Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość katerek
Mój mały synek ma katar co jes najlepsze , co mu pomoże ? ma 8 miesięcy. czy lepiej od razu iść do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej To ładnie, ja spie, a Wy tu sobie pogaduchy urządzacie:P Aniutka🌻 pamietam jak na poczatku pytałaś nas kiedy znajdujemy czas, żeby pisać, a teraz sama piszesz często:) To uzaleznienie:D Wiem co mówie, sama tak mam. Asmana🌻 tro kiedy szukasz pracy?? Bo ja tez zamierzam, a razem zawsze razniej:) Ania26🌻 Po urodzeniu dziecka chyba w kazdym małżeńastwie zachyodzą jakie zmiany. Nie wiem co Ci doradzić, więc trzymaj się kochana i zawsze mozesz na mnie lioczyć❤️ Serek🌻 mojego chłopa to tez czesto nie ma na kolacji:O Dziś ma próbe zespołu to minimum do 23:( Joasia🌻 My tez mamy wilczura:) Wera🌻 ty to lepiej nie dotykaj komputera..:D Viki🌻 narazie ząbkowa cisza, ale pewnie jak zacznął wychodzic to hurtem. Katarek🌻 nie ma potrzeby od razu iśc do lekarza, chyba że poprostu czujesz, że musisz:0 Polecam sól fizjoligiczną, maść majerankową i oczyszczanie noska. Zdrówka życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika mam czas do 2009 roku:P:P Wera uff ulżyło mi, że jesteś cała i zdrowa:) Viki niczym się nie przejmuj im później będzie córcia miała ząbki tym lepiej. Aniu26 nic mądrego i dzisiaj Ci nie napiszę, bo u nas w małżeństwie po porodzie to ja się zmieniłam w tą złą stronę :( Joasia moja Izula też ostatnio upodobała sobie godzinę 5 i koniec spania. Dzisiaj spała 3,5 godziny na balkonie a ja szalałam samochodem - uwielbiam to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj nie chce nic jeść zaciśnie usteczka i aż się trzęsie jak widzi łyżeczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Aktualizacja:) Elizabetaa.....Iga-3100.............8300......74......8m i 1t …....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........9000......??.......8 mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8mc…….03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......12tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......6950.......??......7m-cy …05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........7350 .....68.....6 m-cy……...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8800.......75......7 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t...10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........7200......68......11 tyg…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........9125 .....??.. ....6m………….14.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Roza............Maja-2650............7200.....68......7,5 m…….17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........7800......70......7,5 m-ca…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......7 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.......2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........9400.....???......6,5m-ca…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......8190 ....80......7 m ………22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............7850.....??.......5 m-cy……….22.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9000.....70.......7mies..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410……..7500.....65.......7m……………28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8000......74.......7 mies.29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68........7 mies……...01.05.06 Kingap.........Oliwia-3400........8000......71........4,5 m-ca [url=http://www.tik-tak.pl]http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/tickers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to jednak nie czekam na CIEBIE..:P Moze dajesz izuni jakies paskustwa i madrala nie chce jesc HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny dzisiaj buszowaliśmy po sklepach w poszukiwaniu prezentów, Tosia została u babci i wyobraźcie sobie ze prawie wcale nie spała bo nie było łóżeczka :) zdrzemnęła sie jedynie jak babcia ją ponosiła chwilkę na rekach i pośpiewała :) potem odsypiała w