Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Słoneczko masz może link do tej stronki co Wera zrobiła o naszych dzieciaczkach bo ja gdzieś go zapodziałam a dzisiaj ma przyjść koleżanka i chciałam pokazać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jędrek zasnoł, a ja piję kawke bo śpiąca jestem strasznie Elizabeta świetnie że imprezka sie udała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta dziewczynki są śliczne, pewnie jak ich mamusia :) Ja teraz ide na obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa dzięki za zdjęcia :D Dziewczynki śliczne a Igusia to piękna królewna i ten szczery uśmiech i 2 piękne ząbalki :D :D Superowe !!!! Kasika prześlij mi prosze ta książkę kucharską 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka jesli Ci to nie sprawi kłopotu to ja także z wileka radościa zobaczyłabym Twoje dziewczynki:) Wiecie co właśnie przeglądam pierwsze srony kafeteri kiedy to byliśmy prawie na półmetkach:) Roza Majeczka miała byc Weronika???:) Ide jeszcze powspominć póki Tynia spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabardzo sie pochwaliłam wieje jeszcze bardziej niż 2 dni temu słoneczko zaszło a tu jak nie zawieje myślałam że mnie porwie ale taką słonice :D :D :D Elizabet dziękuje za zdięcia córcie śliczne.Iga ma takie same ciapki co Oskar tylko że niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) u nas wieje i wieje, byliśmy troche na podwórku dzieciaki przewietrzyć, w sumie cieplo ale wiatr niesamowity. Słoneczko a co slyszałaś o tym chromie, bo niby on powstrzymuje apetyt na cukier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik24
hey kobitki!!nie bylo nas dlugo bo jak wiecie odchodze od meza i jest kupa spraw do zalatwienia przesd wylotem...eh,wszystko musze robic sama..juz w sobote z Damianciem bedziemy w polsce...pisalyscie o zabkach Waszych maluszkow,moj Damianek ma 4-dwa na gorze i dwa na dole:)wczesniej tez mial zaparcia,wiec podawalam mu czesciej jabluszko i wode gripe water-chyba tak ona sie nazywa.poza tym Damian jest wybredny w jedzeniu,zupek nie zabardzo toleruje,ze sloiczka owszem,owoce ujda.dziewczyny o ktorej Wasze maluchy ida spac juz na noc ?bo moj to ok.23!!!Ioczywiscie musze go dluuugo lulac albo klasc sie z nim do lozka,szok....i wtedy jakos usypia..:)pozdrawiamy wszystkie mamuski i ich DZIECIATKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze na chwilke. Wera oglądałam nasze maluszki i akurat miałam otwarte zdjęcie Twojego Oskara na którym się śmieje i widać 6 ząbków i akurat mój mąż to zobaczył to nie mógł uwierzyć jak to możliwe że Marcelek nie ma ani jednego a są w tym samym wieku, normalnie troche zazdrościł że nie może się chwalić ząbkami. Stwierdził również że nasze dzieciaczki tak samo się radośnie śmieją. A teraz dobranoc dziewczyny bo jutro do pracy trzeba wstać. miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik mój mały też róznie ale raczej między 19 a 22 np dzisiaj zasnął o 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam powiedzieć dobranoc Gosik, mój Kacperek zasypia zazwyczaj ok.20:00 czasem jak długo śpi popołudniu to po kąpieli i kolacyjce jeszcze gada w łóżeczku ale najpóźniej o 20:45 już śpi :D Kolorowych snów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam powiedzieć dobranoc Gosik, mój Kacperek zasypia zazwyczaj ok.20:00 czasem jak długo śpi popołudniu to po kąpieli i kolacyjce jeszcze gada w łóżeczku ale najpóźniej o 20:45 już śpi Kolorowych snów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka dzięki za zdjęcia - dziewczyny po porostu słodziutkie , Igusia z tą spineczka wygląda uroczo a Juleczka świetna dziewczynka :) buziaczki dla nich 👄👄👄 Gosik moja Martynia zasypia najczęściej ok. 19 :30 a 20:) Sineqanone tez kiedyś chciałam używać chromu żeby się odchudzić ale gdzieś przeczytałam i parę znajomych mi powiedziało że owszem działa ale ma tez skutki uboczne podobno jest rakotwórczy, niewiem ile w tym prawdy ale ja zrezygnowałam najlepiej chyba poradzic sie lekarza Dobrej nocy dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×