Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Kasika to musi strasznie wyglądać w tej nowej fryzurze skoro Karlos nie chce jej zdjęcia pstryknąć:P Sama jestem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak ja dawno nie byłam w kurniku:) Nas za często tez nie ale TeSc to sie chyba rozchoruje że my lepszt telewoizor od niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko hahaha, ales mnie rozbawiła tym telewizorem:) Zaraz mi się flaszka skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Sylwia Słoneczko ma racje pojedynek murowany z Kasika a poiczekaj aż Wera przestanie grać to Ci nakopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiuesz Asmanka teraz to teśc będzie truł teściówce ze on tęz chce tali albo lepszy hahahaha chyba za wszy hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko , pamiętaj nowy telewizor za wszy , ale \"zesraj się a nie daj się\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawoooooooooo brawooooooooooooo Sylwia moje gratulacje udało Ci sie rozpocząć nową stronke choc tu ucałuje ci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja we frani zasuwa:):) W sumie sama prałam pieluchy we frani przy Natalce , ale teraz sie wycwaniłam i pampersy kupuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam ochotę przerobić się na blondyne, ale móją mąz nie chce:(:( za to ja sie lepiej czuje w jasnych włosach... Wera zostaw tego łosia a co Tój mąz tak mostuje po nych nocach co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko no pewnie, aż jestem zakoczona, bo od 4 godzin bezustannie:) A Twoje skarby ?? mąz nie wygania z kompa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tos słoneczko wykrakała, bo zaczyna sie kręcić a teraz jak dam jej cyca to ją chyba rzuci:):)niech wyssie z mlekiem matki co najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka ja tez planuje na blondi bo do tej pory robiłam balejaz ale yle czasu to Tynia nie wytrzyma bez mamy , a chlop postaw przed faktem dokonanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a gdzie Wy to mieszkacie Wera- jak Ty wogóle masz na imię - wiem przedstawiałyśmy się ale nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak macie jak pijecie robicie sie głodne...ja już nie wiem co z lodówki wyjmować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×