Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hejka!! Moje dziewczynki dały mi dzisiaj pospać do 6 rano. Ale super!! Dawno tak dobrze nie miałam. Aniutka no niestety nie mam super patentu. Trzymam Jej głowę i wtedy coś mogę zrobić. Czyli kończy sie to płaczem:( I z tego też powodu nie kupiłam Fridy (choć się nad nią zastanawiałam). To u mnie jest to samo z tym kręceniem głowy:) Jak Agnieszka była malutka, to myłam Jej ząbki pastą Nenedent z żelem krzemionkowym. Ona jest bez fluoru i dziecko może ją spokojnie połykać. Tylko ta firma ma dwie bez fluoru i z fluorem, więc musicie dokładnie podkreślić w aptece, że chodzi o tą bez fluoru. Roza🌻 fajnie, że u Was już dobrze Asmana🌻fajnie, że Natalko zdrowa, a dla Izuni dużo zdrówka❤️ Kasika🌻 super, że byłaś u fryzjera. Ja idę przed samymi świętami. Wera🌻 ale już duzy jest Oskarek. A jakie piekne ząbki. Na większości zdjęć ma otwartą buźkę, czyżby taki gaduła z Niego??:) Renola🌻trzymajcie się!! Bardzo mi smutno z powodu tej diagnozy. Ale może tak źle nie bedzie. Może to tylko tak źle brzmi. trzymajcie się❤️ Jenefer25🌻wszystkiego najlepszego dla Juleczki❤️ Irlandia🌻wszystkiego najlepszego dla Olka❤️ Zmykam. Miłego dnia. Dużo słoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu smutno .... zacznę od życzeń bo dzisiaj mamy aż trojes solenizantów :) zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Julci ❤️, Juleczki ❤️ i Olka ❤️ Renolka wielkie serduszko dla Was, trzymaj się dzielnie a będzie dobrze ❤️ i pamietaj że jesteśmy z Tobą!!! Asmanka dzięki za nakleśniczka, wpadłam wczoraj wieczorem na chwilkę i pożarłam :) ale nic nie pisałam bo czasu nie miałam :) mój mąż zaskakuje mnie coraz bardziej ale wiecie co mam pewien patent....chwalę go za to że np. coś zrobił to potem robi to jeszcze chętniej (jak z dzieckiem) - jest najkochańszym mężem na świecie :) Słoneczko a uchował sie taki jeden dopasowany specjalnie dla mnie chyba :) Kasika dawaj, dawaj z tymi zdjęciami moze mnie zainspirujesz nową fryzurą bo ja ciągle pomysłu nie mam :) A Tośka tak oczywiście marudziła wczoraj okrutnie i wszędzie jej było źle :( ale dzsiejsza nocka była lepsza, obudziła się raz o 1,00 i wołała am, am :) dałam jej pić i poszła spać :) Werka ale Oskar fajny facio :) ja też jak mieszkałam z rodzicami to sama sobie czesto gotowałam ale teraz jakoś mnie zapał opuścił i nic mi się nie chce, chyba dlatego, ze jak mam się za coś brać i zaraz się odrywać i lecieć do Tośki to wolę się wogóle nie zabierać i gotuje aby cos na szybko :( a przepisu na śledzie nie mam bo nie robię :) mój mąż jest strasznie antyśledziowy :) Elizabetka to super że Twoja córcia zaczęła raczkować :) moja nadal leniwa :) a goraczka przedświąteczna?...hm...jeszcze nie i nie wiem czy wogóle nas ogarnie...nic nie posprzatane, może w przyszłym tygodniu coś zaczniemy ale to będzie wtedy już naprawdę gorączka bo zaraz święta :) Asiu to mnie pocieszyłaś bo ja już myślałam że moja Tośka to takie cudo :) - wczoraj byłam zaskoczona bo dała sobie psiknąć mojemu mężowi i to bez płaczu więc jak on jest w domu to już do niego to należy...córusia tatusia :) Werka dziękujemy za słoniki :) oby nam wszystkim przyniosły dużo szczęścia :) piszę z Tośka na kolanach i trwa to juz chyba z 20 minut....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) chociąz za oknem paskudny Ale u Werci pewnie znowu śwoece????? Fajnisi ten Wasz Oskarek👄 dla niego:) Tynia ostatnio grała z tatą na kopmie w wyścigi samochodowe i jak sie wkurzała gdy tatko przegrywał;) Renola trzymajcie się dzielnie i nie czytaj za duzo w tym necie bo to tylko dołuje , wiem bo jak cztaliśmy o anemi Tyni i o transfuzjach itp .rzeczach to tylko ryczałam , a na strachu sie skończyło , u Was też bedzie dobrze zdóweńka jeszcze raz:) Kasika ja tez w tym tygodniu wybieram sie do fryzjera , czakmy na Twoje nowe wcielenie tzn. zdjęcie:) a my płytki a kuchni mamy w kolorze żólto - miodowym a na podłodze trudno okreslić brąz w pomieszaniu z beżem :) A z Tynia do lekarza na szczepienie dpiero w przyszłym tygodniu - takie kolejki - eh:( trochę sie boje po ostatnim szczepieiu( jak wylądowaliśmy w szpitalu) , ale co zrobić Zmykam napic się kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!!!! Jak tam nastroj przedswiateczny????????????ja narazie jeszcze nie czuje zblizajacych sie Swiat.Z pozadkami nie bede zbytnio szalec,tak wysprzatam troche dokladniej niz co sobote......wiki juz nie moze sie doczekac ubierania choinki,a ja musze najpierw kupic nietlukace banki, bo te szklane sa strasznie kiepskie.W zeszlym roku wiki tylko lekko dotknela jedna i rozpadla jej sie w raczce, a teraz jeszcze jedna ciekawska doszla. Wera podaj jeszcze raz ten przepis na nelasniki, bo widze ze sie nimi zajadacie,napewno sa dobre,a ja przegapilam i nie wiem na ktorej stronie go podałaś. Kasika pokaz swoje zdjecie w nowym kolorzewłosów,napewno wyglądasz super!!!!!! Wszystkiego najlepszego dla julci i olka!!!!!!!!!!!!!!!duzo zdrowka i radosci..