Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witam Was i pozdrawiam. Wszystkiego najlepszego życzę bo w tym roku nie zagladałam jeszcze do was. U nas zabawa sylwestrowa była w małym gronie bo byli nasi przyjaciele z synkiem młodszym od Dianki o 18 dni :) Było fajnie i wesoło. Dianka o 24 postanowiła również pooglądać strzały. U mnie ciagły brak czau. Jestem księgową więc ten okres jest dla mnie strasznie pracowity. Ale daję radę. Dianka chce chodzić. Daję jej palce i zasuwa - prawa, lewa. A jak się cieszy. Jak jej za wolno to schodzi na kolana i pędzi raczkując. Zęby narazie 5 ale idzie następny. gadułą nie jest mówi: mama tata papa mapa baba, ale mało..... Jak będę miała wiecej czasu to przęlę wam zdjęcia. Dziewczynki nawet nie mam czau o Was poczytać...... Pozdrawiam wszystkie bez wymieniania i dzieciaczki oczywiscie też. Idę szykować się spać bo jutro do pracy. Pa pa i do następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) dzisiaj ja pierwsza :) powiem Wam że brak czasu, brak czasu i jeszcze raz brak czasu :( weekend był intensywny :) nocki nie za spokojne :( dzisiaj zostałam sama z Tosia więc mam chwilkę :) ale oczywiście juz kweka :) lecę poczytać oczym pisałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ostatnio narzekam na brak czasu.Tutaj też mało zaglądam :(Nie wiem kiedy to nadrobę. Małgosia chorowała mi, osłabiona przy ząbkowaniu, wszystkie choroby jej się czepiają.W sobotę byłam w szpitalu na izbie przyjęć.: Zaczerwinione gardło, zmiany w oskrzelach i silnie rozpulchnione dziąsła. Czym smarujecie dziąsełka Waszych maleństw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis wstawałam tylko raz:D Gosik🌻wspólczuje ci, ale może w Polsce znajdziesz szczescie. z tym usypianiem to faktycznie masz problem. Mój zasypia najpozniej 0 20.40, ale za to różnie bywa w nocy:O Także i tak xle i tak niedobrze:D sineqanone 🌻 sliczne zdjęcia, dzieciaczki przesłodkie😘 słoneczko🌻 faktycznie lepiej byc zdrową niż chudą:P Dowa🖐️ pracusiu Aniutka🌻 co to znaczy intensywny?!;) Monika🌻 to w takim razie zdrówka dla Małgoni❤️ Ja smaruje calgelem i bobodentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki dla wczorajszych solenizantów :) 👄 👄 👄 Rybko dla Marcelka 👄👄 👄 👄👄👄 👄 👄👄 Agneska dla Brajanka 👄👄👄 👄 👄👄👄 👄 👄 Rybka to tez masz dobrze z mężusiem :) znalazłaś jakiś ciekawy fotelik ? ja tez muszę się rozejrzeć bo Tosia już sie ledwo mieści w stary a nawet nie wiem na co zwracać uwagę i nie chce mi się :( Kasika gratulacje :P zaraz będzie następny, następny i znikniesz w końcu :P Kasika kochanie a próbowałaś pić codziennie rano szklana wody z miodem ? fakt że trzeba pić codziennie przez jakiś czas żeby były skutki, wieczorem nalej ciepłej przegotowanej wody do szklanki, wlej łyżke miodu, zamieszaj i przykryj a rano najwyżej możesz dolać trochę ciepłej wody zamieszać i wypić mi to pomagało w ciąży :P ewentualnie polecam herbatki typu Regulavit :P Sineqanone ja żółtko dodaje do zupki ale wtedy zupka bez mięska :) najpierw gotuję a potem całe żółtko dodaję, czasami wrzucam surowe i ścinam w zupce a na szczepienie po 12 miesiącu :) na zatwardzenie dobry jest sok z ananasa, ja kupuję Hippa zdjęcia fajowe :) śliczne dzieciaczki :) Silvia gratuluję 5 ząbka :) i wyników!!!!!!! Super!!! też się cieszymy razem z Tobą :) Słoneczko dzięki :) chyba się zgłoszę do tej super hiper niani :) :P Wercia zdrówka kochana :) ale Ty się masz z Oskarem jak ja z Tośka :( Rozyczka :) jak tam Majeczka :) wiesz co moja Tośka przez weekend to jak anielica, grzecznie się bawiła, spała nawet po 1,5 godz i mój mąż mnie pyta co ja chce od tego dziecka :) u Was tez tak jest? Gosik 24 moja Tośka \"chodzi\" spać między 19.30 a 20.00 i śpi do 7.00 czasami z pobudkami jak jej cos doskwiera :) Dowa to pozazdrościć takich postępów!!!! buźka dla Dianki 👄 🌻 i fajnie ze znajdujesz czas żeby wpasc do nas :) Moniczka ja smaruję Calgelem