Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmanka, Sylwia Wasze zdrówko kochane Sylwia ma rację, nikt by Cię nie przepędził, pisz, pisz, pisz będzie Ci lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia no musze przestać bo siku mi się zachciało a tyłka podnieść mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka się nam spije :P:P pij, pij, pij A mój mniąż nadal nie wraca powiedziałam mu, że kochanka sobie znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane idę do łaźni i spać tyle że znowu nikt mi nóżek nie wymasuje...ale za to jutro....hmmm za 2 wieczory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlip chlip mąz pisał , że nie wie kiedy wróci, bo cos się nie zgadza normalnie tylko sobie w łeb strzelić i pewnie zaraz moją diete szlak trafi, bo zjem ptasie meczko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Ale tutaj wczoraj było gwarno. My byliśmy wczoraj z dziewczynkami u przyjaciół i wróciliśmy około 22:30. zostaliśmy zaproszeni na Ich wesele 6 stycznia. Super uwielbiam wesela:) Kasika🌻 gratuluję tych kupek na nocnik:) Wera🌻 fajnie, że wszystko dobrze u Was. Tak trzymać!! Szkatułka🌻 ja także mam wózek wielofunkcyjny i już od dłuższego czasu Julka ma zrobioną spacerówkę. Serek🌻 ja kiedys oglądałam program o raczkowaniu. I ten sposób przemieszczania się to też raczkowanie. I wcale nie to, że nie poprawne. Jest podobno bardzo dużo sposobów raczkowania. Więc ten, którym zaczyna raczkować Asia wcale nie jest zły. Więc głowa do góry❤️ Gratuluje ząbków!! Aniutka🌻 gratuluję tak zaradnego Męża :) U nas też wczoraj wreszcie przebił się pierwszy ząbek. Aha, no i pisałąmostatnio, że Juleczka nie umie robić papa. Już od wczoraj umie :) Dzisiaj tradycyjnie jedziemy na basen, a jutro do mojej Mamy(5 grudnia Mama skończyła 55 lat). Asmana🌻cześć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No widzę, że moja butelka wina się przydała:D Bede mówić cicho, bo pewnie skacowane i niewyspane jesteście:P A ja zamiast z Wami siedzieć to ogladałam film o babie-komandosie Grazie wszystkiego najlepszego dla Maćka Weraw szystkiego najlepszego dla Oskarka Joasia gratuluję ząbka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś to dopiero mam powód, żeby się napić. Teść się na mnie obraził i jeszcze buntuje Karlosa na mnie.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę pojechac teraz do męża bo czegoś zapomniał - ch Ci faceci Kasika nie daj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się jak diabli ubierac dziewczyn, siebie ...poczekam aż pranie sie skończy za 15 minut. to..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie :) serdeczne życzonka dla Maciusia ❤️ i Oskara ❤️ Asiu gratulacje pierwszego ząbalka :) my tez czekamy na tego pierwszego :) no i super że Julka umie robić pa, pa - fajnie jak dzieci się uczą ciągle czegoś nowego :) Kasika to coś Ty temu teściowi zrobiła babo? Asmanka kochanie to my wczoraj spać poszłyśmy a Ty chlipałaś w samotności...oj 🌻 ja idę prasować, Tośka spi, Aśka na zbiórkę poleciała ...czasami to nawet fajnie mieć spokój od wszystkich :) ale tylko czasami... a głowa mnie boli ale nie wiem...chyba nie od wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana--lepeij nie pytaj😡 Aniutka-- nic!! Powtórzyłam mu słowa Karlosa, a ten obraził się na mnie, a nie na niego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izula na balkonie przysypia, więc będę miałą spokój Natalia do sibie rozmawia :):) Ja dzisiaj gotuje dla Izuli zupke pomidorową z ryżem... aniutka witam Cie mamusiu...troszkę wina i od razu ból głowy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak \"kazały\" to pisać, bo zawsze ktoś sie doezwie a tu cisza, czyli rozmowa ze ścianami jest taka sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Asmanka, pisz, pisz :) ja dzisiaj lecę do mamy bo nie chce misię samej siedzieć ale wieczorem się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Dziękuje za życzenia.Ale sie rozgadałyście wczoraj szkoda że nie dałyście znać bo miałam winko swojskie z lipy pychotka. Kasika to nie dobrze że tećsiu buntuje męża,powiedz mu co myślisz tak jak jak powiedziałam teściowej bo teścia nie znam a szkoda. Asmanko nie pij tyle dziecko bo ci zaszkodzi a może to dlatego nie ma męża często w domu bo ciągle pijana jesteś :P :P :D :D Oskar dzisiaj dał koncert normalnie myślałam że mnie z butów wyrwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar ma podeobną zabawke dotej co kupiłaś Asmanko ale wwcale go nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×