Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Jędrek jeszcze nie śpi, ale jest w fazie zasypiania :) Aniutka wódeczka z sokiem jabłkowym Asmana można na raty 10*89,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym sie napila, ale ostatnio to staram sie nie szalec z jedzeniem i jakims piciem, pije tylko kawe zbozowa, wode i herbatke melise albo rumianek a marzy mi sie piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia co mi chcesz wcisnąć na raty??:):) wiem to do serka miało być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza – głowa do góry. Ja niedawno na forum psioczyłam na męża a dzisiaj jak się zastanowiłam nad swoim zachowaniem to przyznaję się że żmija jestem dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek proszę bardzo....do pełna :) Sylwia bo mój mąż lubi prasować (nawet majtki sobie prasuje) tylko ciiiiiiiicho to jeszcze żebyście już wszystko wiedziały mój mąż: odkurza, ściera kurze, zmywa, prasuje, wiesza pranie...a i okna myje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama nie wiem co sie dzieje- moze to ze mną coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza ja też ciągle się zastanawiam czy to coś ze mną nie tak i chyba coś w tym jest. To siedzenie w domu daje się już we znaki - niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ty się chyba kochana upiłaś bo jakieś banialuki nam wciskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek to dobrze ze chociaż się zastanowiłaś i doszłaś do takiego wniosku bo to wymaga odwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ja też na kilka dni chętnie pożycze obiecuje że nie bede wykorzystywać do innych celów :) :) :) Mój mąż też odkurza, zmywa i okna myje tylko trzeba go zmotywować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana racja;) Ale przynajmniej jedno jest dobre- moje wyniki są ok:) Przepraszam dobrze widzę- pijecie coś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana masz rację ja czasami od tego siedzenia w domu świruję. Cieszę się na tą prace, będę pracować na pół etatu więc myślę, że pogodzę opiekę nad dzieckiem z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Roza i jest okazja do picia, bo wyniki dobre ja piję tylko mineralna niegazowaną mam zgrzewkę podziele sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie upiłam się aż tak jeszcze tylko po 1/4 szklaneczki szczera sie zrobiłam :) Asmanka to jak będzie w Olsztynie to podjedzie gary umyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nie mam co myślec o pracy buu, małej z nikim nie zostawie bo nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaraz sobie mineralnej naleję a co pijesz Asmanka bo ja Dobrawę albo Kingę Sylwia no pewnie że bez odpowiedniej motywacji to facet nie umie nic zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zmykam się kąpać naprawdę. Jutro idę w gości to pewnie nie znajdę czasu żeby Was odwiedzić. W poniedziałek z roboty do Was coś naskrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie nadązem za wami, zmeczona jestem lece spać aby nie smęcić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc serek:):) aniutka ja tylko arctic Roza ja mam ten sam ból nie mam z kim dzieciaków zostawiać i jak pomysle o jakiejś pracy to az mnie słabki jak to będzie z córciami moimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jest dobre żeby nie zwariować ...jestem pzreciwniczką tV ale jak mnie już dopada jakaś chandra to włączam TVN Style i ogladam Miasto Kobiet - rewelacja, czasami się usmieje tak że hej i potem jeszcze męzowi opowiadam :) Rozyczka pijemy kochanie, pijemy ja mam winko, Sylwia na zmianę drink i winko, Asmance też polałam więc zapraszamy do nas z kieliszeczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała pisać sylwia wszystko to szybko byście mnie przepędziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobranoc Serek, dobranoc Rozyczko :) Asmana to ze scianami nie rozmawiaj bo to monolog, one nic ciekawego Ci nie powiedzą :) lepiej pisz tutaj to zawsze ktoś się odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×