domu a teraz śpiewa sobie w łóżeczku zamiast spać:) Kasika masz rację to uzaleznia :), może nie samo forum tylko to, zejestem ciekawa co tam u Was no i nie oszukujmy się można trochę sie wygadać a my mamy jak siedzimy w domu same z dziećmi to mamy taką potzrebę :) bo kto nas lepiej zrozumie niż takie same mamy z dziećmi w podobnym wieku :) no a poza tym odpuściłam sobie gotowanie obiadu wieczorem, kiedyś jak Tosia szła spać to ja do kuchni i szykowałam obiad na dzien nastepny i byłam tak padnięta ze na nic nie miałam siły Ja na swojego męża nie mogę narzekać chociaż jak każdy ma swoje wady ale jestem w stanie je przeżyć :) Ania26 myślę ze sama będziesz dobrze wiedziała co zrobić, ja Ci mogę napisać tylko tyle, ze sama jestem po rozwodzie i zrobiłam to własnie dla dobra dziecka, zeby nie patzryło na kłócących się (oby tylko) rodziców i może zabrzmi to okrutnie ale Asia była wtedy taka mała że nawet niczego nie pamięta jak to było wiec nie jest jej niczego żal...więc im dziecko mniejsze tym lepiej (jeśli oczywiście to ostateczność) - wychowywałam ją sama tyle czasu a teraz jestem 1,5 roku po ślubie i mam drugą córeczkę...jestem bardzo szczęśliwa :) nie myśl tylko ze Cię namawiam do rozwodu bo to jest ostateczność, my byliśmy zbyt młodzi żeby walczyć i zrozumieć pewne sprawy ale znam ludzi, którzy przetrwali i jest ok...wszystko zalezy od Was tzrymaj się i nie daj się :) Joasiu gratuluję postepów Juleczce - zuch dziewczyna!!! U nas też ząbkowanie daje się we znaki :( pamiętam jak Asia była mala i zaczęła raczkować też zaczynałam dzień od odkurzania :) Elizabetka to Ty nie spij tylko dołącz do wieczornych rozmów :) Wera dobrze ze żyjesz bo kto by nas tu kusił pysznościami :) U mnie też sie kilka razy zdarzyło ze Tosia tak płakała przez parę minut aż ja się rozpłakałam bo to było straszne, ale nie wiem co było przyczyną :( Katarek nie poradzę Ci nic praktycznego bo u nas katarki nie goszczą jak narazie (odpukać) :) w każdym razie zdrówka zyczymy dla zakatarzonego noska Asmanka a gdzie Ty tak szalejesz tym samochodem piracie ? jeszcze słówko na temat chłopa :).... dziś o 16 pojechał a wraca w sobotę wieczorem ...buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę jakąś kolację zrobić i pogadać z Asią...zajrzę później bo narazie to tu cisza jak makiem zasiał... Asmanka napisz jak tam się udały Mikołajki u Natalii, zrobiłaś jakieś zdjecia? A jak tam Twoje jajniki córeńko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie ciesze że żyje bo kto by wam moje kochane aniołeczki :) :) :) jak nie ja podsuwał pomysły na obiadki,placuszki i takie tam :P Pewnie oglądacie Odyseje komiczną na 2.Jak ktoś chce ciasteczko to zapraszam :) Katarek 🌼 lepiej idz do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera ja nie oglądam bbo jak nie ma męża to TV jest wyłączone he,he Aśka własnie w łazience wyrywa jakiegoś ruszającego się mleczaka, weszłam do łazienki a tam rzeź normalnie ...idę dalej kolację robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczyny za ciepłe słowa. Tak naprawdę gryzę sie z tym sama, nikt praktycznie nie wie co sie dzieje, a ja juz sie dusze, wiec wczoraj jak zaczęłyście pisać o swoich facetach, to po prostu musiałam to z siebie wyrzucić, podzielić sie z kimś tym co mnie niszczy. Aniutka mam ogromna prośbe, napisz mi jak sobie radziłąs przed i w trakcie rozwodu jak rowniez zaraz po. Najgorsze jest to, ze ja kocham mojego męża, dlatego tak trudno podjąc mi jakies ostateczne kroki. Jeśli mozesz napisz mi jak było u Ciebie. A mojego Męża jak zwykle nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 26 bardzo chętni Ci pomogę ale wiesz to chyba nie jest temat na forum bo nie będęzanudzała dziewczyn swoimi opowieściami :) widze że podałaś @ to jak znajdę chwilkę to napiszę Ci kilka słów ale pamiętaj ze każda sytuacja jest inna i nie ma co porównywać, jeśli kochasz swojego męża to walcz o niego :) chyba ze robi cos tak okropnego że nie jesteś w stanie tego znieść...od miłosci do nienawiści jest bardzo mały krok. odezwę się do Ciebie a jeśli Ty masz czas to napisz na mojego @ coś bliżej może jako starsza koleżanka :) będę mogła Ci coś doradzić :) U nas zjedzone, gary umyte, mała spi a większa czyta lekturę :) ... a mąż w Katowicach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu nadal cisza..... \"...tu cichosza, tam cicho szaro, buro i zima nie ma Mickiewicza i nie ma Tuwima...