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa zapomnialma napisać : Joasiu dużo zdrówka dla Juleczki🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 Jenefer wsystkodobergo dla Julci 🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 Irlandio wsztystkiego naj lepszego dla Olka🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 A to żeby szybciej przyszła wiosenka i ciepełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja tez jeszcze nie czuje świąt Renola paskudna sprawa z ta astmą:( biedne maleństwo, trzymajcie się. Lekarz dał was jakieś konkretne zalecenia? Asmana czytam ze twoje dzieci tez sie pochorowały:( to pewnie ta pogoda. Moja Maja tez zasmarkana. Niech szybko wracają do zdrówka:) Aniutka jadłam sobie gyrosa tradycyjnego:) u nas też pada od samego rańca:( buu Słoneczko dzieki za zyczonka, my tez w niedzielę zaszlismy do smyka i tylko sie pokreciliśmy nic nie kupiłam bo nie mogłam sie zdecydować, a teraz załuję. kasika widzę zmianki zachodzą:) we fryzurze. miałam dziś iśc na wazenie i po skierowanie ale nie ruszam sie z domu w taka pogodę. Joasia zazdroszczę, choc ja tez dziś na mała nie moge narzekać, było nawet nie zle w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu gafa z tymi kwiatkami:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mam nadzieje że będzie dobrze Viki przepis jest z 10 grudnia podaje bo mam zamiar dziś zrobić:) Wera mam nadzieje że si enie pogniewasz za podanieTwojego przepisu:) Podaje przepis: 1-2 podwójne piersi z kurczaka 15 deko pieczarek 1-2 cebule, 1 ząbek czosnku smietana duża 18 lub 22% Pieczarki pokroić razem z cebulką podsmażyć [ja zwykle podsmażam ok 30 min ] dodaje piersiaczki pokrojone w kostke , czosnek zalewam to smietaną i na małym ogniu 10 min no i przyprawić według uznania.Potem robie nalesniki,nakładam po łyżce na każdy naleśnik z mniejszą ilością sosu i polewam .Posypuje koperkiem albo pietruszka. Ostatnio podałam z ryżem i dotego sałatka z czerwonej kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka🌻 dziękuję w imieniu Juleczki❤️. No mio cwzoraj wieczorem Juleczka też wyjątkowo dała sobie wpuścić wodę morską:) Chyba wczoraj miały litość nasze szkrabki nad nami:) Viki🌻 no jakoś jeszcze świąt nie czuję:( Mam nadzieję, że ten nastrój przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ale stronke rozciagnełaś :) Przepis jest ciekawy chyba sprobuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja chetnie wypiję:) Dołanczamy sie do zyczonek:):) Zjadłabym jakieś ciasteczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa wyglada bardzo smakowicie ANIUTKA, ale ja właśnie skończyłam swoją:) No chyba aż tak bardzo SŁONECZKO nie narozrabiałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Aniutka też, ale jest dobra strona tego- mianowicie moja mała śpi he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka przypomniałaś mi, przeciez ja też mam z bakaliami - mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka to napijmy sie razem , bo ja tez własnie zaparzyłam:) A u mnie wstało własnie słoneczko - więc mi trochę dzionek rozjasni, oczywiście mowa o mojej Martyni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia też zasnęła więc lece robić oko :) kupiłam nowy tusz do rzęs więc muszę wyprobować :) narazieńko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza🌻 i Tobie bardzo dziękuję❤️ Aniutka🌻 u nas wŁodzi też pada. Pada snieg:) A teraz mam chwilkę dla siebie. Córy ogladają Teletubisie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce tylko Wam powiem ze kawka i czekoladka to jest to co mi poprawii humor nawet w taki dzień jak dzisiaj :) teraz już naprawdę lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia nie ma za co.:) A majeczka wczoraj znowu mi grymasie\\ła , mam ndzieje ze dzis już tego nie bedzie. a tak ładnie zaczeła jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubicie siedziec same, ja strasznie, lubie jak jest ktos w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×