Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Dzień doberek:) Mayu🌻 Marcelku🌻Brajanku🌻 Zyj nam sto lat i uśmiech miej na twrzy niech życie Ci da to wszystko o czym marzysz: zdrówka ,szczęscia i słodyczy 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ zaraz mykam bo Mati dziś w szkole i najważniejsze WCZORAJ MARTYNIA ZJADAŁA MOJA ZUPKĘ CAŁA MISZECZKĘ I NAWET JEJ SMAKOWAŁO:D:D:D( sama otwierała bużke )zobaczymy jak będzie dziś (a zupka była kalafiorkowa na indyku) pozdrawiamy wszystkich i milego i słonecznego dnia:) U nas jest pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzonka dla solenizantów!!!❤️❤️❤️ Wercia może i nasz tort był piekny ale serio niejadalny.NIKT z gości nie dał rady go zjeść. Może i twój nie wyglądał tak pokazowo ale założę się,że był pyszniutki! :) Uciekam się wietrzyc z Misią.Mamy cuuuudną pogodę. Słoneczko super,że córcia wcina zupki!:) Asmanka jesli tylko kingap się zgodzi no to do zobaczenia w poniedziałek!!!:) pozdrawiamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brajanku, Marcelku: Sto lat, sto lat, niech żyją zyją nam Sto lat, sto lat, niech żyją zyją nam niech żyją nam🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie zgadzam na poniedzialek!!! Tylko napsizcie gdzie konkretnie w parku i o ktorej:) wczoraj mialam jakies problemy z kafee, Oliwcia spi Maciek sprzata lazienke a ja wlasnie \"pilnuje\" obiadku i zagladam do Was:) My juz po spacerku ale jak sie obudzi Lili dalej wybywamy do parku, wiec idziemy jesc i papa do wieczorka no chyba ze mezus cosik wymysli:P buziaki i milego weekendu!!!! Sto lat dla solenizantow 🌻 [ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy z Tesco,Oskar zjadł i teraz śpi. Wieczorkiem robie kebab z przepisu Asmanki to zapraszam no i na jabłecznika :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego NAJLEPSZEGO DLA DZISIEJSZYCH I JUTRZEJSZYCH MAŁYCH SOLENIZANTÓW 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻 Asmana link do sukienki: http://www.allegro.pl/item185304392_sukienka_tunika_w_orientalne_wzory_braz_nowa_m_l.html niestety ten u ktorego ja kuowałam już nie ma tych sukienek ale znalazłam u innego sprzedawcy :) Rybko może w Poznaniu się spotkamy jak pojadę do rodziców, co Ty na to ?? To prawie srodkowa Polska :P Dobranoc dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Wpadłam tylko na chwilkę. Nadrabiam zaległości w czytaniu. Wizyta u Teściów całkiem całkiem. Ale nie ma to jak we własnym domku. Zuzia dostała histerii jak zobaczyła nowych ludzi w obcym miejscu. Ale dość szybko jej przeszło. Za to w drodze powrotnej pojechaliśmy odwiedzić kuzynkę, która ma córkę rok starszą od Zuźki, to ani nie zapłakała. Fajnie się razem bawiły. Późno się zrobiło. Dobranoc. PS Nie robimy oficjalnej imprezy na roczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać w tak piękny poranek wszystkich śpiochów, wstawać :) :) :) Nocka przespana no i zjadł przed snem. Nie ma nikogo to ja znikam obiad robić pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wstawać śpiochy dziś znów ładny dzień :) Silvia to tylko jak pojedziesz to napisz kiedy ja do Poznania mam 65 km więc całkiem blisko. Komu jeszcze pasuje Poznań?? Marcelowi idą chyba kolejne zęby jak nie miał tak nie miał a teraz w ciągu miesiąca wyszły mu 4, wychodzą mu od razu po dwa i chyba dlatego wieczorem nie może zasnąć. My dziś jesteśmy po chrzcinach bratanicy, i dziś na 12 jedziemy jeszcze na obiad do nich a potem to pewnie cały dzień spędzimy na dworze. