Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

najadłam się to teraz o jedzeniu mogę z Wami pogadać:) Tośka ma taki zawalony nos...pierwsszy taki katar w jej zyciu, biedna nie wie co się dzieje, obudziła się pzrerażona bo nie mogła nosem oddychac :( wpuściłam jej Otrivin, pod materacyk włozyłam specjalną poduszkę, żeby miała głowe wyzej i narazie śpi...boje się tej nocy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka spokojnie nic jej nie będzie. Moja Izula też ma nos zawalony, co chwile jej ściągam katarek i zakraplam woda morską jak nie przejdzie o otrivin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje przepis: 1-2 podwójne piersi z kurczaka 15 deko pieczarek 1-2 cebule, 1 ząbek czosnku smietana duża 18 lub 22% Pieczarki pokroić razem z cebulką podsmażyć [ja zwykle podsmażam ok 30 min ] dodaje piersiaczki pokrojone w kostke , czosnek zalewam to smietaną i na małym ogniu 10 min no i przyprawić według uznania.Potem robie nalesniki,nakładam po łyżce na każdy naleśnik z mniejszą ilością sosu i polewam .Posypuje koperkiem albo pietruszka. Ostatnio podałam z ryżem i dotego sałatka z czerwonej kapusty. A jedliście placki wątrubkowe z sosem meksykańśkim ............to może innym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera ja wypiłam kilka piwek już poprsze napisać mi jasno i klarownie czym polewasz te naleśniki, bo rozumiem ze farsz jest do nalesnika a sos??czy ja taka ciemna jestem?? o rany aż wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ja mam tak co 2 tyg. ciągle nosek zapchany,ale ostatnio dostał coś innego i jest poprawa Euphorbium (chyba tak sie pisze)Też sie bałam nocy jak miał pierwszy raz katarek bo nie mógł oddychać i budził sie non stop.Jak mu podłożyłam poduszke pod głowe żeby miał wyżej to było lepiej i obniżyłam temperature w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko dziecko kochane ty znowu na fazie :P :D Polewam to pozostałością co nie zmieści sie w naleśnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera dzieki serdeczne kochana jestes kurde a co mam robić jak chłopa ciągle nie ma, jakoś czas sobie trzeba umilić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka dzięki kochanie , moja dziewczynka jest taka \"kochana\" ze nie da sobie nawet kropelek wpuścić, wyrywa się i rękami odpycha a co dopiero mówić o ściaganiu, czym ściągasz gruszka czy jakimś specjalnym przyrzadem do tego celu ? Łobuziarko mała jakie piwko? na diecie jesteś (!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co my tylko we dwie jesteśmy? Kasika pewnie sie odchudza :P :P :P Słoneczko,Aniutka,Dowa,Eizabet,Silvia,sylwia ,Viki i reszta co z wami???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka \"Frida\" jest rewelacyjna - to jaki przyżą Moją diete szlak trafił i co tam kiedy będę się rozpieszczała jak nie teraz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaloryfer też pzrykręciłam i coś mokrego położę, na poduszkę jej wlałam kropelkę Olbasa zeby się lepiej oddychało ale nie wiem czy to nie za dużo szczęścia naraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana...słyszałam o tym ale nie wyobrażam sobie włożyć jej cos do nasa i jeszcze zasysać...zadarłaby sie, jak Ty to robisz? ...a co do diety to dobrze zrobiłaś :) pewnie że się rozpieszczaj kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest w spray-u tak sie to pisze? Asmana to ja poprosze to piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera to prosze piwko wódeczki mam tez jak chcesz:) Ona już się przyzwzczaila i ciagnie za zylke jak jej wkladam do noska.Nie jest takie zle a zdecydowanie lepsze od gruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciągu dnia kaloryfery sa zakręcone ale moja Asia zawsze na noc odkręca bo jej zimno, u nas w pokoju zakręcone :) więc musiałam przykręcić - teraz to mamy luxus bo możemy zakręcić ale jeszcze w zeszłym roku przed wymiana zaworów nic nie mozna było zrobić i temperat. w mieszkaniu wynosiła czasami 26 stopni...koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj to jak sauna. My to lubimy chłód i jesteśmy do niego przyzwyczajeni, jak pojedziemy gdzieś do rodzinki to od razu wymieki mamy..Tak naprawdę to oszczędzamy:):):):)ale ciiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wole jak jest w domu chłodniej,a mój stary to woli jak jest ciepło 30 stopni i nadodatek to przykrywa sie po same uszy,tak go nauczyła matka otulała go a w lato to w golfach chodził ale warjatka z mojej teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera ja tez pale w piecu, ale mieszkam w starym budownictwie, grzejemy sie przy kominku:))). Dzisiaj wszedzie tlok, goraczka przedswiateczna ogarnela wszystkich, nie mozna sie bylo nigdzie dopchac. A Ige dzis dpoadlo jakies szalenstwo wieczorem, fikala, brylaka, szalala, na tylku nie usiadziala a przy tym ciagle sie smiala i piszczala z radosci. Diabel wcielony. pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O joj to jak Wy się Wera godzicie z tą temperaturą??::):) Oglądałam dzisiaj pogode na tvn tą dwutygodniową i do świąt najniższa temperetura 0 stopni:( a ja chciałam śnieg Co do teściowych to temat rzeka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×