Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

moze klopsiki w sosie smietankowo pomidorowym z ryzem albo zraziki, albo pieczen z indyka w sosie cebulowym z duza iloscia warzyw, a najlepsze to pieczonki:))) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz otworze sobie piwko:) Elizabet tak już jest na tym świecie,może sie uda trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura hura hura hura hura jestem na nowej stronce no to teraz Kasika już sie napewno obrazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dusisz pieczen to dodajesz duuuuuuuuuuzo cebili, a potem albo pognieciesz ja widelcem albo zmiksujesz blenderem a wodzionke jadlas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio??? na slasku kazdy wie co to wodzionka to rodzaj zupy. Pamietam z dziecinstwa, woda tluszczyk ze skwarkami wysmarzony na patelni, grzanki, czosnek i przyprawy i to jest ta zupa, bdb, ale z tego co wiem to wiekszosc dzieci z mojej szkoly je ja na obiad, bo to takie oszukanstwo zoladka, cos cieplego. Dawno nie jadlam a chodzi za mna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac, ale najpierw dam butle dzidzi bo piersi to juz nie wypada, chyba sie tym piwskiem jednym nabzdryngolilam, az mi sie karuzela przed oczkami pokazala .....................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Agnieszce w żłobku się wczoraj bardzo podobało. Już nie może się doczekać jutrzejszej wizyty w żłobku. Kasika🌻 myślę, że ten ślimak to fajna sprawa. Juleczka ma ślimaczka po Agusi. Trochę innego, ale podobnego i go uwielbia:) Słoneczko🌻 ja z ty karmieniem mam tak samo i tylko cyce Ją interesuję:) Aniutka🌻jak ja gotuję obiad to Julka lata raczkując po kuchni i wstaje przy czym się tylko da:( Asmana🌻 super, że raczkuje, a tym, że nie siedzi to się nie przejmuj. Moze po prostu nie lubi być w miejscu, tylko musi być w ruchu:) Właśnie Juleczka wstała przy stoliku Agusi i Jej jedzonko zabierała. Asmana Agneska.pop🌻 wszystkiego najlepszego dla Brajanka z okazji ukończenia 8 miesiaca❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka co do zakupów to szkoda gadać... Wyjechałam o 19:30 jak zobaczyłam tych wszystkich ludzi to się przeraziłam, ale co tam... Godzina 20:10 telefon \"Musisz przyjechać\" pytam dlaczego , bo Iza nie śpi , więc pytam czy dał jej picie czy położył się koło niej odpowiedz była \"tak\" a płacze \"nie\" jezu jak mnie zezłościł... Powiedziałam krtóko jesteś z nią wiedz sobie radź... Takie były moje zakupy w stresie bo ja myślałam, że ona histerie wyprawia albo co ...echh faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa pytanie do Was ubieracie choinki??? Na podłodze nie bardzo ją postawie, bo Iza zaras sie do niej dobierze może na stole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taj Joasiu gówno za przeproszeniem kupiłam a wydałam 90 zł. Nie dodaje do gołąbków bułki, więc zapraszam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dopiero wstałysmy, juz poranna kawa pita:) choinke ubieramy tak jak zawsze:) ale mała trzeba bedzie pilnować:) Asmana taki scenariusz zakupów tez znzm:O Słoneczko witaj w klubie, tyle ze moja je co jej dam:) Joasia własnie, dlaczego nie dajesz bółki. dobrze mojej imienniczce podobało sie w złobku. idziemy jesc kaszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻 no tak to jest z zakupami. No to z chęcią piszę się na te gołąbki:) Asmana🌻Roza🌻 Juleczka ma uczulenie na gluten:( i dlatego nic co jest z mąki innej niż ziemniaczanej i kukurydzianej jeść nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o choinkę, to w tym roku kupimy chyba jakąś a doniczce i postawimy ją na stole. A potem się wsadzi u Konrada Rodziców na wsi. ju;ka ma taki charakterek, że na podłodze nie upilnowalibyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza mała jezcze nie raczkuje wiec bedzie jaz w tamtym roku kiepska sprawa z tym uczuleniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×