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvia27 napisz co tam u Was, wróciliscie już ze szpitala? dziewczyny zmówiłyście się? Kasika, Asmana a Wyco ....chyba wszystkie poszły na jakieś inne forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka uciekłas jak ja sie pojawiłam dokładnie w tym samym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dzis tyle złosci było we mnie na mojego męża mało mi pomaga przy dziecku, w ogóle mało ma czasu dla nas, a teraz jeszcze chory na gardło to już całkiem klapa. A Julka taka zachrypnięta, katar ma gesty, musze czesto wodą morską zakrapiac i odciągac. Przedwczoraj był pediatra kazał podawac Eurespal - przeciwzapalnie. I polecił zakup inhalatora Medel Family Silver podobno pomaga przy katarkach a u nas one czeste. Zamówiłam na allegro, zobaczymy jak to zadziała. Jutro jade do alergologa, może sie dowiem czy to w koncu alergia czy po prostu czeste przeziębienia, podejrzewam tez zatoki, tez mogą powodowac katary. Tak Wam zazdroszcze ze spacerujecie, werandujecie dzieci a my to na dwór od wielkiego świeta bo ciagle jakis katar albo kaszelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam przenty mikołajkowe??? Juce zamówiłam autko-chodziko-jezdzik chicco ale nie przyszedł jeszcze, już sie martwie co tak długo. Dostała słonika z klockami Fisher price, jest super. Jexdzi, gra i podskakuje klocek na grzbiecie podczas jazdy. Siedzi i ciągnie go za sznurek a to jej gra. Nie umie jeszcze wrzucac klocków oczywiscie ale już ja ją naucze. A nauczyła sie fajnie tacururu - smiesznie to brzmi ale jak jej tak wołam to sie turla z plecków na brzuszek i tak przez całe łóżko az by chciała zleciec, i to sprawia jej tyle frajdy. Lubi stawac na nóżki, podnosi sie ale trzymając moje palce zamiast szczebelków w łóżeczku. Tak wiec robie za szczebelki. Julka nauczyła sie robic papa tak fajnie macha łapką. boże jak to wszystko cieszy jak dziecko dobrze sie rozwija, robi postępy a my mozemy to obserwowac i dzielic sie radosciami. Oby tylko radosciami. Niestety czasem sa smutniejsze chwile jak choróbska czy problemy małżenskie ale własnie dla tych niewinnych skarbów musimy byc silne i nie poddawac sie. Kochana ANIU!!!!!!! rób to co Ci serce dyktuje. I jesli go kochasz walcz o niego, żebys sobie nigdy nie wyrzucała że może za mało sie starałas. Musi byc jakas przyczyna i wydobądz to z niego!!!! Jestescie rodziną i ktoś musi o nia walczyc! Życze Ci z całego serca POWODZENIA. To takie wazne aby rodzina była pełna, chociaż czesto narzekam na mojego męza to nie wyobrazam sobie bez niego życia. Czasem partnerzy nie potrafią docenic tego co mają, oddalają sie i uczucie sie gubi. Aniu może warto wykrzesac z siebie siłe i to uczucie odszukac????? A potem zyc długo i szczesliwie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Juleczka dzisiaj wstała o 5:23, za to Agnieszka o 5. Już tradycyjnie po odkurzaniu:) Teraz je cyca, więc korzystam z okazji, żeby napisać. Ta noc była ciężka (pewnie przez tego ząbka). Co chwilę się Julka budziła. Może wreczcie się wykluje porządnie ten pierwszy ząbek. Bo raz go widać, raz się chowa i taj już od około 2 tygodni. Aniutka🌻dzięki bardzo:) Renola🌻mam nadzieję, że uporacie się z tym katarkiem. Udanej wizyty u alergologa:) Jeśli chodzi o słonika z klockami Fisher Price to Juleczka ma go po Agnieszce. Też bardzo go lubi:) Gratuluję postępów Juleczki. Fajnie, że Twoja umie już robić papa:) No i przede wszystkim Renola🌻 wszystkiego najlepszego dla Juleczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jouasiu bardzo dziękuję!!!! No moja Julcia dzis ma 8 m-cy. Przebudziła sie o 5:30 ale dałam jej mleczko i uspiłam w wózeczku i spała jeszcze godzinke. Jakie ranne ptaszki te nasze