Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

jestem mała śpi Kasika super pokoik, tez tak bym zrobiła:) Macieja witaj, hoho 8 zebow, mała robi pstepy:) Słoneczko dzieki:), widzę ze mały zuch z corci, ciekawe jak moja mała sie zachowywała, pewnie byłby płacz Ja chyba strzele sobie jeszcze jedną kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe:) chyba tez zrobie ale z pieczarkami z cebulka i papryką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? już mi sie płakać chce, zaczęłam dzisiaj czytać o tym co 9 cio miesięczne dziecko powinno już robić i jestem załamana... Asmanka próbuję ćwiczyć z Tośką to co napisałaś z tym podpieraniem na łokciu, fajnie to idzie ale ona nie może przeżyć że siada a za chwilę ją kładę zeby powtórzyć ćwiczenie :( to co nam kazał robic ten rehabilitant tez nie przynosi narazie rezultatów, sama nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczny za porady. Ja smuruję jej wprawdzie bobodentem, ale wydaje mi się, ze nie pomaga,dlatego pytała Was czym Wy smarujecie :) Moja Małgosia strasznie już dokazuje. Stoi już na nóżkach, choć niepewnie. Strasznie fajnie mówi, bawi się swoim głosem. aniutka. Nie czytaj co dzieięciomiesięczne dziecko powinno robić, bo każde dziecko jest inne. Jedno chodzi za 9 miesięcy (mojej szwagierki dziecko) a drugie za 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaa ja do dziąsełek przetestowałam: bobodent, calgel i dentinox-gel. Dla Jedrka najlepszy jest Dentinox-gel, jeżeli na krótko mu pomagał to dawałam Panadol w syropie lub czopki viburcol. Aniutka moja koleżanka opiekunce płaci 600zł i zawozi córke do niej. Jeżeli zamierzasz niedługo wrócić do pracy powinnaś kogoś znaleść wcześniej żeby pobyć razem z opiekunką i zobaczyć jak będzie się zajmowała małą i czy Tośka ją polubi. Ponieważ zaczynam rozglądać się za pracą to może i mi niedługo bedzie potrzebna. Jak bym mieszkała w moim dawnym mieście z opiekunka nie miałabym kłopotu i z praca i opiekunką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Monia wiem o tym ale człowiek taki niecierpliwy :( i boi się ze może coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Sylwia agzdie teraz mieszkasz? ja 11 lat temu miałam opiekunkę do Asi i wtedy jakoś inaczej podchodziłam do tego :( bez takich obaw... wracam do pracy od marca ale w marcu posiedzi z Tosią moja mama a od kwietnia muszę mieć kogoś... a co do kasy to stawki jakie podajecie są poprostu niewiarygodnie niskie...u nas min 5 zł na godzinę a jeśli stała pensja to 800 - 1200 :( chyba bardziej mi się opłaca za godzinę bo mam taka pracę ze czasami mogę wcześniej wrócic a i też czasem moja mama mogłaby przyjść po południu...muszę sie nad tym zastanowić, z jednej styrony chciałabym zeby była to osoba starsza, zrównoważona i doswiadczona a z drugiej wolałabym młoda z poczuciem humoru kobietę, która się i powygłupia i pośmieje...ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja po zakupach kupiłam sobie herbatki slim figura,peling do ciała. Oskar przesypia cała noc,teraz śpi bo jak pojechałam do miasta to za 15 min wstał od mojego wyjścia. Elizabet 🌼 czy jak skończy sie pić 1-spalanie to odrazu zaczyna sie oczyszczanie czy trzeba zrobić przerwe Słoneczko 🌼 u mnie dzisiaj taka sama rolada co podałaś przepis tylko inne nadzienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka, temat opiekunka to też dla mnie ostatnimi czasy ważny temat. Co prawda ja potrzebować będę opiekunkę od września ale już w lipcu czy sierpniu chcę mieć jakąś wybraną. Też mnie stawki kltóre dziewczyny podają zwalają z nóg. U nas taka \"przyjemność\" kosztuje od 800 zł w górę. Ja będę potrzebowała opiekunkę na min. 10 godzin dziennie bo do pracy mam dość daleko wiec na dojazdy zejdzie mi ok. 2 godzin w obie strony :( Biorąc to pod uwagę to pewnie z 1 tys. będę musiała zapłacić :( Ze znalezieniem dobrej i sprawdzonej też będę miała problem. Nie mam nikogo z rodziny w tym mieście, no poza teściową ale jej nie chcę dać dziecka. Kiedyś oglądałam program w TV o opiekunkach i na co zwracać uwagę przy wyborze. Trochę zapamiętałam więc tym będę się kierować a reszta wyjdzie w praniu. Zmykam teraz dać obiad Kacpiemu bo już troszkę marudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rower mi ukradli z pomieszczenia obok domu:O Wera to jest tak 14 dni spalanie potem zarz 7 dni oczyszczanie i 7 dni stabilizacja. Tez dzis kupiłam:D Aniutka a co powinni 9 miesięczne dziecko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika no to ładnie tak w biały dzień?, a może mąż pojechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.Ja Was podziwiam z tym odchudzaniem. Ja od Świąt przytyłam dwa kilo tak poluzowałam sobie z żarciem :( Od dziś spróbuje i ja coś robić tzn najlepiej nie jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociesze Was ze mojej siostrze ukradli rower z balkonu z 2 pietra w nocy a rodzice spali w pokoju i nic nie słyszeli. I co lepsze zorientowaliśmy sie dopiero po kilku dniach zę go nie ma na balkonie. Moja niania bierze 600 zł ale nie ma jej w ok. 7 dni w miesiącu wychodzi ok. 4 zł/h. Wiem że to niewiele ale itak niania to dodatkowe koszt bynajmniej u mnie: ona u nas je, pije dziennie 1 butle wody gazowanej, dzwoni sobie przez telefon i jak tak podsumujesz to trochę dopłacasz do całości. Ale jeden plus z tego że sie o mała nie martwię. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciam Dziewczynki mam chore ponad 39 stopni obydwie - koszmar tak więc zmykam i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja roladka włąśnie się piecze , ziemniaczki sie gotują suróweczka czeka ju z na stole:) wera a jakie dałas nadzienie????:) Aniutka każde dziecko rozwiaj sie inaczej ,nie martw się na zapas :) a u nas cen opiekunek od 1000zł/miesięcznie w zwyż:) ale ja dopiero pójde do pracy ja Tynia pójdzie do przedszkola:) Znalazłąm co potrafia dzieci w poszczególnym okresie , oczywiście czytam hipotetycznie zreszta jest tam dużo innyc wiadomości np . jak bawic się z dzieckiem:) http://www.dzieckook.pl/rozwoj/rozw_6m_2.html Zmykam na obiadek , chętne zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana no to ładnie:O Zdrówka dla dziewczynek❤️ Macieja--niezły numer z tym rowetrem:D Wera--oczywiście, że mam burka, to wilczur i nazywa się Fighter:P Monika--najtrudniej wziąśc się za to odchudzanie Słoneczko--ja juz dawnio po obiadku, do jutra tylko herbata i woda:) JUz czytam co tam wkleiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ziemniaki sie gotuja Asmanka dużo dużo dużo dużo zdrówka dla dziewczynek{kwiat]🌻🌻 Kasika to skoro od jutra tak skromnie to zaprawszam żebyś się najadła na zapas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×