Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Renolka nie mam zielonego pojęcia jak to daleko trzeba na mape zerknąć.. To Ty przyjeżdżaj spotkamy się w czwórke;) z :Ania80 o Kingap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło gdzie i kiedy sie spotykacie???? To ja też chce!!! ja nie wiedziałam ze to tu w pobliżu mnie planujecie spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap i Ania 80 mieszkaja blisko Tarnowa??? A Julka juz chdzi dosc dobrze, nawet po trawie od roczku zaczeła, ale co jakis czas robi bach na dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana w Tarnowie a gdzie i kiedy nie możemy się zgadać czekamy na Kinge aż się wypowie, fajnie byłoby w tym słonecznym nadchodzącym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka to gdzies Ty poleciała??? jak sie ciesze zesmy sie zgadały!!!! musze teraz pranie wywiesic, jula spi a mój maż korty tenisowe robi, kto sie załapie do mnie na partyjke? już w maju beda gotowe, a robi je już 5 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo dokładnie tak, mnie to nawet w ta niedziele by pasiło bo jade w góry. a moze do mnie do domku przyjedziecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonono tenis fajnie Ci:) Ja gdzie poleciałam??? Jezdze teraz na rowerku młoda śpi mam czas dla siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tym Tarnowie to gdzie w jakim miejscu najlepiej sie spotkac??? ustalałyscie moze??? ale Wam fajnie, tak blisko jestescie, ja musze troche kilosów strzelic bo do Szczyrku mam ponad 100km i jeszcze Tarnów hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh pochwaliłam się wlaśnie wstała:(lece do niej buźka do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galactica🖐️ wszystkiego najlepszego dla Majeczki 🌻 u Lisy tylko 2 male zabki ale chodzi doskonale bo majac 10 miesiecy juz chodzila pojela ta umiejetnosc bardzo szybko, moze dlatego ze jest drobniutka teraz wazy 8 kilo potem sie odezwe bo lece sprzatac bo jutro party urodzinowe lisy i jeszcze zakupy trzeba zrobic wiec zycze wszystkim milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! juz sie wypowiadam, sorki nie bylo mnie wczoraj bo mezulen na piwku(comiesiecznym) a do mnie kolezanka wpadla i plotkowalysmy do polnocy:P Ja jak najbardziej za spotkaniem mi pasuje caly czas, jedynie jutro i w niedziel mnie nie ma bo jedziemy do Krakowa, a wrocila babaka, która zastepowalam w szkole i mam wolne z praca do wrzesnia! Z jednej strony to przezywam ale z drugiej tak bardzo mi brakowalo Oliwci ze ciesze sie ze w te cieple miesiace bede wlasnie z nia non stop. No to kiedy dziewczynki??? Wieczorkiem napisze co u mnie, zreszta po staremu jest, czyli ok:) Oliwcia spi jak sie obudzi t idziemy do parku na hustwaki juz dzis bylam z nia ale tak to lubi, a cieplo jest, wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz z innej beczki - napiszcie jesli wiecie cos o objawach nietolerancji glutenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) Kasika może i mam \"wytresowanego\" męża ale ciężko nad tym pracowałam i to ponad 5 lat.;) Dopiero wtedy zdecydowałam się na ślub.Moja mama całe życie narzekała na tatę ,jak to wszystko na jej głowie zawsze, a jego nigdy nic poza praca nie obchodziło, tak mi obrzydło słuchanie tego przez 20 lat,że postanowiłam nie powtarzać jej błędów. Dłuuuuuuugo i starannie wybierałam tego jedynego i póki co nie narzekam, dzielimy obowiązki pół na pół, mąz pierze, sprząta, jesli jest w domu to gotuje, wstaje w nocy do Milenki nawet placki piecze ;) ale nie chce zapeszyć, wszystkie przecież wychodzimy za \"ideałów\" no a później okazuje się że różnie bywa. Aniutka zdróweczka dla Tosiulki!Jak tam z męzusiem?No i najlepszego z okazji urodzinek!!!:) Joasiu ja tez nie znosze kiedy w ostatniej chwili wyskakuje cos nieplanowanego....Ale musze się przyzwyczajać bo w pracy męża to ostatnio normalka :( Asmana a co to za doła złapałaś??? renolka ja nie pomogę bo nic nie wiem na ten temat... Asmanka, Kingap Strasznie się napaliłam na to spotkanie!!!!Mnie najbardziej odpowiada poniedziałek( nie pracuję), ale w godzinkach popołudniowych mogę byc każdego dnia. Będzie śliczna pogoda , z dzidziolkami w jakiejś kafejce to nie wiem czy będzie fajnie więc zaproponuję może \"Park strzelecki\"?