ale szczerze mówiąc jak już mocno dokuczało to dawałam Efferalgan w czopku albo nurofen w syropie :( Asmana wróciłas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to znaczy że nie miałam czasu do Was zajrzeć :) :) cały czas coś...a to po zakupy, do babci, do koleżanki, potem znajomi do nas, pranie, obiad, kolacja i jak ja to mówię dupa psia na nitce dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś ma opiekunke do dziecka? ja zaczynam poszukiwania i się strasznie boję, z jedną rozmawiałam ktoś mi polecił ale jak ją usłyszałam przez telefon...stwierdziłam jak ktoś z takim głosem mógłby zajmować sie moim dzieckiem :) straszna jestem :( a jak padło pytanie ale za ile? jaka stawka? ale chociaż mniej więcej pani powie? to stwierdziłam że już całkiem się nie nadaje, bo jakl mozna tak odrazu o kasę pytać nie wiedząc co i jak... nawet nie wiem ile zaproponować, jak to miałoby wyglądać... podpowiedzcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Aniutka he he nasze dzieci chyba sie zmowiły, bo moja mała tez dobra była, a wczoraj wyobraz sobie spała tez po połodniu ze 2 godz, mielismy z mezem czas dla siebie :P Słoneczko racja miała byc Weronika, maz chciał Zosia ale po tym jak urodziłam stwierdził ze wybor nalezy do mnie bo takiego cudu dokonałam, a ze chciałam bardzo Maja to tak zostało. Teraz mysle ze nie wyobraza sobie aby nasze malenstwo inaczej sie nazywało. Majeczka cos przez weekend jesc mi nie bardzo chciała, mam nadzieje ze dzis juz bedzie lepiej. Wczoraj pierwszy raz sama staneła na nozki, przy pomocy oparcia wersalki. Smieszne bo jeszcze nie raczkuje tylko sie podciąga a tu masz. Wogole to zywe srebro z niej, czasem sie zastanawiam skad ona bierze siły. Dowa rzeczywiście mało zagladasz :O. Mała robi postepy ze ho ho:) Monika ja uzywam dla małej dentinox-u. mam nadzieje ze mała szybko wroci do formy:), jeszcze zabki na dokładkę:O Kasika a to dobrze miałaś, Maja dziś tez dobrze spała:) Rybka jak karkoweczka wyszła, ja ostatnio nie mam pomysłow na obiady, ciagle to samo:( buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża :) no no się chyba zmówiły :) ja też już nie wiem co wymyślać na obiady...buuu :) lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka moja najlepsza przyjaciółka jest opiekunką do dziecka i pracując od pon. do piąt. od 8 do 15 zapabia 500 zł. Takiej opiekunki jak ania tro każdemy bym życzyła, ona kocha tego Kamilka jak rodzona ciotka:P Róża🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ja nie szukam, bo na razie do pracy sie nie wybieram, chce skonczyc szkołe bo bez niej nigdzie sie nie załapię, poza tym moja mama dopiero gdzies za dwa lata na emerycie idzie, ja szkoły mam jeszcze trzy ojj. A juz chciałabym pracować:) Ale ja tez nie wyobrazam sobie o co miałabym sie zapytac kandydatki na opiekunki, wiec błedy wybaczalne, nastepna przepytasz dokładnie i nie zaczniesz od kasy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika dobra opiekunka to skarb, trzeba sie troche napracowac aby tako osobe miec. Choc pewnie jaka by nie była na początku cały czas bym sie martwiła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża ty byś chciała do [pracy, a mi sie nie chce:O Wolałabym siedzieć z małym i patrzeć jak codziennie robi cos nowego. Kocham z nim być. Z drugiej jednak strony, zawsze t9oo jakieś urozmaicenie i ...pieniadze:D Także moje dni w domu są policzone. Co studiujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika i chciałabym i nie. Z jednej strony dodatkowe pieniądze, a z drugiej nie bedzie mnie z małą. Wczoraj myslałam sobie na ten temat i stwierdziłam ze mi dobrze z Maja w domy ;) Studiuje wczesną edukacje zintegrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu policzone? jestes na wychowawczym? wydawało mi sie ze nie pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policzone, bo poterzebujemy pieniędzy. Chcemy się jak