Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Elizabetaa.....Iga-3100.............8800......74......9m …....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........9500......??.......8, 5mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9250.......??......9 m-cy…05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........7350 .....68.....6 m-cy……...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........9200.......84......9 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t...10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........8700.......76......8 mies....14.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Roza............Maja-2650............7500.....68.....8,5 mies…….17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8150......70......8 m-cy..…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......7 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........9400.....???......6,5 m-ca…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......8850 ....81......8 m ………22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............7850.....??.......5 m-cy……….22.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9500... ?.......8,5mies..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410…….8920.....73... ....7m i 3 tyg 28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8000......74.......7 mies.29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5 ,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68........7 mies……...01.05.06 Kingap.........Oliwia-3400........8000......71........4, 5 m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im tak właśnie zaczęłam nową stronke :) Kasika nie gniewaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera ja z wczoraj mam pomidorówke a Natali zrobię pierogów ruskich a sobie ziemniaczki i gotowana pierś z kurczaka.... Maż będzie po 23 więc jeść nie będzie i mam spokój z gotowaniem na dzisiaj...Super że juz lepiej sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie dajecie zacząc stronki:D Elizabeta ja nawet nie pamietam kiedy spałam do 10:( Sylwia76--daj znać czy są efekty po tym kremie. Rybka--moze nas wezmiesz do tej restauracji??:) Wera--dobrze, że wracasz do zdrowia:) Asmana-zapomniałam ci powiedzieć, że Iza stoi przepięknie. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie ale po tych nocach ostatnich nieprzespanych moj chlop sie zlitowal i pozwolil mi sie wyspac. a ja tez mam dzis pomidorowa a na drugie skrzydelka z grila ziemniaczki i salatka z selerai rodzynek mniam a iga wcina swoje spagetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ale tylko na chwilkę ;) Asmanka ślicznie stoicie tzn. Izulek stoi :D Kacpi szaleje z tatą a ja robię obiadek. Robię dziś pałeczki z grilla i suróweczkę mąż do tego zażyczył sobie jeszcze frytki mnie mięsko i warzywka wystarczą a Kacpiemu ugotowałam warzywka i mięsko i dodam mu dziś Puree ryżowe misiowy ogródek ziemniaki i szpinak, ciekawe czy będzie jadł ;) Zmykam dalej do kuchni Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulce nie smakowało to całe puree... Silvia co za pałczeki robisz?? Dawaj szybko przepis... aniutka ?? hop hop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja dzisiaj byłam w restauracji bo mąż w swojej firmie współpracuje też z firmami zewnętrznymi i dostał bona na święta od jednej takiej firmy właśnie do restauracji, dbjadłam się okropnie, ale od jutra to zaczynam z tymi brzuszkami, bo mi się taka oponka zaczyna tworzyć tymbardziej po takim jedzeniu. A we wtorek mamy pierwszą koledę, i zastanawiam się ile trzeba dać na ofiarę?? i w ogóle co mam robić? zawsze byłam z rodzicami albo mnie nie było a teraz to mam małą tremę. Dziewczyny ja mam przepis na bardzo dobrą babkę ale podam go później bo teraz mnie chłopy z dołu wołają. Ale babka pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka, Kacpi nawet ze smakiem zjadł ten dzisiejszy obiadek :) więc od czasu do czasu będę mu to serwowała. A pałeczki to robię takie zwyczajne. Robię marynatę i trzymam je w niej ok.12 godzin w lodówce. Marynata to to co wpadnie mi w ręce. Mam pełna szafkę różnistych przypraw i zawsze robię inaczej, krótko mówiąc eksperymentuję na oko ;) Dziś były przyprawy Kamis: marynata staropolska grill pikantny grill ziołowy chilli olej Mam piekarnik z grillem więc w nim to robię 220 C jakieś 40 minut. To jest pikantne więc do tego jakaś łagodniejsza suróweczka i gotowe. Uwielbiam robić mięsa z dodatkiem miodu ale mój mąż nie lubi na słodko więc zadko mam okazję je robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia , ale co to są te pałeczki??? Rybka ja nic nie dawałam na pierwszej naszej kolędzie, bo jestem przeciwna temu... Musisz miec wode święconą w razie czego kropidło, moze bys pismo świete - tez tak widziałam , lichtarzyk i dwie świece i stroik jak masz ... Ja nawet nie wiem kiedy mamy kolęde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka Pałeczki to pałeczki z kurczaka :D :D :D można też tak robić skrzydełka, udka czy piersi :D :D Widze ze smaka ci narobiłam a to tylko zwykły kurczak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka my tez w tym roku pierwszy raz na swoim przyjmiemy kolędę (ale też nie wiem kiedy mamy bo dziś nie byliśmy w kościele. Musisz mieć świece, krzyżyk, wode święconą i kropidło a jak nie masz wody i kropidła to ksiądz powinien