Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Już jako tako sie pozbierałam ... Słoneczko pierniczki pieczesz na choinke, czy co?? Jak Wam się chce siedzieć tyle w kuchni?? Iza ciągle śpi już 2 godziny ja obiad ugotowałam, mieszkanie wysprzątałam, więc mam czas dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana kochanie nie smuć się🌻 Aniutka jaka ty bojowa kobita;) Słoneczko no to gratulacje dla maluszka, postepy ze ho ho:D Majeczka spi, wiec mam chwilkę. pogoda dziś też do dupy za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka jeszcze nie pieke dopiero mam taki zamiar a od zamiaru do zrobienia to długa droga:) Meżulo w domu więc dam rade jakbym sie zdecydowała na te pierniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No psia pogoda jest , tylko pod kołderką leżec i zajadać się lodami :) aniutka dla Ciebie :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nawet nie zabieram za wypieki, choc czasem mam cheć, ale tylko na tym sie konczy. My dalej nie wiemy co z wigilią. chyba sama musze sie zapytać, bo to juz tuż tuż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co choinki to w tym roku bedzie jak zawsze bo Tynia przemieszcza sie tylko do tyłu zreszta choinka będzie stała na niewielkim stoliku więc nie sięgnie jakby zaczeła nagle przesuwąc sie do przodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie moze przepis na pyszna lasagne? jeszcze troche a ksieazka kucharska sie nam zrobi z topiku he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to samo tylko na najnizszych gałązkach zawiesze plastikowe bąbki wrazie co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka to rozumiem :) nie mogę pisac bo moja mała terrorystka siedzi ze mną i nie da mi pisać :) odezwe się jak ja czyms zajmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jak do sklepiku, bo własnie Izulka wstała... po południu wsykocze... Kupie dla Ciebie truskawkowe, ja sobie odpuszcze, bo pupa rosnie i to strasznie... O tak Roza też poprosze o przepis ten który Ty chcesz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera kochanie ja do Ciebie Nie mogłam znaleźć tego FIX do mięs z jakiej firmy >> knorr Winiary?? czy jeszcze cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarłoki z nas, tylko obajdamy sie pysznymi obiadkami, pijemy piwko i winko, jakieś ciasteczko, lody no no - a gdzie miejsce na jakieś dietki np oczyszczające :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubie fiksy i sosiki z Winiar, z Knorra np te do spagetti nie bardzo mi podchoszi, a w słoiczkach na probowałam. Nie polecam łowicza do spagetti po bolonsku- sos ma smak słodko kwaśny blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkie maleństwo:) Sprobuje Ci przesłać zdjecia Majeczki na pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja robie lazagne trochę na oko mięsko mielone robię jak do spaghetti tzn. : wrzucam na rozgrzaną oliwę 2 ząbki rozgniecionego czosnku i 1 cebulkę pokrojona w kosteczkę, trochę podsmazam i do tego dorzucam 0,5 kg mięsa mielonego, smaże az mięso zmieni kolor i wyparuje nieco woda a potem doprawiam bazyli, oregano, sola , pieprzem i papryka czerwona słodką. Przerzucam do gara i dodaje pomidorki w puszce w kawałkach bez skórki (valfruta lub pudliszki), mieszam i trochę gotuję raem na koniec dodaję rozrobiony z woda koncentrat pomidorowy (tak na oko ze 3 łyżki koncentratu). I to jest mięcho. Układam płaty lasagne na wysmarowanej masłek blaszce i smaruję mieskiem, na to starty żółty ser i polewam sosem beszamelowym potem znowu kolejna warstwa tak samo (wastw mozecie zrobić tyle ile wam wejdzie albo mięska wystarczy) ja robię 3. ostatnią warstę przykrywam płatami lasagne, polewam beszamelem i posypuję startym serem. Czsami do jednej warsty daję jeszcze świeże pomidory w plastrach. Do nagrzanego piekarnika wkładam przykryte folia aluminiowa i pieke 30 - 40 minut, potem zdejmuję folie i jeszcze piekę 20 minut. po wyjęciu dobrze jest jak ostygnie i wtedy pokroić na porcje i podgrzać raz jeszcze bo inaczej się rozpada...ja oczywiscie nigdy nie wytrzymuję i jem odrazu :) Do tego polecam dobre winko bo to takie kaloryczne i cięzkie że musi z czymś się w brzuszku przeżreć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słodka Izulka :) Asmanka jak ja Ci zazdroszczę moja przy Twojej Izie to jakby pół roku róznicy, nawet nie unosi się na dłoniach jak leży na brzuszku a co tu dopiero mówić o raczkowaniu czy wstawaniu :( chyba podobna do taty - tate widziałam na zdjęciu ale Asmanki to nie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka a ja robisz ten sos bo ja noga co do sosów jestem Roza czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beszamel? kurczę tez jakoś tak na oko :) do rondelka wkladam 2- 3 łyżki masła (nie margaryny) jak sie rozpuści to wszypuję trochę mąki (ze 2 łyżki) i mieszam, jak sie połączy to dolewam zimne mleko poału i mieszam taką trzepaczką do białek :) nie umiem Ci powiedzieć ile tego mleka bo ja leje i do zagotowania, jak za gęsty to jeszcze dolewam aż jest taki w miarę lejący :) zresztą Asmanka na pudełku z makaronem lasagne jest przeważnie przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj jeszcze nic nie zrobiłam...nic, kompletnie nic :( siedzę i piszę a Tośka się bawi koło mnie w leżaczku :) ale chyba pójdę na spacerek bo przestało padać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×