Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Jestem i znowu sama mąż w pracy :( jak mam tak pić przez samotność to alkoholiczką zostane. Czyli teraz przez tydzień dzień w dzień ... Normalnie nic mi się nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale narobiłam byków tzn. pozjadałam litery a jestem po kolacji, dzieci śpią...miałam prasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześc kochana mi tez się nic nie chce :) a co ten Twój mąż robi że taki system pracy ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę dzień chłopaka:): Tak wogóle kochanie podziwiam Cię za silną wolę i stanowczość Na stacji benzynowej pracuje - ktoś musi pilnować ineteresu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Julka to ledwo 3 m-ce w głebokim wytrzymała, spacery były meczarnią bo nic nie widziała, trzeba było ją na rece i wózek pchac. A w spacerówce było ok. A teraz w chorobie wyciągnęłam głęboki i cieszy sie bo nowosc i śpi w nim. (Mamy Volant 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tak objadłam na kolację, że też mi się nic nie chce i w dodatku ciężko mi się myśli. Nie wie czy coś mądrego napiszę. Też mi się wina zachciało. Mam kadarkę w barku i chyba nie będę czekać z jej otwarciem na męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu tak jak widać nie poszłam się kąpać bo przeglądam oferty telefonów komórkowych. Chcę sobie kupić jakiś nowy telefon od Mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika nie polewa to sobie przyniosłam troszkę winka w szklaneczce :) Asmanka polać? To tak jak napisałaś do Ani my kobiety tak mamy niezaleznie od sytuacji musimy być silne i trzymać fason.... sama sie czasami dziwie jak ja przez to wszystko przeszłam :) czasami tez tak sobie myślę że jakbym nakręciła film o moim życiu tak od 19 roku zycia to byłby dopiero komediodramat a nawet czasami horror :) no to zawsze mozesz do chłopa podjechac i posiedzieć dla towarzystwa :) Serek to ja Ci poleję - proszę bardzo kieliszeczek V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka kobieto prasujesz??? przecież ciemno jest, daj sobie spokój jutro też jest dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka pyszne winko to otwieraj kochana - chyba się dzisiaj popijemy !!!! a kto zacząłął? Kasika ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka no widzisz ze nie prasuje tylko siedzę i piję tu z Wami :) zawsze prasuje mój chłop ale ze go nie ma to chciałam przeprasować parę rzeczy :) - jutro rano coś prędko przeprasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie polewej , a jeździc nie będę do niego bo to się mija z celem. Teraz muszę czkeać na niego nie wiadomo do której, bo nie ma kluczy wrrrrrrrrrrrrrrr. A okresu jak nie było tak nie ma echhh no wszystko do d.... Kasika to alkoholiczka poszła by sie nie podzieliś a przepraszam zostawiła Xyliw - a ta się smiła bo zamilkła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym otworzyła sobie piwko, ale dietka nie pozwala alkohol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak ja piszę , ale zmęczona jestem i ciemno jak diabli mam w pokoju, więc wybaczcie za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na winko pozwala ta dietka? Asmanka to Ty jesteś konsekwentna ja tam kiedyś jakąś dietę zatosowałam ale wytrzymałam 2 miesiące i dałam sobie spokój bo musiałam gotować dla siebie osobno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nawet nie przeczytałam dokładnie tego co pisałyście. Aniu przemkneło mi twoje posty i muszę powiedziec ze u mnie tez beznadziejnie, nie chce mi sie nic jest coraz gorzej a za dwa dni mamy rocznicę:( chce mi sie ryczeć😭 Trzymajcie sie cieplutko, ja sie pojawie jak miną kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana – dziki, zaraz sobie poczytam o tym telefoniku. Sylwia – nie stać mnie na taki telefon, chyba że mi córcia z becikowego kupi. V V V V V V V ^^^^^ Poproszę do pełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka to masz dobrze z tym prasowaniem :) mój mąż nienawidzi prasować może chodzić w pomiętych ciuchach jemu to nie przeszkadza :( więc prasowanie spada na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o losie chyba już się upiłam bo zamiast za myszkę to za komórkę łapię, która lezy obok...słaba głowa. Tośka coś przez sen piszczy tak jakby coś jej sie śniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×