Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ale chyba będą kluski leniwki bo zostało sosu to trzeba jakoś wykożystać :) Kasika ODEZWIJ SIE TY MAŁPKO :P :) :P :) :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uż jestem:) Wcinam śniadanko i pije kawkę:) Na obiad nie mam pomysłu, chyba wyjmę schab. Narobiłyście mi smaka na spagetti, które uwielbiam, wogole lubie makaron. Nie mogłabym bez niego zeć he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądacie na tvn style nigella gryzie?? Mozna powiedzieć ze ja tak samo kocham jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera Prosba do Ciebie prosze o jakis smaczny przepis na coś gdzie jesr ryż, warzywka i mięsko a może Ty cos polechasz Ty to jak książka kucharska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza u nas często jest makaron, tez nie wyobrażam sobie kuchni bez niego :) Asmanka a mięsko z ryżem też często serwuję :) najczęściej cycki z kurczaczka w jakimś sosie i ryż polecam gotowy sos knora w słoiku grzybowo - śmietanowy - pycha albo słodko kwaśny - ten moja aśka uwielbia :) jak mam czas sama się bawię w robienie jakiegoś sosu :) Roza ja też uwielbiam jeść e tam kocham jeść, mój mąz też...i Asia też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po kaszce, miałyśmy iść na spacer ale się rozpadało :( - w sumie powinno się z dzieckiem wychodzic w każdą pogodę ale nie chce mi sie łazić w deszczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka to ja z nia wyjdę bo już mi niedobrze od tego siedzenia w domu, brakuje mi powietrza... Ja uwielbiam chodzic po deszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale się rozpisałyście, zaraz zabieram się za czytanie, a ja bidula odcieta byłam od internetu:( Pozdrawiam wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka🖐️ dzięki słońca, że o mnie pamiętacie❤️ Jak Karlos wróci to mi jakieś zdjęcie machnie i wkleje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika wredna małpa sie pjawiła co za net nie połacisz , że Ci odcieli:P:P aniutka Tosia mnie zobaczy i będzie leżeć jak kłoda, bo się wystraszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana jak to miło na wstepie poczytać takie miłe słowa od ciebie:D Faktycznie faktura za interenet jeszcze nie przyszła i w związku z tym nie zapłaciłam:O Fajnie, że mąz ma wolną wigilie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam wszystkiego--nie chce mi się:P Renolka❤️ ❤️ trzymaj się, musi być dobrze. ja daje małemu danonki bo mają wit. D, która jest mu potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie tak sobie pomyslałam co do Świąt strasznie chciałabym pojechać do rodziców, tęsknię za tamtymi zyczajami, potrawami, za kuchnia mamy, babci...:( Kasika to z sympati do Ciebie te słowa:)Kafelki wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrane-mniejwięcej,. teraz trzeba znaleśc czas, żeby jechać kupić, Ale i tak jedziemy w następnym tygodniu do ortopedy to wstąpimy do Danexu. A ty byłaś u tego ortopedy?? Co do świa to ja też je lubię, szczegolnie lubie gotować, juz się nie mogę doczekać, aż bedziemy sami i się wykaże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika niestety nie byłam, bo Ize mam chorą i przełozona mam wizyte dopiero na 6 lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika niestety nie byłam, bo Ize mam chorą i przełozona mam wizyte dopiero na 6 lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę prywatnie, bo państwowo, do tego lekarza co che, terminy są dopiero na maj:( Cholerna słuzba zdrowia.😠 Aniutka polazłaś juz gdzies??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lecę, bo mały zaraz wstanie. dzis jestem leniwa i Kacpi dostanie jedzenie ze słoiczka:) Miłego dnia Cieszę się, że tak się topic ozywił❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się chrupki skończyły, pasuje się wybrać do sklepu, ale taka pogoda, że psa bym nie wygoniła.z domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę sie z Tobą podzielić Kasika :) tzn z Kacperkiem :) mama mi wczoraj przyniosła metrowy worek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki😘 Niech twoi koledzy, gangsterzy mi potrzucą jak bede jechać w te strony na akcje.:D Nie lubie w tych dużych worach, bo się zsychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasika:) zguba sie znalazła:P A mu z małą sobie ryczałyśmy:O mi nerwy puściły, jej sie udzieliło i tak w kółko. Nie chciała spać, ja ją chciałam połozyć. Matko ja nie mam cierpliwości, teraz sobieśpi po tej wojnie a mi sie chce ryczeć i mam wyrzuty sumienia ze sie na nia złoszczę😭 chciałabym juz skonczyć karmienie ale ona mi nie daje i pewnie przez to taka jestem nerwowa. Asmana jak u was, czytałam ze tez masz nie żle ze spaniem , przynajmniej w nocy. Masz jakiś patent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co robią Wasze dzieci jak Wy np gotujecie obiad...ciekawa jestem jak się same zajmują...Izula to wiem biega po domu i wyszukuje co tam matka nie poodkurzała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pogody to okropieństwo:( Sama bym wyszła, a przez ta pogodę nie wiem kiedy z mała pojdę na wazenie:( Moze jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×