Ławeczki, plac zabaw, łabędzie....Czekam na wasze propozycje!!!Kto ma ochote to zapraszamy na zlot do Tarnowa!!!!!! :D Lecę robić obiadokolację. Aniu26 odezwij się kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co u Milenki???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wreszcie wkleję zdjęcia z imprezy roczkowej!!!! Nareszcie się udało!!! Tak wyglądał tort, niech was nie zwiedzie wygląd....Paskudztwo!!!! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/05de886eeb9a8066.html Milenka przed imprezką: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88cdd1823708bde0.html Ogląda prezent: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec6ff510c34f89b1.html Kto dmuchał świeczkę;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c22d98e36176429.html A to jak córcia się zabawiała na imprezce aż się boje co będzie na 18tce! :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74c369fa8a24082d.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć właśnie wróciłam ze spacerku i teraz muszę coś do zjedzenia zrobić bo za chwilę mąż wraca. Czy dzieciaczki które miały już roczek były na szczepieniu??? jeśli tak to mamusie napiszcie jak to przeszły, płakały czy raczej nie?? jak dotąd Marcel miał 4 szczepienia i nigdy nie płakał ale myśle że teraz czasem może się poplakac. idę do garów pa. Dziewczyny a pomyślcie może o spotkaniu gdzieś na środku Polski to też się chętnie spotkam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy rybka!:) Co do szczepienia, my jeszcze sie nie wybieramy bo Milenka jest już drugi tydzień mocno zakatarzona, czekam az jej przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane i ja sie napaliłam na spotkanie i nie wiem co z tego wyniknie bo Marcin jutro przyjeżdża do nas , bo wyszły penwe problemy i mamy wracać do Olsztyna. Nie wiem dokłądnie jeszcze nic , ale wstępnie zgadzam się na piątek i na park Strzelecki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam fajnie z tym spotkaniem:D Zdjęcia śliczne Milenka dama:) Ja mam doła siedzę sama:(:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Agneska.pop🌻dla Brajanka ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Rybka25🌻dla Marcelka ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolla🌻u nas ta skaza glutenowa lub nietolerancja jest na podstawie mojej obserwacji. Jak ja coś zjem z glutenem, to Ją wysypuje. Anna no to życzę dużo cierpliwości do zmiany planów. Może uda Ci się podchodzić mniej emocjonalnej niż mi❤️ Zdjęcia super. Wygląd tortu powalający:) A jaka Jubilatka piękna. Ślicznie wyglądała❤️ Rybka🌻 to spotkanie w środku Polski to bardzo dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o niedzielny wyjazd mojego Męża, to wczoraj o 18:37 napisała meila i zadzwoniła do Konrada (a miało być rano, a potem w południe). Więc nie udało się zarezerwować lotu z Łodzi do Shannon w Irlandii, bo za późno się za to wzieli. Na godz około 10 Konrad musi być w Warszawie, bo w południe ma lot do Dublina. Potem musi taksówką dostać się na dworzec kolejowy i pociągiem do Limerick, gdzie ma udać się taksówką do hotelu. Ostatnio podróż zajęła Mu z 3, może 4 godzinki, a teraz prawie cały dzień:) Byłam taka wściekła jak się o tym dowiedziałam, że Konradowi się trochę dostało. Dobra lecę dalei szykować imprezę roczkową dla przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczyny, wczoraj sie tyle napislalam i nie mozna bylo potem wejsc na kafeterie, juz mi sie drugi raz nie cche tego pisac, ale mialam wczoraj porypany dzien, sciagnieta zostalam z drugiej pracy do zloba bo iga goraczkowala, zabki, juz dziasla ma az fioletowe i spuchniete cale, mam nadzieje ze w ten weekend sie w koncu przebija., bo ie to dziecko ma jeszcze cierpiec. Dzis w szkole odrabiamy weekend majowy a ja sobie wzielam opieke:)) tak ze zaraz pedze z dziecmi na spacer, bo zapowiada