Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmanka nie tylko Ty kochana, ja wczoraj gdyby nie przyszli znajomi to bym wszystkich po katach porozstawiała :( nic mi się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka, szczęścia i uśmiechu dla Brajanka 🌻 I znowu było picie na kafe...:) Wera Ty nie wiesz co ugotować !!! widzisz jakie małpy jesteśmy...każda liczy na Ciebie a same to nic nie wymyślą :) Elizabetka nam znowu smaka narobiła na jakies różności :) Joasiu to fajnie że Agnieszce sie podobało w żłobku zawsze to jakaś odmiana :) fajnie ze Julka raczkuje i wstaje - moja jeszce nie więc jest taki dziwny okres, wszystko ją interesuje i chciałaby by być tam gdzie ja ale jeszcze nie potrafi...chyba kupię ten chodzik może będzie wtedy łatwiej :) Werka widziałam Twój Oskar na zdjęciu był w chodziku, kiedy go tam \"wsadziłas\"? Już umiał raczkować i stawać na nóżkach? Asmanka słonko dawaj te gołąbki bo nie mam nic na obiad :) ...to faktycznie do du... z takimi zakupami :( ale dobrze zrobiłaś w końcu to tatuś jakby nie było :) a choinkę w tym roku kupujemy małą w doniczce tzn. taka żeby miała z pół metra i postawimy ją na barku pomiedzy kuchnia a pokojem :) będzie ładnie i bezpiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika Karlos jeszcze nie wrócił? Mój mąz dzisiaj pojechał o 5 do lublina...jutro Białystok a w poniedziałek....uwaga...Olsztyn!!! Także Asmanka dawaj adres to podjedzie tak jak obiecałam i pomyje jakieś gary :) eee chyba w poniedziałek masz swojego w domu tak mi się cos zdaje :) Tosia zasnęła idę chyba sobie legnę bo mam lenia total :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to było do pzrewidzenia...tylko wlazłam na kefe a Wy sobie poszłyście...jakie gościnne jesteście :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak aniutka w poniedziałek będzie mój w domu, zabierz się z nim i na kawke wpadniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci kochana ze jak się dowiedziałam to odrazu mówię \"jadę z Tobą\" ale pewnie znowu wyjedzie o 5 czy cóś... co z tym Twoim dołkiem skarbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem....ale mimo wszystko pamiętaj ze po każdym deszczu wychodzi słoneczko :) ja zawsze sobie tak mówię...będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka to jest cos po czym słonko nie wyjdzie niestety i teraz siedze i ryczę jak głupia i Natalka pyta \"dlaczego mamusiu płaczesz??: echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacz kochana bo Natalka nie rozumie i będzie się martwiła :( uśmiechnij się jak umiesz najpiękniej i przytul swoją małą dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) U nas pogoda też paskudna , Tynia dopiero zasnęła:) Asmana słonko główka do góry , nie wiem o co poszło ale z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, mam nadzieje że wkrótce zaświece u Ciebie:) a co do nalsników to mogłam sie spodziewac odpowiedzi - mogą być - wkurzyła się ja tu serce wkładam w gotowanie oa on z tkim tekstm Róża to masz chociaż fajnie że Majeczka je coś także oprócz cycusia:) Joasiu a Juleczka co podjada opróćz cycusia??:) Aniutka poprawił się Asience nastrój o wiadomości że na wiosne rusza 4 edycja Magdy M.??:) Wera dzięki za przepisik , napweno wypróbuje:) Zmykam zalac kawusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Słoneczko chociaz tutaj jesteś :) bo na niebie to podobno dopiero jutro :) Asieńce się humor bardzo poprawił choć patrzyła na mnie z niedowierzaniem :) ale na poprawę cakiem humoru dostanie od babci pod choinkę książke \" Swiat Magdy M>\" i może jakoś do wiosny wytrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnaiłam sie pochwalic że wczoraj Tyna po raz pierwszy podniosła sie z pozycji leżacej do siedzenia:)mino że była w spiworku :D A i ząbek też się przebił (ale wielki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka odezwij się bo zaraz pojadę do tego Olsztyna i w dupsko dostaniesz ...ja się tu zamartwiam co się stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka to sie Asia ucieszy z prezentu:D Wera jaka u Was pogoda A ja zapraszam na kwe i czekolad mleczna , kurcze musze chyba zabrać sie za pieczenie pierniczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka jestem jestem słonko dziękuje że się martwisz . Moja Natalka to kochana przyniosła mi papierek do noska:):) Słonko niestety Ci faceci to tacy są chcesz im dogodzić a oni \"może być\", \"nawet zjadliwe\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ależ prozę bardzo częstuj się , bo jak zjem cała to szkoda gadaC Asmana to pewnie wszystko przez Twojego męża??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo miło mi sie zrobiło i jeszcze bardziej sie rozryczałam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×