Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmanka tak samo mleko +czasmi chrupki kukurydzine szt 2-3 dziennie lub bo 2 -3 łyzeczki deserku lub zupki lub kaszki, po prostu zje te 2- 3 łyzeczki i zaciska buziulke i za chiny nic juz jej nie wcisnę , próbował słóiczki i swojskiej roboty i nic to nie dało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez zaciska zżabki i aż cała się trzęsie a ja wtedy z nią rozmawiam , ba ba , ma-ma i ona tez zaczyna gadac i jak otwierz pyiaka to ja chlup łyżeczke bo buzi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy też podajecie 12 dań ,bo moja teściowa to obowiązkowo :P Chociaż jej w te święta nie będzie bo wyjechała ale ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej martwi mnie fakt nie wagi bo na niedożywiona nie wygląda tylko taki że by znowu anemi nie miała a pewnie we wtorek lekarka da nam skierownie na morfologie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba musze moją zaczą odchudzać, bo babcia ja dokarmia pięknie, gdyby nie to, ze ona taka ruchliwa to by wyglądała jak kuleczka. Dobra, bede się zegnać drogie panie! Jeszcze tylko meliska i tableteczka łagodząca stresy i mogę spać . Dobranoc. Asmanka trzymaj się do powortu mężusia1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera nigdy nie licze tych dań nie wszystko jem Ja chcę do mamy na święta:):):) Słoneczko, nie dziwie sie ona już powinna jeść coś więcej niż mleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam mu , że musi zmienic jak najszybciej prace, bo inaczej będzie musiał zmienić żone..., ale zołza ze mnie co?? Polewam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera cos mi sie wydaje że jednak nie Kasika , bo to nastąpi chyba dziś a Kasika zajrzy dopiero rano:) Asmanka Martynia to jest taka cwaniara że jakwidzi łyżeczkę to zaczyna wymachwac łapkami i wszystko ląduje na niej albo na podłódze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata bardzo dobrze dochodzi do siebie - czyli do wagi :) dziekuje za zainteresowanie. Mi jakos udaje sie karmic Ize bez śliniaczka wogóle mi nie pluje ... Jezu nie zadzwoniłam do Natalki a jest u babci:((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja flaczki robie bardzo dobre na rosołku z mięskiem z kurczaka, wołowinką i flaczki oczywiście :) Dzięki dziewczyny, tak dobrze to nie jest bo zrobiłam sama Jędrkowi posiew i wyszła bakteria na razie znowu będzie brał furaginum przez miesiąc, po dwóch tygodniach badanie kontrolne moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka a jakieg bo ja dałam waniliowego chociaż mi smakuja truskawkowe no ale na perwszy raz to nie chcaiłam tak szaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam słoneczko nie Ty jedyna... Ania26 cos tak zamilkła?? o Were nie pytam, bo pewnie poszła coś jeść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro kolejna próba - zobaczymy :0 jak fajnie że jutro sobota mnie trzeba z Matim rano wstawać i biec do szkoły:) Sylwia trzymam kciuki aby te bakterie szybko zniknęły i to raz na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mu daje wszystkie jakie są ale nie odrazu jedendziennie i wszystkie mu smakują lepiej niż desterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie tak fajnie bo mają przyjeczhac teście obejrzeć nasz prezent no i slubny ma w niedzielę urodzinki więc penie od razu z tej okazji :0 aja nie mam żadnego ciasta, musz ecoś utro sklecic na szybkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×