Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Aniutka dobry pomysł, niech sami coś zrobią:) Idziemy cos przekąsić. Musze nauczyć mała robienia pa pa i kosi kosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż to tylko jajecznice potrawi zrobić a jak mu kazałam nastawić udka na rosół to niebęde dalej pisać szkoda słów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie dawałam , wiem że Kasika dawała ja troszke dawałam jogurtu naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja rozpoczęłam nową stronke to teraz Kasika mnie powiesi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza ja Oskarowi podaje codziennie po jednym a po skończeniu opakowania robie 2 dni przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście:) Aniutka🌻 to jak kiedyś Mąż będzie jechał do Łodzi, zabierz się z Nim. Zapraszam na kawkę:) Roza🌻 mam nadzieję, że Majeczka da Ci odpocząć. Juleczka chodz i robi wszystkim papa:), a kosi jeszcze nie umie:) Wera🌻 no to fajnie mieć takiego gadułę. U mnie taka była Agnieszka. Juleczka czasami też tak ma. Ale raczej łazi wszędzie i psoci. A ząbków nam pokazywac nie chce:( Dziękuję za życzenia❤️ Słoneczko🌻 mój to nawet omleta nie umie, ale za to jajecznicę umie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o święta, to my je zaczynamy już w sobotę. Jak mój Mąż wróci z pracy, czyli po 15 będziemy się szykować na wigilię do moich dziadków. W niedzielę idziemy na wigilię do Rodziców Konrada (mojego Męża). W poniedziałek będziemy u Konarad Rodziców, a we wtorek u moich Rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ho Joasia to macie napiety grafik:) Wera ja robie tak samo, Maja bardzo lubi te danonki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza ja jeszcze nie daje, czytałam że od 10-go m-ca można pomału wprowadzac nabiał typu twarożek czy jogurt ale muszę jeszcze zapytać naszej pediatry mama własnie poszła , Tośkę kładę na drugą drzemkę i idę jakiś obiad klecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnei robie obiadek według przepisu Wery , tylko dałam ciała i zamiast fletów z piersi kuiłam fliety z udek ale mam nadzieję że będzie ok. no i ta moja 18% śmietana jest gęsta jak masło ale wszystko sie dusi , terz ide położyc Tynie spac i będe smażyc naleśniki , a jaka przyprawialiście tj czym?? Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje oliwi danonki od 2 tyg raz na jakis czas,daje jej tez to co my jemy,zupe drugie danie tylko rozdrabniam widelcem, a poza tym sloiczki z gerbera.A wy gotujecie swoim dzieciaczkom czy dajecie sloiczki??????????? a jak tam wasze maluchy w nocy ,przesypiaja cala czy sie jeszcze budza?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyprawiać według własnego gustu. A to choinka aby było miło :) @ @@ @@@ @@@@ @@@@@ @@@@@@ @@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@@ @@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@ @@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm niebo w gębie , właśnie spróbowałam jednego -pychotka zaraz przychodzi mężulo i będziemy szamać , ciekawe co powie Wera dzięki za przepisik jesteś wielka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki Oskar przesypia całą noc czasami sie przebudzi pogada sobie odwróci sie i spi tak do 7.Ja mu podaje ze słoiczka a jak jest zupa czy drugie to też mu daje, potrochu musi prubować wszystkiego ale z tego co zuważyłam to lepiej mu smakują zupki domowe co my jemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki a też różnie daje jak mam czas to gotuje jak nie mam bądź mi się nie hce to kupuje.. Zupki już je takie jak my bez śmietany oczywiście. Nie przesypia nocy budzi się kilka razy aby sobie cycusia włozyć i go poczuć. Wogóle jestem załamana , bo nie wiem jak mam ją tego oduczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera mojej tez zdecydowanie smakuje nasze jedzenie,ale daje po pol sloiczka bo tam jest miesko, krolik, cielecina jagniecina,a ja prawie nie kupuje takiego miesa.Pojutrze wyprobuje nalesniki z twojego przepisu. Dziewczynki a jak tam z wasza waga, wrocilyscie juz do wagi sprzed ciazy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie że smakują wam moje przepisy.Sama je niedługo zrobie bo mi narobiłyście smaka :) Ta choinka miała być inna ale może być. Kasika co z tobą włoski źle wyszły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana sprobuj dawc na noc flache z kaszka to moze mniej bedzie sie budzic a w nocy zamiast cyca daj herbatke w butelce .ja tak oliwie szybko oduczylam budzenia sie na cyca w nocy. Z wiki zreszta tez bylo podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki po pierwsze ona nie umie pić z flaszki, a po drugie dostaje kaszke na noc tyle że łyżeczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie gdzie ta Kasika, miała wysłac jakies zdjecie z nowym kolorem a tu jej nie ma................mam nadzieje ze farba sie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może kolor włósów z ciemnego zrobil się np . zielony - zartuje oczywiście - Kasika dawaj to zdjęcie po wykitujemy z ciekawości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale się rozpisałyście :) :) :) Ja dziś robiłam po raz pierwszy leniwe. Mąż niestety jeszcze w pracy :( więc nie próbował U nas pogoda dziś okropna, padał deszcz i na spacerku nie byliśmy :( Ja Jędrkowi daje na razie jedzonko ze słoiczków, zamierzam zacząć mu gotować od stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym się ucieszyła, ale już różne wersje chodzą. Chociaż gdyby nakręcili dalsze losy przejedzone by to już było. Dzisiaj będą 4 śluby i happy end.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×