miała około 3 miesięcy. Bardzo Jej się to spodobało. Więc jak przyszedł wrzesień (Juleczka niestety była już starsza niż Agnieszka jak zaczynała pływać, a to dla tego, że od 3 miesięcy można chodzić z dziećmi a wtedy były wakacje i basen był zamknięty). Czasami zdarza się, że na pierwszych zajęciach dziecko płacze, ale szybko się przyzwyczaja do nowej sytuacji. Nie słyszałąm, zeby u nas ktos musiał zrezygnować bo Mu dziecko płakało. W rwgulaminie tego basenu jest że \"w trakcie 3 pierwszych tygodni można zrezygnować z zajęć. Następuje wtedy zwrot pieniędzy za niewykorzystane lekcje.\" Ja bardzo polecam basen. A w ogóle jak znajdziesz chwilkę to zajrzyj na www.wodnis.pl to jest strona tego basenu i możesz się zorientować jak wyglądaja zajęcia i jakie sa plusy basenu w tak młodym wieku :) Renola 🌻 mi też się wydaje, że problem zapalenia pieluszkowego jaki mam teraz z Julka to problem mojej diety. Dlatego odstawiłam gluten całkowicie i zobaczymy. Niestety Juleczka (podobnie zresztą jak Agnieszka) jest uczulona na sudocrem i mamy przepisana maść ze sterydami. Juleczka zaczęła gadać od ata. A teraz mówi tata, mama, aga i baba. Kasika🌻 fajnie, że podałam się link do przepisów. Napewno mi się przyda. No a doła mam chyba od smierci Dziadka no i przez pogadę też. Asmana🌻 i jka było na saneczkach? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby która pisze do Elizab
Cześć. Ta stronka jest o naszych dzieciach a nie o prywatnych sprawach.Nas nie interesuje z kim kto ma dzieecko czy z mężem,kochankiem czy z kim kolwiek,to jest nasza prywatna sprawa. Na waszym miejscu spotkałabym sie i porozmawiała bo zachowujecie sie jak nastolatki walczące o chłopaka który niewie czego chce,czy mieszkać z żoną czy z kochanką.Dorosłe osoby rozmawiają ze sobą i rozwiązują problemy a nie jedna pisze na drugą a druga sie tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas zima,snieg po kolana.Oskar wstał o 6.30.Zęby już niedługo. Kasika dam znać jak wyjdą,ale ja ciągle czekam na te zdięcia :D !!!!!!!!!!!!!!!!! Asmana na twoje też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien dobry:) U nas pogoda paskudna , leje od samego rana juz chyba wole jak sa zaspy niz błotko:) Joasiu dzięki serdeczne za przepisy, wczoraj miał przyjechc kuzyn i szybciutko zrobiłam pianke , wyszła super a kuzyn wziął nawet przepis żeby zaipmpnować dziewczynie, dzis jest jeszcze lepsza chociaż juz niewiele zostało:) Ja też mam prośbę do pani która pisze do elizabety : to nie jest forum dla sflustrowanych babć tylko dla młodych i szczęśliwych mam które wymieniaj sie doświadczeniami odnośnie swoich dzieci, zreszta swoje brudy pierze się we własnych czterech kontach a nie załatwia takich spraw na publicznych forach( tak wogóle to myśle że jest to marna prowokacja)bo która troskliwa babunia wolałaby spedząc czas na necie niz z ukochana wnusia:) Podrowionka i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 nie ma za co. Cieszę się ze przepis się przydał :) U nas deszcz pada od rana i jest bardzo paskudna pogoda. Mieliśmy dzisiaj pojechać na cmentarze, ale w taką pogodę nie ma po co. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu79 czy ja też moge prosić o przepis? :) U nas też pada najpierw był śnieg z rana a teraz deszcz. Asmana, kasika a gdzie sie podziewaćie zasypało was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:) I nas też pogoda nie zachęca do spacerów;) Wieje, leje i błoto, bleee Własnie wrócilismy od teściowej, na obiad nas zaprosiła. Renola--zdzierstwo z tymi tabletkami😠 Wera--kurde jak wy wstawiacie te zdjecia?? Zaraz mnietrafi..nie moge!!😡 Ale dobrze mi jako niedzwiedziowi, małpie i dziewczynie bonda:) Anutka---My na naszą teściową mówiły Tosia!!:P Asmana --widzę, ze jesteś inteligentniejsza i obczaiłaś jak się wstawia te zdjęcia:) Fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz wszyscy wiedzą jak wyglądamy naprawde Kasika uszy ci coś urosły i takie jakieś odstające :P Asmanko ty też wyglądasz wspaniale szczególnie jako mały potworek i te uszy :D Ciekawe kto jeszcze do nas dołączy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka znamy sie juz tylę, ze mozemy sie całkowicie odsłonić:D:P Nie zauważyłaś, że na ręce, tzn,łapie , trzymam Kacpera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutka 30