mieć swoje. Ja nie mam jeszcze wody i kropidła i jak nie zdążę przed kolędą to będę liczyła na księdza ;) Co do koperty to nie wiem. Każdy daje tyle na ile go stać. Możesz dać dużo a możesz nie dać nic i ksiądz nie powinien ci nic powiedzieć to w kjońcu dobrowolna darowizna a nie obowiazkowa opłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam że ta opłata jest obowiązkowa. Oczywiście nic nie mam na tą kolędę ale jutro pożyczę od mamy. KEKS BANANOWY 3,5 szklanki mąki 1,5 szklanki cukru 2/3 szklanki oleju 4 jajka 4 średnie banany 2 czekolady mleczna 10 orzechów włoskich (ale nie muszą być) 2 łyżeczki sody oczyszczonej 1 łyżeczka proszku do pieczenia szczypta soli olej cukier sól rozertrzeć razem aż do rozpuszczenia cukru (ja nigdy nie czekam bo czyba bym godzine musiała miksować) dodawać po jednym jajku i ubijać aż powstanie puszysta masa. Mąkę wymieszać z sodą i proszkiem i po trochu dodawać do masy, (masa jest bardzo gęsta), Dodać orzechy (pokruszone) banany (w kosteczkę) i czekoladę (też w kosteczkę) i wymieszać łyżką. Masę przełożyć do foremki na babkę (oczywiście wysmarowaną olejem) i piec ok 60 min. 180 ^C Babka może nie ma najładniejszego koloru ale jest pyszna. Polecam. Silvia z tymi pałeczkami to też myślałam że to coś całkiem innego niż udka kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D no ładnie a to nawet nie całe nogi z kurczaka a tylko ta \"dolna\" część udka czyli pałeczki ;) następnym razem bardziej sprecyzuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochana :) własnie zajrzałam bo nie miałam wczesniej czasu :( i teraz też zmykam bo kolacje mężowi musze zrobić - stoi i prasuje więc mu zrobię :p jutro chyba poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiłam dzisiaj męża z Tośkiem i pojechałyśmy sobie z Asią na zakupy bo mnóstwo wyprzedaży :) wróciłyśmy po 14 ale tatuś spisał się na medal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ulubienica sie pojawiła:):) To super, że tatus taki dzielny:):):)...co sobie kupiłas fajnego chwal sie tu zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja jak zwykle najbardziej Tośkę obkupiłam w Smyku potem Asi dzinsy, bluzę i zestaw majtasek (jedzie na obóz zimowy więc żeby nie prała :)) a sobie jedną jedyną bluzeńkę w rereserved z wielkim wyrzutem sumienia :) ale za miesiac bardziej poszaleje bo musze zakupić coś new do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja do Smyka skocze będę miała jutro sporo czasu ... Wyrzuty sumienia?? pomyśl, że to za to wszystko co dajesz z siebie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skocz bo dużo rzeczy jest na wyprzedaży i winnych sklepach tez np. dla Natalki w Cubusie dużo cudnych ciuszków bo najwięcej widziałam na 122 to chyba tak na 5 lat :) wiem Asmanka ale ja jak nie zarabiam to wydaje mi się że nie powinnam wydawac na ciuchy bo szkoda :( ale tam...w d... jeszcze miałam ochotę na bieliznę jakąś ładną ale to za miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Asmanka miałas racje że mąz mnie dopouśi do kopma:) Izulka słodko stoi , a i sniło m sie że odwiedziliści nas wiosna i Izlua i Tynia bardzo sie zaprzyjażniły:)prpoozycja nadal aktualna z tym noclegiem:) Ale sie rozpsałyście i imprezka była Sylvia gratuluje 3 krotnego ropoczęcia stronki:) Rybka tez bym sobie poszla do restauracyjki na obiadek , mąż czasami serwuje nam wizyte w tele pizzy , cobym odpoczęła od gotowania:) a co do molędy to my juz po trzeba mieć krzyż , świece , wodę święcona ( my mieliśmy kranówe - ale cich-sza;) i kropidla kaski ksiądz nie chcial ale mu daliśmy bo fajny księzulo z niego jest;) Kobitki a jak to jest z tymi kremami czy można je stosować karmiąc cycem????????????????????? bo też bym musiała się za siebie wziąść Wera jak zdrówko??? Aniutka to masz dobrzez tym mżem , moj po 1,5 godziny jak siedzialm u fryzjera to sesemesował kiedy będe:) Jak czyta co jedza wasze dzieci to wydaje mi się zę jestem wyrodna matka , bo tYnia je tylko flipsy i banana i czasmi danonka , ale ona po prostu nie chce nic innego( no bo u niej to nie ma jak mleczko)podnie czegokolwiek innego kończy sie płaczem, ale wagę ma ok , ostatnie wyniki morfologi tez ok więc sie mśle że jakoś to bęzie i kiedyś nastąpi u niej przełom i będzie jadla wszystko:) Wiem że wszystkim nie odpisałam ale pogubiłam sie juz bo tyle napisałśie A Mateusz jutro bedzie policjantem antyterrorysta( na balu oczywiście) Pozdrawiam wszystkie serdecznie i buziaczki dla dzieciaczków Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka Natalia ma 4 latka 105 cm :):) Twoim tokiem myslenia to ja od 5 lat nic bym sobie nie kupiła...Pracujesz ciezko w domu Słoneczko a pamietam pamietam Ty to uważaj bo jeszcze skorzystam :P mojej musze coś na ten bal wymysleć... Znam to semesowanie podczas wizyty u fryzjera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka domek duży jest więc gdzie spać:) A z tym fryzjerem to było tak że pisze że Tynia domaga się cyca a jak wróciłam to jeszcze pól godziny nie chiała mleczka;) Elizabetka dzięki za opdpowiedz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka domek duży jest więc gdzie spać:) A z tym fryzjerem to było tak że pisze że Tynia domaga się cyca a jak wróciłam to jeszcze pól godziny nie chiała mleczka;) Elizabetka dzięki za opdpowiedz🌻 Aniutka gratulacje dla Tosieńki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×