Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

przekręcał sie . ja też mam zamiar pójść do fryzjera i też blondynką zostać a jak nie pójde to przefarbuje na czarno i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to rozumiem za nabyliście nowy telewizor:):) trzeba koniecznie oblać, by kolorów nie stracił:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio mąz farbuje:P Jego nadal nie ma :(, ale dobrze że mam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko patrzeć jak moja zacznie sie wiercic Asmanka no fakt będzie spała do rana po tym co wyssa z mlekiem:90] era jak Oski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma która też pisze na kafe a urodziła rok temu to dopiero są na 300 którejś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wybieramy się z dziewczynkami do \"MAłpiego Gaju\" to taki zamknięty plac zabaw Natalia się wyszaleje przynajmniej... i ja wyjdę do ludzi... Wiecie co fajnie było by się gdzies spotkać nie???tak wszystkie z dzieciaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko pod ten telewizor by służył latami :) Ja dineczkii sobie pije tyle że mój żóladek juz nie mieści za bardzo tych płynów, ale co nie ma że boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że byłoby fajnie sklep monopolowy by miał zysk jak nigdy :D :D ale gdzie w którym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Wera no nie wiem gdzies po środku:):):) Fajnie by to wyglądało nabzdryngolone mamusie z 8 miesięcznymi dzieciaczkami:):) no prócz słoneczka bo Tynia wybredna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś napewno sie spotkamy gdzieś przypadkiem na wakacjach albo gdzieś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to siup szklaneczki w górę :) Asmanka mam nadzieje że wypadzik sie uda:) Asmnaka więc moze u mnie w gdansku ogród duży , tylko chyba lepiej to by było latem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym pilonowła żeby szklaneczki były pełne no i zerkałąbym na dzieciaczki coby sie nie porzchdziły albo rozraczkowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieramy sie do Gdańska w lecie bądź wiosną na ulice ługą , bo byłam tam i bardzo mi sie podobało... W lecie grilll fajnie Wera na wakacjach , przypadkiem to pewnie nawet byśmy sie nie poznały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide bo stary przyszedł,zrobie cośik do jedzonka no to pa pa Asmanko pamiętaj abym Cie nie wyciągała zpod stołu bo siły już niemam ciągle cie wyciągać i kasike :) PA pA kochane kwiatuszki jeszcze sie napije za telewizor aby służył długie lata 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Wera nie szaleje za vardzo w tym łożku daj chłopu odetchnąć ... Pa pa miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko a tak powróce , ja płacze jak męża nie ma bo tutaj poza nim nie mam nikogo, wiec rozumiesz moją samotność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie a co tam raz sie żyje:0 asmanka jakby co , czy nocelg był,potrebny to oczywiście zapraszamy Chyba zostałyśmy same??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze 20 minutek, ale już brak chęci na seksik:) nocleg?? nas jest czwórka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lózko dodatkowe jest dla gości, Izule do Tyni do łóżeczka a Natai ewentualnie do Matiego zreszta nasze sypianiane jest bardzo szerokie ( na 4) osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wykorzystac urlop wychowawczy, ale postanowiłam na wiosne zacząc szukac pracy musze wyjść do ludzi bo zwariuje... Renolka tak sobie przypomniała o WAs jak tam Juleczka?? Sylvia Ty to dopiero kobirto mnie martwisz co Wy tam robicie tyle w tym szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×