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) My wczoraj cały dzionek na podworku byłysmy, super pogoda:D Spóznione życzonka dla solenizantow wczirajszych:D 🌻❤️🌻❤️ Anna zdjęcia fajne i tort też pokażny tylko szkoda ze niedobry:O Kasika a co sie stało ze humorku brak??:( Wera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Milenka mi sie pochoprowała.Wczoraj gorączkowała cały wieczór, miał 39stopni, noc tez do niczego, budziła się co godzina...:( wieczorem jedziemy do lekarza a zapowiadał sie taki piekny, słoneczny weekend....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh ale cieplo!! Zdrowka dla dzieciaczkow, oby zabalki wyjda wreszcie!! Oliwia tez strasznie sie slini, paluszki w buzi i marudzi delikatnie, nie ma goraczki , za to ja mam stan podgoraczkowy od wczoraj, nic poza tym ,mysle ze to sloneczko tak na mnie podzialallo, mam wysokie cisnienie i nienajlepiej sie czuje...ehhh Mam nadzieje ze mi przejdzie i zobaczymy sie jutro:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka dla dzieciaków❤️ A my bylismy dzis u koleżanki, która ma Julcie z tego samego dnia co ja:) Dzieciaki świetnie si ę razem bawiły, aż miło byłó patrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to o której jutro w Parku ??? Jutro wieczorem wyjeżdżam do Olsztyna, więc musimy jutro czy chcecie czy nie:P:P:P napiszcie o ktorej mi to wszystko jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, bylismy z iga u lekarza i wszystko wporzadku, lekarka obejrzala gardelko, czyste, osluchowo tez, ale jak zobaczyla zabki to potwierdzila ze to od tego, a potem pojechalism na caly dzien do parku, z walowka siedzielismy sobie jula wybawila sie w piaskownicach wszystkich wybiegala, iga tez szalala, a my dychlismy sobie swierzego powietrza:)) ide, bo akurat zjedlismy obiad:P milego wieczorku buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Na początku wszystkiego najlepszego dla wszystkich solenizantów 🌻🌻🌻🌻🌻 Jędrek miał w tym tygodniu robione usg nerek i wszystko jest ok :) Ja jutro jadę na testy będą trwały tydzień, ciekawe na co jestem uczulona ;) Jędrkowi wyrżneły się ostatnio dwa ząbki, więc ma już 10 :D nawet dobrze znosi ząbkowanie oby tak dalej. Aniu26 co u Ciebie i Milenki ?????????? Jak Wam się mieszka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ napisalam do was w piatek ale cos bylo nie tak z forum i nie ma posta, wiec w skrocie bedzie Renolka🌻 moja Lisa ma podejrzenie nietolerancji glutenu lekarz po takich objawach zalecil badania: luzne kupy ze sluzem, slaby przyrost wagi, alergia pokarowa, i do tego ja mialam nietolerancje glutenu bylam 6 lat na diecie, jutro idziemy na badania z krwi na przeciwciala i to wykarze czy ma uczulenie na gluten czy nie my juz po impresce urodzinowej, bylo super a to kilka zdjec siedze na prezencie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a4d7342edea01339.html tort http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07046d4185ac9c16.html na drugi dzien bawie sie prezentem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a358498682b9723.html do jutra idziemy spac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Kolejna ciężka noc za nami, czy to się kiedyś skończy?!:( Na dodatek znowy ma ten katarek, już samam nie wiem moze to ma podłoże alergiczne, po przecież to trwa już koło 2 tygodni, a z noska leci taka woda... J a też dostałam uczulenie, na twarzy, na puder:O:P Wygładam na biedronka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kasika