Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

hej:) jestem i ja:) Słoneczko grzeczna jest ale do aniołka to jeszcze ho ho daleko Silvia to super:D:D moze zła passa sie skonczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie skończyłam jeść śniadanko, Jędrek bawi sie na podłodze, a mąż jeszcze w pracy :( Jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowko dobrze, ale śpiąca jestem:( Maja śpi:) A co meza w nedziele wygnało do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to jego tak krótkie spanie nic nie moge zrobić, a teraz patrzy sie i sie usmiecha słodko :) pewnie smieje sie zemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera skąd ja to znam:O Ale wez i sie złosc jak tak sie słodko usmiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda sie poprawia słoneczko wychodzi może na zakupy po obiadku pojedziemy.Może jakiś kremik do ciała kupie i te herbatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nie ma zamiaru sie poprawić, leje i wieje od ranca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiech dziecka poprawia humor, a jeszcze jak ma ząbki i wygląda jak królik :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To te nasze dzieciaczki mósiały się zmówić jedno wstaje drugie zasypia i tak na odwrót małe diabełki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to usypiaj:) i wracaj Wera rozczulają nas te szkraby, Majce wychodzi zabek na gorze to pewnie bedzie śmiesznie wyglądac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przez pewien czas będzie tylko jeden to napewno ślicznie będzie wyglądać jej uśmiech :) ale jaki słodki będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie nietypowe zabawki sa najlepsze. Ja daje Majce rozne przedmioty alby choc troche posiedziała spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego nic nie interesuje ostatnio upodobał sobie kontakt stoi przed nim i sie śmieje ciekawe co tam widzi lub kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynia na razie śpi od godziny a ja pije kawke i odrabiam lekcje z MAteuszem u nas mimo że świeci słonko to mocno wieje więcsiedzmy dziś w domku:) Ppatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za życzenia to już 9 miesięcy, czas przeleciał tak szybko i Mały też tak szybko rośnie że pewnie za chwile będziemy ksiązki do szkoły kupować :) A ja właśnie wróciłam z kościoła i teraz poszedł mąż a Marcel śpi już 40 min. Dziś na obiad mam karkówke, pierwszy raz coś takiego robie, mam nadzieje że wyjdzie. U nas za oknem słoneczko ale nadal wieje dość mocno. Jak troche się uspokoi to pewnie pójdziemy do szkoły na jakieś występy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, i po imprezce, dzieciaki baaardzo fajnie sie bawily, szalaly dziko, troche sie narobilam, wszyscy sobie pojedli, ja w granicach zdrowego rozsadku i tak po 18:30 juz nic nie jadlam, ale dzis od rana zjadlam troche salatki kawalek ciasta z owocami. No nastepna imprezka za tydzien u znajomycha potem to roczek igi:)))) milej niedzielki elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka żebys wiedziala , niedawno Mati był taki maly jak Martynia a teraz juz pierwsza klasa - eh ten czas za szybko leci ,stanwoczo za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×