znowu znalazłam chwilkę żeby zajrzeć :) żałuję ze wcześniej nie weszłam na to forum bo dużo ciekawych rzeczy mozna się dowiedzieć, teraz kiedy tylko mam chwilkę zaglądam. Moja starsza córka poszła do znajomych z moim męzem a Tosiaczek właśnie łapie zaległa popołudniową drzemką więc jestem wooolna :) spróbuję wejść na fotosik może też sie nauczę wstawiać zdjęcia w takie śmieszne obrazki - fajna zabawa poszukam na poprzednich stronach tego zachwalanego przepisu na piankę bo mój mąż ma ciągle ochotę na coś słodkiego :) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane !!!!Pamiętacie mnie jeszcze? :( Zyję i strasznie za Wami tęsknię ale niestety nie mam dostepu do netu bo.....wyprowadziliśmy się z NASZEGO domu...Poprostu po kolejnej awanturze z teściowaa powiedziałam koniec, spakowałam manatki i razem z Milenka i mężem wyprowadziłam się do moich rodzicow. Mieszkamy tam juz miesiąc...A cała reszta meble, sprzęt, komputer zostały jeszcze tam... Nie mam dzis czasu ale obiecuję sie odezwać i napisac dokładnie co i jak!W każdym razie strasznie mi ciężko...Milenka ma się dobrze , mam nadzieję że Wasze szkrabki też!!!Gorąco WASpozdrawiam , trzymajcie się Kwietnióweczki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutka 30
Joasiu dzięki za info i adres stronki. U mnie nie ma specjalnego basenu dla dzieci tak jak wodniś, ale są zajęcia dla niemowląt bo kiedys widziałam jak byłam ze starszą córką na basenie. Jutro zadzwonie i zapytam jak to wyglada i ile kosztuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania80 jak mogłybyśmy o Was zapomniej?? Przecież z Milenką jesteście filarkami naszego forum..:) Odwazna babka z Ciebie, wreszcie pokazałaś teściowej gdzie jej miejsce, brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Dzięki za wszystkie rady odnośnie odparzeń. Stosujemy po kolei wszystko, obecnie jestem na etapie starej ale chyba najlepszej mąki ziemniaczanej i linomagu. Chyba pomaga:) ale ciii... żeby nie zapeszyć. Czasem też było lepiej a za dzień, dwa znowu to samo..:( Moja córeczka właśnie bawi się na macie. Nie lubi być sama, więc rzadko mam czas dla siebie.Taka z niej towarzyska istotka:) Ma 7 miesięcy, ładnie siedzi, ale jeszcze sama nie siada, o raczkowaniu nigdy nie słyszała, ale lubi dużo gadać... Pozdrawiamy wszystkich z tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera----świtną masz tesciowa,gratuluję weny twórczej i poczucia humoru:D Jak obrabiasz te zdjecia(w jakim programi)???? BOMBA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My od godzinki nie śpimy, Iza sobie rozmawia, więc ja do Was wpadłam. Ania80 no tos mi zaimponowała mądrze zrobiłaś, oby u właśnej mamy było Ci lepiej. Wera dziękuję za komentarz i Kasika Tobie spóźnione podziękowania. Byliśmy zobaczyć na nasz basen, ale załamałam ręce jak zobaczyłam , więc wybierzemy się do Ostródy, bo tam jest cały aqua park. Narazie zmykam ubierac się powoli, budzić Natalie ubierać je i znowu na nogach do przedszkola - znowu będę cała mokra:):) Do potem kobitki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Mąż dzisiaj idzie na popołudniową zmianę, więc do południa pójdziemy sobie na zakupy z dziećmi na ryneczek. W sobotę nie udało mi się kupić bucików dla Agnieszki i jutro znowu przed południem na połów. Asmana🌻 widzę, że Twoja Iza też wstaje razem z kogutami :) A basen bardzo polecam :) Ja też mam pytanie odnośnie tych zdjęć. Jak i gdzie je robicie?? Są super!! Madelaine🌻 widzę że Twoja Córa to też dusza towarzyska:) To dokładnie tak jak moja. Ania80🌻 dobrze zrobiłaś. Po co psuć sobie nerwy na teściów. Aniutka 🌻 nie ma za co:) No i napisz co udało Ci się załatwić z basenem. A może wpiszesz się do tabelki naszej❤️ No i proponuj ę, żebyś zmieniła się z pomarańczowej na czarną. Czyli zabezpiecz profil hasłem❤️ Zmykam. Miłego dnia. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ....... imię dziecka ........waga........wzrost.....wiek.......urodz. ------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410...7500.......65........6m ..28.04.2006 Elizabetaa.....Iga-3100...........7500.......74......6m i 4t . ..23.03.06 aga_krz.......Roksanka.-3900.......6740.......69.........4m i 2 t. Renola.........Juleczka*3100......8900..............6 m i 3 t. 08.04.2006 Kirrikirri.......Zosia............5500........??.........2 m i 2 t Anna80.........Milenka.........6300.........67..........4m i 3t kizia............Juleczka............6600..........??...........12tyg Mina29..........Kajtek-3400 ......7200.........78..........6m-cy Ania26......Milenka-4020..........6620.........??...........5,5 mc 29.03.06r VIKI2.....Oliwia.....................8000.........68.........6 mies. Kasika1....Kacperek-3590........8200.........70........6miesi 1 tyd....24.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060.........7200........68?....6 mies 10 d..20.04.06 Monikaa_.......Małgosia-2570.....6950.........??.... ..6m-ce1tyg asmana........Izabela-3500 ...... 6760.........68........4,5 mies. 29.04.06 RRR............Mikołaj3460..........7500.........67.........14 tyg grazie.........Maciej-3900..........7400.........68.......3,5 m-ca wera66........Oskar-3650...........8100........69........6m-ce...09.04.06 Irlandia.........Olek-3450............7200........68........11 tyg dowa...........Dianka-4060..........7350 .......68........6 m-cy 06-04-06 serek..........Joasia-3450..........6800........67......5,5m-cy....30.04.06 agneska.pop......Brajan-3800......9125 ........??.. ....6m.14.04.06 jenefer25.......Julcia-3250..........7200.........61.......3 m-ce Marteczka77....Damienek-4350....6750........67.......3 m-ce Joasia79.......Juleczka-3200........7990........71.......6 m-cy 12.04.06 Silvia27 ........Kacperek- 3950 .....7510 .......72......5 m 2 t 22.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........7700........67......6m-ce....21.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260......7160.......70......5 mc....19.04.06 Sineqanone.......Ola-4150...........7850........??.......5 m-cy Kingap.............Oliwia-3400........8000.......71.....4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 7500........74... .6 mies....17.04.06 Roza............Maja-2650............7200........68.... ..6 m 1t 17.04.06 Madelaine......Milenka-3730.........8160.......ok70....6,5m-ca 3.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000..........7900........???.......4m-c3tyg..21.04.06 Aniutka 30......Tosia - 3250.........7500........???......6,5 m-ca..19.04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamy z początkiem nowego tygodnia :) wpisałam sie do tabelki, mam nadzieje, ze zrobiłam to dobrze i niczego nie popsułam :) Joasiu dzieki za podpowiedź co zrobić żeby sie wyświetlać na czarno - już chyba jest ok wrcam do Tosi bo nienawidzi być sama i jak nie zwracam na nią uwagi :) zresztą zaraz pewnie pójdzie \"lulu\" wiec sobie trochę odpocznę przy kawce papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry❤️ Jak ja bym chciała, żeby Kacperos miał już całą buzię zębów:P Dzisiaj wstawałam do niego 4 razy!!!:O Madelain🌻 to dobrze, ze z pupcią lepiej, jednak nie ma to jak stare sprawdzone metody. Wera🌻 twój mąż mi sie nie otwiera:( To obok to kacpi, mój Karlos jest niski, ale nie aż tak:P:D _Acha_🌻 prosze tu link do ramek: http://www.funphotor.com/ Aniutka🌻 ja też poprosze o kawkę..:) I jeęnick ....... imię dziecka ........waga........wzrost.....wiek.......urodz. ------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410...7500.......65........6m ..28.04.2006 Elizabetaa.....Iga-3100...........7500.......74......6m i 4t . ..23.03.06 aga_krz.......Roksanka.