duzo sily dla Ciebie i zdrowka dla Kacperka. Asmanka i Anna ja nadal goraczkuje, nic poza tym, o 13 zarejestrowalam sie do swojej pani dr, zobaczymy co powie. Jestem oslabiona, zmeczona ta goraczka, ale ciesze sie ze nie kaszle i nie mam katarko, ale co to jest....wiec nadal nie wiem co do mojego spotkania z Wami. Najpierw ok 11 jeade zawiezc mala do mamy a pozniej do Centermedu na Sobieskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KingaP ojj biedaku to czuje , że nic nie wyjdzie ze spotkania... Ja zaraz jadę do Mościc potem do siostry i nie mam dostępu do netu.. echhh a dzisiaj MUSIMY wyjechać:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap, Asmanka chyba nie dane nam się spotkać! :( :( :( Każdej coś wypadło to chyba jakis znak...Milenka jest chora.Wczoraj Wieczorem bylismy u lekarki, ma zapalenie migdałów i gardła, strasznie gorączkuje, dostała antybiotyk, tak mi jej żal....No i oczywiście nie dam rady spotkać się z Wami bo nie zostawię takiej chorej, marudzącej biduli babciom... :( buuuuuuuuuuu :( Asmanka daj znać kiedy znów będziesz w tarnowie!!! Kasika coś wiem o nieprzespanych nocach...Druga z rzędu, kiedy milenka budzi się co godzinę, jęczy, popłakuje no i spi na mnie.Dosłownie wchodzi mi na brzuch i tak się uspakaja i zasypia na godzinkę.Potem się budzi i znów powtórka....Tak mnie dzis bolą żebra i plecy po tej nocy,że szok...10 kg leży na mnie przez całą noc a ja ledwo dycham.... ehhhhhhhh Kaiska u nas tez katarek trwał 2 tyg., ja tez juz sądziłam,że to alergia i nagle w sobotę trach! Zdróweczka dla dzidziolków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ jade na rtg moich zatok i z Kacpim na badanie krwi więc wpadnę wieczorkiem :) Wczoraj 4 godziny spędzilismy w parku i wieczorem wkleję zdjęcia bo teraz juz czasu nie mam :D Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale maluszkow sie pochorowało, co to jest:O wisi coś w powietrzu. Zdrowka duuużo🌻 Silvia to daj znać po powrocie:) Ja tez dzis idę do endokrynologa. A z mała na wyniki to w nastepnym tygodniu pojdę. Zobaczymy jak żelazo. Czytam ze spotkanie nie wypaliło- szkoda. Moze innym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj, naj dla solenizantów!!!! No izdrówka dla wszystkich potrzebujących. Moja Julka ma dalej katarek,ale lekki a mnie katar i gardło dokucza. Julka ma strasznie bolesne ząbkowanie. Poprzednia nocka nieprzespana, płakała na spaniu, a w ogóle wszystko gryzie, już łóżeczko poogyzane jakby przez bobra. Na dzisiejszą noc dalismy jej Viburcol i przespała nocke do 8:00 (z przerwa o 4:00 na jedzenie). Ale w dzien znów ja boli i cieżko miała zasnąc. w sobote bylismy u siostry, wybiegała sie zdziecmi a wczoraj została pod opieką babci i sąsiadki a my w góry pojechalismy troche tam ogarnąc upiększyc wnętrze i bedziemy potem już z dziecmi jexdzic. Przeszlismy sie też troche górskimi szlakami ale mam zerowa kondycje, wstyd wielki. Dziekuje Joasiu i Ivon za info o glutenie. Mam nadzieje ze nie potwierdzi sie to podejrzenie i dzieciaczki bedą zdrowo rosły!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze spotkanie nie wyszło, ale sporo przeciwnosci losu sie zeszło, a ja to mam daleko do Was, nawet jadąc do Bystrej to do Tarnowa jeszcze kawał drogi wiec póki co to nie dam rady. Moze wakacyjne spotkanie, gdzies nad morzem bardziej bedzie nam sprzyjac los. Bedziemy pisac kiedy i gdzie która jedzie i moze jakies terminy sie pokryją. Ja bym bardzo chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×