Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

he he albo może lepiej w czynie:P Rybko zapracowana jesteś widzę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie- nie ma to tamto:) ja też czekam az Maja wstanie, jemy coś i spylamy na dwor, połazic po mieście i powydawać pieniędzy trochę:) Ach jak ja to lubie :D jeszcze musze do fryca sie zapisać, w koncu wiosna trzeba jakoś do ludzi wyjść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Sto Lat dla wszystkich solenizantów!!!!! Ostatnio net nawala i nie moge otworzyc stronki, miesiąc bylismy bez neta a jak zrobili bez limitu to co troche awarie, maz sie wkurza i reklamacje składa. musze leciec ale potem wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też coś zjemy i na dworek.Do fryzjera też muszę zajść . A ja jutro na zakupy :) :) A my na wakacje chyba nigdzie nie jedziemy może do Sosnowca do rodziny,bo nie wiem na kiedy ustalą nam termin zabiegu u Oskara. Idę kończyć zupkę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dla wszystkich solenizantów STO LAT NIECH ŻYJĄ NAM !!!!!!!!! zmontowałam nowy suwaczek i sprawdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ktore to 18????;) wszystkiego najlepszego kochana... Byłam u koleżanki ma 2 miesięczną ie, ależ mam ochote....................:P:P:P:P Jezuu Natalia jest niemozliwa a ja juz mam dość:(( Ja byłam u fryzjera tzn. koleżanke wykorzystałam jak tylko przyjechałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 u nas jest czterech księży i każdy jest fajny:) A ludzie jak im przeszkadza to trudno. W niedzielę staramy się chodzić na Mszę dla dzieci, żeby nikt nie mógł asię przyczepić. Galactica🌻 no to sporo ząbków ma Maya:) Na pewno znów zacznie się \"puszczać\" (chodzi mi oczywiście o chodzenie:) )❤️ Nie ma za co przepraszać:) A grzywka jest, a może już była superowska:) Roza🌻 badania już Konrad ma zrobione, ale ciągle nie wie jak z wyjazdem. Mi się wydaje, że oni jeszcze nie zarezerwowali biletów a teraz jak Konrad sprawdzał juz żadnych miejsc nie było. Rybka🌻 bardzo dziekuję za życzenia w imieniu Juleczki❤️ Asmana🌻 już mi trochę przeszło:) Ale teraz jest mi tak jakoś smutno. U nas dzieciaki burzują po ogródku, bo my sprzatamy:) Jutro pierwsza impreza. Niestety niektórzy znajomi zamiast jutra najprawdopodobniej przyjdą w poniedziałek i zamiast dwóch dni uroczystości będą trzy. Niezbyt jestem szcześliwa z tego powodu. Ale na poniedziłek nie będę nic szykować, myslę, że sporo zostanie:) No właśnie sprzatanie prawie skończone, jeszcze tylko łazienka, ale to już po kąpielach dziewczynek, czyli sprzątnę wieczorem, albo jutro z samego ranka. Zaraz się wezmę za obiad dzisiejszy i potem za ciasta na jutro. Resztę przygotowań będą dopiero jutro. Jutro też będzie zwariowzany dzień bo o 11 musimy wyjechać z dziewczynkami na basen, wracamy około 15 a o 16 bedą goście. Uciekam, miłego dnia i udanych spacerków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo byłoby fajnie sie spotkac w jak najwiekszym gronie, kurde jesli ktos jedzie na śląsk to musi mnie odwiedzic!!!!! koniecznie. A ja wybieram sie nad morze to jesli napiszecie gdzie jedziecie to może tam sie też uda spotkac. A Asmana Ty blisko Bystrej krakowiskiej mieszkasz to może gdzies sie tam umówimy co???? może ktos jeszcze chce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Asmanka akurat widzisz o Tobie mysle i pisze o spotkaniu a Ty akurat jestes ale fajowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NBo widzisz Renolka ja tu jestem jeszcze dwa tygodnie a Ciebie tu nie ma:( i wrtacam do siebie na Mazury... Ojj szkoda, że tak porozrzucane jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis wyciągamy hustawki, leżaki podobno tydzien słoneczny ma byc wiec trza na dworze urzędowac. Julce hustawke zawiesilismy te majtki skaczące ale ona woli na nogach łazic. i mamy malutkie kurczatka to ona tylko tam ciągnie do ich zagrody i woła pi pi bo tak piszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka tu w Tarnowie jesteś? Jak to daleko do szczyrku czy Bystrej wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka tu w Tarnowie jesteś? Jak to daleko do szczyrku czy Bystrej wiesz? Przeciez jesli 2 tyg tu jestes to mozemy sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jutra się opalam:P To Julka już chodzi?? Chyba jestem do tyłu z sensacjami:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×