Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

aaaaa ja to pierwszy raz sprzedawałam , więc mam 3 złote z groszami do zapłaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 10 zl, nie musisz regulowac, dopiero jak przekroczysz to na nowy miesiac punktualnie wysylaja rachuneczek:P ja sie zapisalam jeszcze do peybacku, czyli jak placy regularnie to dostaje punkty, a punkty wymieniam na nagrody, narazie mam tylko 1000, ale np prostownice juz dostane, albo jakas zabawke dla dzidzi, ale sobie poczekam i jeszcze uzbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam robic z tymi wszystkimi rzeczami po dzieciach, mama mi wysyla regularnie paczki z ciuszkami, po julce mam duzo kartonow z ubrankami, wiec to co iga wynosi odrazu wystawiam, a te gorsze rzeczy daje do tpd albo wrzucam do kontenera na odziez.zreszta sprzedawanie to fajna sprawa:)) licytowanie juz nie jest takie ekscytujace jak kiedys:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka oj chyba bedziesz miala wiecej do zapłaty ,b o my jak ostatnio sprzedaliśmy lezaczek za 94 to mamy do zapłaty 4 zł z groszami :(bo jeszcze musisz zapłacic prowizje od sprzedaży + wystawienie przedmiotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja tak szybko kompana bo o 18 to juz strasznie marudzi a ok. 19 juz smacznie spi:) Ide teraz Matiego wyprysznicować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja puściłam i tak nie wygram. Mi w tym barometrze wyszło 3 razy tak samo,że jesteśmy jak dwie połówki pomarańczy, rozpalamy się do czerwoności :D :D :D :D chyba jak jest upał Oskar nie wiem kiedy pójdzie spać bo wstał po 17 na razie bawi się jak długo nie wiadomo.Na walentynki z robie pyszną kolacje , winko. Ja słyszałam że można dzieciom podawać smalec z psa lub z borsuka czy wiecie coś na ten temat bo jestem ciekawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmmmmmmm jakbym tak wygrała to bym zorganizowała spotkanie abyśmy się wszystkie poznały i nasze dzieciaczki też. No i mieszkanie bym kupiła i nie brałabym kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyjechalbym z rodzinką na długie wakcje na hawaje:) albo kanary Wercia ale co z tym smalecem że jakm podawc............ do jedznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo to spadam się kąpać pa pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno dodaje się go do mleka czy na kanapki nie wiem jak.Koncze bo mój stary już chce siąść przy kompie wredna małpa z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera a nóż wygrasz trzymam kciuki:) a co sądzicie o tym smalcu z borsuka bo z psa nie znalazłam tego od ruskich to chyba bym nie kupiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie z humorem troche lepiej! szczegolnie zaczelo mi sie smiac chciec jak czytalam o szalikach i kajdankach:) Moja Lili malo dzis spala ok1,5 h razem, palce w buzi, ach te zeby! Dziekuje za zaproszenie na serniczek, z tego wszystkiego zrobilam szybkiego sernika z murzynkiem, pierwszy raz ale nawet smaczny, Mackowi tez smakuje. Od razu mi sie poprawilo:) Dziewczyny co ciekawego wystawilyscie na licytacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam wam mowe kiatów cobyście iwedziały co oznaczaja np. w walentynki;) Aster - uszczęśliwiasz mnie codziennie. Bez - ofiaruję Ci swoją szczerą przyjaźń. Bratek - myślę o Tobie, czekam na jakiś gest. Chaber - nie mam śmiałości porozmawiać z Tobą. Chryzantema białą - stara miłość nie rdzewieje. Chryzantema żółta - już Ci nie wierzę. Dalia - dlaczego mnie odtrącasz? Fiołek - oznaka skromności. Frezja - uznanie i radość. Goździk - kocham Cię, poważnie! Goździk biały - mam szczere uczucia :). Goździk czerwony - gorące podziękowania. Goździki (wielobarwny bukiet) - znak odmowy. Groszek - tęsknię do Ciebie, ale szkoda, że bez wzajemności :(. Hiacynt - żyję dla Ciebie, choć mogę... dla innej. Irys - uwierz mi proszę! Jaskier - jesteś niewdzięczna! Jaśmin - czy zechcesz być kiedyś moja naprawdę? Jemioła - pokonam wszelkie trudności, żeby Cię zdobyć! Kaczeniec - tak mi smutno bez Ciebie. Kaktus - ostrzeżenie. Kalina - serce mi pęka, pocałuj mnie wreszcie. Koniczyna - może z innym będzie Ci lepiej? Konwalia - jesteś po prostu... piękna. Krokus - oznaka radości. Lewkonia - jeśli mnie nie chcesz, to powiedz mi o tym. Lilia - mam poważne zamiary. Lwie paszcze - zwróć na mnie uwagę. Mak - puść w niepamięć nieporozumienia. Malwa - oboje potrzebujemy spokoju. Margerytka - Ty jesteś najpiękniejsza! Mieczyk - będę walczyć :-). Mięta - zachowam po Tobie dobre wspomnienia. Nagietek - chcę zasnąć w Twoich ramionach. Narcyz - jesteś bez serca. Niezapominajka - podaruj mi miejsce obok siebie. Pelargonia - pragnę Twojego szczęścia. Pierwiosnek - czeka nas wspaniałe uczucie. Piwonia - rozchmurz się, nie bądź taka nieśmiała. Prymula - nie bądź nieśmiała. Róża biała - jesteś warta mojej miłości. Róża czerwona - kocham, kocham, kocham. Róża żółta - odwzajemnij moją miłość. Stokrotka - jak dobrze być obok Ciebie. Storczyk - oznaka zmysłowości. Tulipan - cieszę się na Twój widok. Żonkil - jestem potwornie zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cos dla poliglotów;) albańskim: Te dua angielskim: I love you arabskim: Ohiboka bułgarskim: Obiczam te chińskim: Wo ai ni czeskim: Miluji te duńskim: Jeg elsker dig esperanto: Mi amas vin estońskim: Mina armastan sind filipińskim: Mahal ka ta fińskim: Minä rakastan sinua francuskim: Je t´aime greckim: S´agapo hiszpańskim: Te guiero holenderskim: Ik houd van jou islandzkim: Eg elska thig irlandzkim: Taim i\' ngra leat japońskim: Watakushi wa anata o aishinasu łacińskim: Te amo lub Vos amo niemieckim: Ich liebe dich portugalskim: Te amo rosyjskim: Ja ljublju tiebja rumuńskim: Te jubesc serbskim: Volim te szwedzkim: Jag älskar dig tureckim: Ben sni sviyorum węgierskim: Szeretlek włoskim: Ti amo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko te wyznania milosci tos obie pozycze i zrobie plakat z dziecmi walentynkowy:))) ide poogladac jeszcze raz epoko, bo jutro musze ja oddac ale moj ulubiony cyta to:bedziemy sie razem taplac w bagnie zycia\" i tak trzymac milej nocki, przespanej albo do czerwonosci rozgrzanej. i swinki do skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie wzbogaciłam sie o kolejne 11 mln;) Słoneczko za mate i łożeczko mam 11,87 do zapłaty ?Jenki to chyba i ja muszę coś wykombinować na te walentynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingapp na poprawe nastroju Przychodzi zajączek do lisicy. — Lisico chcesz zarobić 100 złotych? — Chcę. — To daj mi całusa. Lisica myśli: lisa nie ma w domu, a 100 złotych piechotą nie chodzi. Dała więc zającowi całusa. A zając: — Chcesz zarobić jeszcze 100 złotych? — Chcę. — To się rozbierz. Lisica się rozebrała. A zając: — A jeszcze 100 złotych chcesz? — Chcę. — No to chodź wykręcimy numerek! No i wykręcili taki numer, że aż zając się spocił. Gdy skończyli zając się ubrał i poszedł do domu. Po jakimś czasie do domu lisicy wpada jej mąż i pyta: — Był zając? — No bybybybył — mówi lisica przerażona. — A oddał 300 złotych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wercia pewnie niedługo zrobi= impre integracyjna;) No to Asmanka musisz zapłcic bo powyżej 10 zł to Cię będa scigać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko mówisz??? kurcze no to muze wpłacić, bo mnie zakajdankuja z allego a nie MArcin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pewnie masz jeszcze czas do konca lutego ,b o to rozliczenie miesięczne ,a tak wogóle to dorobiłabyś sie kajdanek;) i biedne apaszki miały by inne przeznaczenie zgodnie z użytkowaniem czyli na szyji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki. Do jutra!!! Lece do spanka, Oliwcia śpi od 20 jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babulki:classic_cool: Wczoraj Karlos grał wesele, ale przyjaciółka dotrzymała mi towarzystwa:) W czwartek idziemy pierwszy raz na aerobik, jak ja sie mam tam ubrać??:D Na obiad idziemy do teściów, bo dzis u nich impreza rodzinna i znowy te placuszki bedą mnie kusić na pokuszenie:P Miłej niedzieli😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×