szkraby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc ranne ptaszki, wpadam na sekunde zlożyć życzenia dla Juleczki (ja też jestem z 08.04) 🌻 ❤️ potem wpadnę na dłużej - buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola🌻 właśnie z tej okazji najlepsze życzenia dla Juleczki:) Niestety moja usypia na jakieś pół godzinki około 11, 12 godziny. Asmana🌻 witamy Cię dzisiaj. Aniutka🌻 to dla Ciebie też najserdeczniejsze życzenia z okazji n-tych i 8 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Asienko {usta] u nas nocka była marna :( Toska spała w najlepsze ale za to Asia miała sensacje żołądkowe i od 4 rano były wycieczki do łazienki, nie mogłam juz zasnąc a jak zasnęłam to sie Tosia obudziła wiec jestem nie wyspana, ale pogoda piękna więc jakoś damy radę :) Renolka zdrówka dla Juleczki bo biedna z tym katarkiem i gratulacje postępów :) właśnie szukałam na allegro takiego jeździka ale już nie ma tzn. znalazłam jedną oferte za 190 zł a tydzień temu były po 150...trudno może coś innego wymyślę :) Renolka Tosia też robi papa, nie nie i też się zaczyna turlać :) ale jest bardzo lękliwa, coś nie tak się ułozy i już w ryk :) Asmana a Ty co tak niemrawo się pzrywitałaś napisz chociaż ze wszsystko ok z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Na początek życzenia dla Juleczki - Renolki dużo zdrówka i dalszych postępów:)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Joasiu no to aby szybko ząbek wyszedł Juleczce aby nocki były spokojniejsze🌻 Silvia mam nadzieje że jesteście juz z Kacpim w domku i wszystko jest ok. - odezwijcie się🌻 Wera ja tez coś wczoraj popsyłam w kompie i o czywiście też sie do niczego nie przyzaje męzusiowi ale jak wrócił to się okazało że to nic poważnego więc - żyję- :) Viki ząbki na pewno wyjdą ale jak napisala jedna z dziewczynek im pózniej tym lepiej:) Aniu podobną sytuacje miałam w rodzinie , ja mam nadzieje że jednak wszystko się między Wami ułoży , z całego serca tego Wam życzę ❤️ Kasika i jak tam Wasza brzoskwiniowa łazienka:) Asmana fajnie że u taty wszystko ok. zdrówka dla niego:) A mój męzulo ma urlopik od poniedziałku do końca roku , ale fajnie , chociąz pewnie większość czasu spędzi przy kpmpie , ale nie mogę narzekać bo przy dzieciakach mi pomaga itp. A Tynia też ostatnio robi pobudki między 5- 5:30 chyba będa szły górne ząbki:) A tak wogóle to jest mały leniuszek pełza na razie do tyłu i obraca się wokół własnej osi , na nózki wstaje czasmi a to przodu raczkować nie chce, poza tym uwielbia bawic sie w kosi-kosi:D Zmykam bo Martynka śpi a ja zamiast sprzątć to siedzę sobie na kafe , ale to jedyny moment gdy mogę usiąść do kompa :) Miłego dnia , u nas pogoda śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka🌻 dziękuje bardzo❤️. No i fantastycznie, że Tosia robi papa, nie nie i się zaczyna turlać. Mam nadzieję, że niedługo i moja Juleczka zrobi papa. A lęki może niedługo same odejdą:) No i mam ndzieję, że mojej imienniczce przejda dolegliwośco żołądkowe❤️ Dobra lecę się troche ogarnąć. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 dziękuję bardzo. No i mam nadzieję, że u Was tez wyjda ząbki i będziesz mogłą trochę dłużej pospać. Piszesz, że jest mały leniuszek a umie się przecież bawić w kosi-kosi. A jak pomyślę o raczkowanu Agnieszki to aż mi uśmiech na twarzy się pojawia. Agusia raczkowała w ten sposób, że siedziała na tyłku i tak się przesuwała. ja myślałąm, że to nie jest raczkowanie, ale potem dowiedziałąm się, że to tez jest sposób, który zalicza się do raczkowania. Naprawdę wyglądało to bardzo zabawnie. A tak normalnie zaczęła raczkować, wtedy kiedy nauczyła się chodzić :) Dobra zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Pogoda super.My dzisiaj do lekarza.Oskar śpi.Jak go zostawiłam rano z mamą bo szłam do sklepu to zobaczył w wózku kombinezon i zaczoł plakać bo chciał iść na dwór. Słoneczko 🌼 to dobrze że żyjesz bo ktoby nam świecił z rana. Ania26 trzymaj sie jesteśmy z tobą i zawsze możesz nanas liczyć 👄 Dzisiaj serwuje zapiekanke z makaronu zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×