-3900.......6740.......69.........4m i 2 t. Renola.........Juleczka*3100......8900..............6 m i 3 t. 08.04.2006 Kirrikirri.......Zosia............5500........??.........2 m i 2 t Anna80.........Milenka.........6300.........67..........4m i 3t kizia............Juleczka............6600..........??...........12tyg Mina29..........Kajtek-3400 ......7200.........78..........6m-cy Ania26......Milenka-4020..........6620.........??...........5,5 mc 29.03.06r VIKI2.....Oliwia.....................8000.........68.........6 mies. Kasika1....Kacperek-3590........8200.........70........6miesi 2 tyd....24.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060.........7200........68?....6 mies 10 d..20.04.06 Monikaa_.......Małgosia-2570.....6950.........??.... ..6m-ce1tyg asmana........Izabela-3500 ...... 6760.........68........4,5 mies. 29.04.06 RRR............Mikołaj3460..........7500.........67.........14 tyg grazie.........Maciej-3900..........7400.........68.......3,5 m-ca wera66........Oskar-3650...........8100........69........6m-ce...09.04.06 Irlandia.........Olek-3450............7200........68........11 tyg dowa...........Dianka-4060..........7350 .......68........6 m-cy 06-04-06 serek..........Joasia-3450..........6800........67......5,5m-cy....30.04.06 agneska.pop......Brajan-3800......9125 ........??.. ....6m.14.04.06 jenefer25.......Julcia-3250..........7200.........61.......3 m-ce Marteczka77....Damienek-4350....6750........67.......3 m-ce Joasia79.......Juleczka-3200........7990........71.......6 m-cy 12.04.06 Silvia27 ........Kacperek- 3950 .....7510 .......72......5 m 2 t 22.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........7700........67......6m-ce....21.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260......7160.......70......5 mc....19.04.06 Sineqanone.......Ola-4150...........7850........??.......5 m-cy Kingap.............Oliwia-3400........8000.......71.....4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 7500........74... .6 mies....17.04.06 Roza............Maja-2650............7200........68.... ..6 m 1t 17.04.06 Madelaine......Milenka-3730.........8160.......ok70....6,5m-ca 3.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000..........7900........???.......4m-c3tyg..21.04.06 Aniutka 30......Tosia - 3250.........7500........???......6,5 m-ca..19.04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Elizabetaa. Uspokoiłaś mnie, bo zaczęłam wpadać w panikę. No ale z drugiej strony kiedy można dostać okres skoro te tabletki bierze się bez żadnej przerwy... Mogę odetchnąć spokojnie, bo przecież niemozliwe, zebysmy wszystkie zaszły w ciążę :) hihihihi Moja Małgorzatka szaleje w nocy. Nie płacze a wręcz ryczy :D Coś okropnego co ta dziewczyna ze mną wyprawia :) Siedzi już sama bardzo pewnie i powoli zaczyna stawać. Gdy ją biorę za rączki pewnie stoi na nóżkach przez chwilę, później oczywiście zgina nóżki w kolanach, ale widać postepy u niej z dnia na dzień. I już gdy wołam tata to patrzy na męża, gdy wołam \"Maciek\" patrzy na syna itd. Po prostu już przyporządkowuje imię do własciwej osoby. Czy Wy dajecie dzidziom danonki? Ja od jakiś dwóch tygodni podaję danonki. Juz jej nie wystarcza ten mały, podaję jej ten większy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, ze wczoraj moja Małgosia skończła siedem miesięcy :) Jak ten czas szybko płynie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×