najszybcie wprowadzic do naszego domku, a tam to już bedziemy całkowicie zdani na siebie. Więc sama wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie buty:) My nie mamy takiej mozliwości, mieszkamy z rodzicami, ale nie narzekam, choć bardzo bym chciala byc na swoim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika Kacperek śpi?? Moja siedzi w kablach i cały czas ją wyciągam to sie złości he he oczy ma jak kret, zbliza sie dziesiąta wiec ja lece ją kłaśc:) Narazie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak każdy, jednak co swoje to swoje:) My mieszkamy z moimi rodzicami bo z teściomi to chyba bym zwariowała.:D Kukus jadł wczoraj zupę z soczewicy i był zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zostawiłam dziś Tynie u sąsiadki bo nie chciałam jej ciągąc do szkoły w taka beznadziejna pogodę , siasiadka ma 13 miesięcznego Macka ,na szczeście obyło sie bez płaczu:) Sasiadka powiedziała że moe jej rano żaweze Tynie popdrzucic , bo to kwestai tylko pól godzinki:) Sineqanone dzieciaczki śliczne i świetnie razwm wyglądają:) Kasika to jednak idziesz gnębić gimnazjalistów??:) Aniutak ja też się zastanawiam nad super nianaią tą z tvn co by mi troche dzieci ustawiłą;) a co Twich poszukiwan to jedno tylko moge doradzic skoro takiej niani pierwsze pytanie dotyczy kaski to odrazu dyskwalfikacja bo taka to tylko będzie chciała odbębnić godziny:)a tu chodzi przecięz o to żeby zajęła sie Tosieńka jak własnym dzieciaczkiem:) Roza gratulacje dla Majeczki , zobaczysz jak nedugo zacznie śmigać:) Monika my nie smrujemy bo na razie nie było takiej potrzeby, ale w razie czego w pogotowiu czeka calgel, zdrówka dla Małgosi 🌻 Dowa gratulacje dla Dianki i dalszych postępów życzymy🌻 Ide myśleć nad obiadem , dizs chce zrobić coś z mileonego ale jeszcze nie wiem co:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny na nic nie mam czasu wieki mnie nie było ale ta jakoś jest. Tak więc wesołego po świętach i szczęścia w Nowym Roku. Mała rośnie jak na drożdżach ma 8 zębów, ma ochotę już chodzić ale jeszcze sie kołysze. Zabawek dostała pod choinkę pełno ale największą furorę zrobił samochodzik z chicco 4w1 jest po prostu rewelacyjny kupiliśmy go na allegro za 150 a w sklepie był za 370 zł. Taka mała różnica ale mała uwielbia w nim jeździć grać sobie i mamy chwilkę spokoju. Postaram się odzywać częściej ale nic nie obiecuję. Ja mam nianię jest to mama mojej koleżanki z liceum mała czuje sie z nią dobrze, tylko jest jeden szkopuł i od lutego musimy mieć nową bo moja niania jest pracującą pielęgniarką i 1 dzień w tygodniu idzie do pracy na dzień i wtedy nie mam kogo zostawić z Kingą Na razie siedzi moja siostra ale od lutego już nie może i dlatego muszę szukać nowej opiekunki. Ale to nie jest takie straszne jak się wydaje najważniejsze mieć pełne zaufanie do tej osoby bo wtedy ona i ty jesteście spokojne i nic złego sie nie stanie. JA do mojej nawet mnie dzwonię żeby kontrolować co robią na początku dzwoniła ale też niedużo za to moja mama co chwilę do mnie dzwoniła i kazała dzwonić mi do niani co robi z dzieckiem. Teraz też się przyzwyczaiła i jest spoko. Pozdrawiam i kończę bo muszę trochę popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Macieja i gratulacje dla Kingi 🌻 fajnie że masz zaufaną osobę do opikei na d córcią i nie martwisz się w pracy :) Asanka a ty gdzie się podziwesz , czżby mąz maiła wolny tydzięn i nawet nie zajżysz do nas;) Wera może Ty podrzucisz jakiś przepis na milelone????????co dobergo na obiadek:) Kasika fajny pokoik będzie miał Kacpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Niania - temat coraz bardziej aktualny i dla mnie ale pogadam z Wami o tym wieczorem bo teraz jestem w pracy. Słoneczko jak ja mam mielone to zazwyczjaj robie spagetti albo krokiety a zwykłe klopsy to bardzo rzadko. Wracam do swoich obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×