Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość aniutka30
cześć kobitki! U nas dzisiaj piękny dzień :) Ania fajnie, ze się przyłaczyłaś, ja tu też od niedawna ale kobitki są super i można sobie humor poprawić :) duży chłopak z Twojego Remika no i 11 zębów!!! u nas narazie zero :) Słoneczko zdrówka!!! a z tym szampanem na kafe to bardzo dobry pomysł :) Macieja to rozrywkowa Twoja córcia :) Silvia27 ja też niedługo będę zaglądac wieczorem z laptopa męża tylko czekamy na kartę sieciową, ale jego często korci zajrzeć co ja tu pisze z Wami tylko nie ma czasu :) - kiedys powiedział ze wejdzie i się dołaczy jako tatuś bo napewno na naszym kafe nie ma tatusia :) ...i Ty mi nic córeńko nie pisz o wodospadzie bo u mnie to Niagara poprostu :) Kasika to dobrze że z Kacperaskiem ok :) - pisz mi tu szybko jak Ty dajesz dziecku 2 daniowy obiad , jednocześnie czy w jakimś odstępie czasu? ja cały cas gotuję wszystko razem i miksuję a może napisz np. jak zrobiłaś tą pyszną zupkę i drugie danie bo ciekawa jestem jak nie iem co :) Sylwia popieram babskie wieczory i cieszę się, ze mam Was na kafe, opowiadam czasami mężowi co u Was jak Wasze dzieciaczki :) jak dzieci podrosną to sobie odbijemy wszystkie imprezki :) mieszkanko też mamy małe i dziewczyny sa w jednym pokoju razem ale cóż i tak bywa, jak wrócę do pracy to pomyslimy (marzy mi sie domek z ogródkiem ) :) Asmanka to do du... z takim systemem pracy, będziecie padać na nos obydwoje :( Elizabetka no to musisz mężusia jakoś ugłaskać :) Wercia kochana Antek ślicznę imię, może być też Franek albo Jaś :) mój mąż został kilka razy z Tosią i sie tego nie boi, kochany jest pod tym względem :) Ania26 duża buzia dla Milenki 👄 Renolka skarbie ja też tak miałam jakiś czas temu ale udało mi sie opanować i zanim się wydrę albo rozkręcę to liczę do 10 - pomaga :) Asmanka a ty co tak od 7 rano cichaczem się wkradłaś i ani dzieńdobry ani nic - Izula skończyła 7 miesiączków a Ty nic nie krzyczysz ❤️ buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pgadałam sama do siebie... dziewczyny ja już nie mam siły, moja Tosia sie zrobiła taka maruda, ze nie wiem już co z nia robić, wszędzie jej źle, nie pobawi się sama, tylko trzeba cały czas z nią być i to nie byłoby najgorsze tylko z eja chyba sie jej już znudziłam bo pojawi się babcia albo Asia to mało mi z rąk nie wyskoczy a ja choćbym skakała na głowie to już na niej wrażenia nie robię... może macie jakieś pomysły na zabawę bo mi się już wyczerpały :) spi po 30 minut a nie tak jak niedawno po 1,5 godz u Was też tak jest? na spacerze po 20 minutach zaczyna jęczeć, nie chce w wózku siedzieć... to sobie ponarzekałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z newsów to od tygodnia robi \"nie, nie\" tzn. jak cos jej sie nie podoba albo nie chce jeść to kręci głową ze nie chce :) własnie leży koło mnie i kwęka z niezadowoleniem :( (oooo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_szczecin
dziewczyny posprawdzajcie poczty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja tu dzisiaj sama siedzę? Asmanka byłaś i się zmyłaś? wracaj tu szybciutko :) wsadziłam Tośkę do łóżeczka z zabawkami ale nie jest zadowolona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabeto nie prowokuj
bo tylko takie są twoje intencje. elizabeto chyba szybko zrezygnowalabyś z nadania kolejnemu dziecku imienia mojego teścia gdybyś wiedziała jakie miał zdanie o tobie i waszym romansie . Na krótko przed Jego śmiercią rozmawiałam z Nim. Określił ciebie i i twój romans ze swoim synem bardzo dosadnie, słowami nie nadającymi się do przytoczenia na forum. Był calym sercem za mną, swoimi wnukami i swoją prawnuczką. Bardzo żalował, że nie wspieral mnie tak jak powinien gdy weszłaś z butami w nasze zycie. elizabeta ma kochanka, ktory jest moim meżem i nie wiedzieć dlaczego nie chce za nic w świecie się do niej wyprowadzić i chce do końca życia mieszkać w naszym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabeto nie prowokuj