sie super pogoda. Woczoraj odebralam przesylke od producenta mojego wozka, i mam do niego nowe kolka, palak, bo wogole nie bylo i pokrowiec na nogi, super:)) teraz to wyglada jak nowy:P musimy go przetestowac, potem jeszcze cos popisze, ale musze najpierw was poczytac. ten maly od mojej kolezanki, strasznie przezywa szpital, na widok bialego fartucha dostaje histerii, ale mniej go to boli, w sumie mam poparzony caly brzuch, klatke piersiawa raczki i brode. Narazie goraczkuje wiec go nie wypuszcza ze szpitala, dali mi jakies specjalne opatrunki, ktore przyspieszaja gojenie i tez troche znieczulaja, za tydzien sciagna mu go i sie okaze jak to naprawde wyglada. oki to szykuje sie na spacerek, buzka a dla solenizantow tych wczorajszych i tych dzisiejszych sto lat i dla ciebie ❤️ aniutka ❤️ rowniez🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wczoraj Oskar jak zjadł o 15 obiadek to wieczorkiem o 19 nie chciał mleka śmiał się i pluł we mnie i szczerzył zęby,pomyślałam zje po 20 wcale nie chciał tek samo śmiał się i pluł.Poszedł spać o 21 bez jedzenia próbowałam dać przez sen pustą butelkę to zaciskał usta no i bez jedzenia spał do rana do 6.00, ja mu podaje mleko a on to samo robi co wczoraj ale zjadł.Wydaje mi się że to przez dolne 4 dziąsła ma straszne. Ania80 🌼 tort cudowny nie taki jak ja robiłam tylko pozazdrościć , no i córcia śliczna mała dama. Rybka 🌼 ja szczepienie mam w środę Wszystkiego najlepszego dla Brajanka i Marcelka sto lat 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Elizabetaa.....Iga-3100............9650.....80......1 rok..........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??............. .1rok………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.......1rok........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.........9500.......84......1r ok...…...09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200......8320......75......1ro k.....…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. .....1rok………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78.....1rok........14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....11 m….........17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......11 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9250......??.....11m-cy..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....11 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..11m-ce.....19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 1mies....19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........7200.....68?....11 mies ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......11 m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....11 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....11 m-cy …...22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9800.....??......11m- cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590.....11,5 kg...84cm.....11,5mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 11 mies......24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650......8500.......72.....11 m-cy....26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......11m-cy ......28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......11 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....11m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......11 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet 🌼 ucałuj tego malucha,biedactwo jak nie szkło to poparzenie.Mój Ernest też jak był mały to oblał sie gorącą herbatą z cytrynką i ma teraz bliznę na ręce. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkiego najlepszego dla Brajanka i mojego Marcelka, to już roczek jak jest ze mną ❤️ Dziękujemy innym za życzenia. Wera a ja mam szczepienie w czwartek albo w poniedziałek za tydzień zależy jak się wyrobie (tzn na którą będzie mi pasowało). Wracam do sprzątania bo popsuł mi się odkurzacz i muszę cały dom pozamiatać miotłą , ale już na allegro zamówiłam nowy więc w przyszłym tygodniu chyba już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×