i jeszcze jedno, wynagradzaj mojemu mężowi wszystko tak by został u ciebie na zawsze, by nie wracał do domu gdyż dzieki tobie jego obecność przy mnie robi się do do zniesienia, to piekło na ziemi. Niech już zostanie u ciebie na zawsze, to moje jedyne marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku, moje dziecko mnie dzisiaj wykończy :(, nie chciała nawet kaszki łyżeczką zjeść, zrobiła pzry tym taka \"awanturę\" - wyglądało to jak typowy atak histerii, zrobiłam jej mleko w butelce i zjadła... i dalej marudzi....:( może to zęby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniutka :) ale się uśmiałam czytając twoje posty od rana :D Twoja Tosia to jak każda baba ma czasem \"ciężkie\" dni więc trzeba to przetrwać ;) Ale na poważnie to mogą być zęby. Rozdrażnienie, brak apetytu to typowe objawy. Mój Kacpi też czasem stroi fochy i ciężko z nim wytrzymać :) Co do zabawy to pomysły też mi sie niestety kończą i już nie raz wychodzę z siebie bo nie wiem co zrobić by przestał marudzić. Ja swojemu Kacpiemu też daję 2 daniowe obiadki. Gotuję wszystkie warzywka w jednym garnuszku, mięsko w drugim a w trzecim jajko na twardo ;) Zupkę robię z wywaru warzywnego z kilkoma warzywkami i żółtkiem. Wszystko miksuję i podaję w takiej półpłynnej konsystencji łyżeczką. A po po jakimś czasie (różnie po pół godzinie, po godzinie a czasem zaraz po zupie ;) daję drugie danie. Zmiksowana reszta warzywek z mięskiem, resztą wywaru warzywnego i oliwą z oliwek. Kacpi ostatnio ma straszny apetyt i wcina wszystko co mu przygotuję. We wtorek jechaliśmy do lekarza więc miał danie ze słoiczka i wiecie co, jeden słoichek to za mało. Pochłonął go w mgnieniu oka i czekał na jeszcze więc podgrzałam mu drugi i też wciągnął cały :D Mały odkurzacz się z niego robi :D :D Sylwia76 my też w przyszłym roku w sierpniu jedziemy na wesele :) Może na tym samym będziemy balować ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_szczecin zrób swój nick na czarno wtedy nikt już nie wejdzie na forum jako Ty :) Aniutka, mój mąż też jest ciekawy co my tu wypisujemy i czasem wieczorem jak pisze to podgląda. Nie chcę jednak by czytał wszystko bo to nasze babskie pogaduchy i jemu nic do tego ;) Kasika, pytałaś wczoraj o balkon. Tak mieszkamy jeszcze w bloku więc mamybalkon. Niewielki ale jest. Jak 3 lata temu kupowaliśmy mieszkanie to warunkiem był balkon bo bez niego nie wyobrażam sobie mieszkania w bloku :) O domku z ogródkiem na razie myślimy ale coraz intensywniej więc może za jakieś 2-3 latka przejdziemy z myślenia do działania :) I na koniec do pomarańczowej atakującej Elizabetee -->> strasznie Pani upierdliwa bo już inaczej tego nazwać nie można !!! Tyle razy już mówiłyśmy by nie właziła Pani na nasz topik i nie zaśmiecała go. Nas na prawdę nie interesują prywatne sprawy Elizabety o których ona sama nie ma ochoty pisać. Proszę się z nią spotkać i pogadać poza forum a tu już więcej się nie udzielać! Ż E G N A M Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ps. widziałam jej córeczki i żadna nie jest ruda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Silvia zbawienie Ty moje : myślałam ze to tylko Tośka taka rozrabiaka się zrobiła...lecę bo marudzi :) buźka dla Twojego Kacperka - dobrze że ma apetyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do Silvii - wynocha!!! mam rację babeczki prawda...a może nie zwracać na nią uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałyśmy ją olać ale i tak tu włazi Dla Tosi 🌻 i ja też zmykam bo Kacpi woła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza własnie biega za swoim cieniem a ile ma w tym zabawy a ja śmiechu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_szczecin
a jak sie robi nick na czarno????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_szczecin
aniutka 30 wysłałam wiadomosc na maila bandurscy@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania szczecin wejdz w preferencje i zastrzez sobie nicka hasłem i będziesz już czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania dostałam maila ale nie bardzo rozumiem, mamy się tam pzrenieść? mi tu dobrze i myśle ze nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_szczecin
nie przeniesc tylkobyc tu i tu ale to tylko propozycja nie musisz rzyjmowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka no na kolankach:):) co za pędziwiatr z niej a wczoraj jeszcze tak niemrawo jej to szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka zostaje tutaj nigdzie jej nie puścimy:):) Jejku ale grudzień nas pięknie przywitał co za słoneczko cudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_szczecin
a czy ja tu z wami mogę być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu szczecin tu nikt nie pyta o zgodę tu wszystkie są przyjmowane z otwartymi ramionami. Witamy wśród mamuś kwietnióweczke czasami sflustrowanych, czasami obolałych, ale jakże wesołych i sympatycznych:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×