Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

No to podnosimy topic by nie umarł:))) Moje dziewczyny poszły juz do przedszkoli jeszcze troszke kaszlały, ale już nie mam wyjścia. W pracy atmosfera gęsta dziewczyny z którymi siedze strasznie się nie lubią i dzisiaj była wojna jak się kłociły.. A ja w głupiej sytuacji nie lubię takich akcji... Wczoraj byliśmy na sankach, pozjeżdżałam sobie troszke na sankach z dziewczynami. Potem zajechaliśmy do MC Donaldsa , ale ja nie jadłam bo jestem na diecie 8 dzień i co katuje sie a tu kologram tylko mniej a zawsze to już ze 4 zleciały. Planujemy wakacje nad morzem , więc jakos trzeba wyglądac;) A na 31 mamy juz zarezerwowane bilety do kina na \"Idealny facet dla mojej dziewczyny\" Dzień Babci u Natali w przedszkolu jest w piatek, dzisiaj będzie dzwoniła do dziadków zaprosic na przedstawienie i jestem cholernie ciekawa co teściowa powie , bo od 1 listopada nie mamy kontaktu ze sobą...Echh to życie jest posr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Asmanko – myślę, że teściowa do Natalki do przedszkola przyjdzie. Przecież chyba na dziecko nie jest obrażona. Atmosfery w pracy współczuje. My też planujemy wakacje nad morzem od 1 lipca. Mam nadzieję, że będę się dobrze czuć i wszystko będzie z ciążą w porządku i ten wyjazd wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynia mlauje już trzeci plakat farbami :) Asmnaka no na dziecko chyba się nieobraziła???:) Serek napewno będzie ok i wkacje Wam wypalą:) a tak w ogóle to dziś jest podobno najgorszy dzień w roku ;) http://www.tvn24.pl/-1,1582113,0,1,dzis-jest-najgorszy-dzien-w-roku,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mieliśmy kupic odkurzacz ale w końcu nie kuplismy wyobrażce sobie że w necie można kupic nwet o 100 taniej i to z przesyłką , więc się rozglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść. U nas po staremu czyli jest ok.Z ernim tak sobie jak zawsze Oskar coraz więcej zaczyna mówić , że czasami mu się buzia nie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zamiar spędzic wakacje nad morzem, serek my jedziemy 27-28 czerwca więc niemal w tym samym terminie co Ty. A gdzie będziecie?Może się spotkamy?:) Asmanko a Ty gdzie będziesz nad morzem?My w Gdańsku-Brzeźnie. Może wakacyjny zlocik? :) Dostałam dzis @ więc z dzidzi nici. Nie rozpaczam , bo ta ciąża byłaby dla mnie sporym zaskoczeniem. I najadłam się przez 2 tyg. sporo nerwów. Chociaz jeszcze wczoraj dałabym sobie uciąc głowę, że na 100 % jestem w ciązy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam Aniu my planujemy wypad do Karwi, wiele opini słyszałam, że to mieścina typowo dla rodzin z dziećmi, z każdej strony niedaleko do morza, cisza, spokój a tego potrzebujemy:)) Natalia wczoraj zadzwoniła do dziadka i zaprosiła ich na piatek no i zobaczymy czy przyjadą do dziecka.... W pracy nuda, nie ma co robić, ale udawać trzeba że coś się robi;) coraz trudniej mi to wychodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu 80 jeśli będziecie w Gdańsku Brzeżnie to musimy się spotkać bo to niedaleko od nas , czasmi latem jeździmy do Brzeżna na spcerek:) środkami miejskimi t o ok.30- 40 minut drogi:) Asmanka no to Natalka wykonała ruch w stronę dziadków:) a gdzie ta Karwia ??? bo pierwsze słyszę (chyba sprawdzę na mapie);) Wercia u nas Tynia też nadaje jak katarynka:) Wczoraj np. Tynia oglda reklame o cholineksie i pyta :a czemu cholineks?????? albo jak idziemy na podwórko czemu liście spadły???itp ciągle tylko czemu, czemu:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karwia - wieś w gminie Władysławowo, powiecie puckim, województwie pomorskim. Sąsiaduje z Morzem Bałtyckim. to już trochę dalej niż Brzeźno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja będę w Ustroniu Morskim od 1 lipca. Słoneczko no i co kupiłaś ten odkurzacz? Dzisiaj urywam się wcześniej z pracy. Jestem przeziębiona. Aśkę teście wzięli do siebie. Będę mogła się trochę wygrzać pod kołderką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że Joasi była w Karwi w zeszłym roku. No właśnie co z nią? Ja w Karwi byłam na koloni ale to było tyle lat temu, że na pewno wszystko wygląda tam teraz zupełnie inaczej. Moja Asia te jest na etapie „dlaczego”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek nadal się rozglądam , kurcze ten net to jednak mąci w głowie , jak kupowaliśmy po raz pierwszy , nie mielismy netu wzieliśmy pierwszy z brzegu odkurzacz:D i odkurzał dobre 8 lat :) a teraz jak człoweik poczyta opinie to zaraz rezygnuje , a wiadomo że nie wszystkim dogodzi to samo :D Serek zdrówka To u nas Tynia podobnie tylko pyta -czemu ??? trochę chyba niepoprawnie ??? polonistki ??? :) A Joasia nie wiem allbo to poważna awaria kompa ,albo dzieję się coś niedobgego :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Nie odzywam się bo czasu brak. Dzieci, dom, te praktyki w szkole i jeszcze egzaminy, padam, też chce wakacje!!!!!!!!! Dzieci w podstawówce są super, kupują mi czekolady i prawią takie komplementy, że moje kompleksy zaczynają maleć z dnia na dzień:) Tez bym chciała schudnąć, ale wezmę się za to jak skończę karmic piersią. Karolisia rośnie jak na drożdzach, w następnym tyg. mamy drugie szczepienie i ortopedę. Mała zaczyna coraz stabilniej trzymać głowkę, siłacz jeden. Z Kacpim mam problem, bo zaczął się jąkać, lekarz orzekł, że to na tle nerweowym, uroodziła się Karolina, ja chodzę teraz do szkoły uczyć na 5-6 godzin dziennie itd. Martwię się o niego:( Całuje wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki, w koncu mam troche sily zeby do was nastukac, chore jestesmy strasznie. Najgorzej bylo z Iga w weekend, ponad 40 stopni goraczki, a panadol nic nie pomagal. Potem przeszlo na mnie, i jakos opuscic nie chce, iga strasznie kaszle, ja zreszta tez. Jutro idziemy do kontroli, pojde do swojego lekarza, niech mnie oslucha. Julka nawet jakos sie trzyma, roche jej sie nudzi bo ma kare na telewizje przez tydzien, zostalo jej jeszcze dwa dni, ale probuje mnie udobruchac. dostalam nawet kartke od aniolka \"pozwol julce ogladac telewizor z przodu i z tylu, bo jak nie to diabel cie zje- aniol\" dwa dni wytrzyma. Jak sie dowiedzialam ostatnio kochajacy rodzic wyznacza granice. wiec trzymam sie tego. Ok mykam ogladac zaprzysiezenie B. Obamy:)) myk myk e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko, ale byłoby rewelacyjnie gdybysmy mogły się spotkac we wakacje :D Bardzo, bardzo spodobał mi sie ten pomysł :) serek duzo zdróweczka dla Ciebie!:) Kasika buziaczki dla Kacpiego, tyle zmian rzeczywiście wokól niego...ale myślę, że jąkanie szybko minie! Elizabeta kuruj siebie i Igusię!Matko tydzień bez TV-moje dziecko pewno by umarło ;) Jak widzę, większosc naszych pociech przechodzi własnie okres \"a dlaczego?\" ;) Ja wczoraj zamówiłam na allegro dla babc i dziadków kalendarze ze zdjęciem Misiaka, na pewno sie ucieszą :) Do tego jakieś słodycze i kawka i mam prezent z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej My dla babć kupilismy po kwiatku w doniczce i merci a dziadkom po komplecie skarpet i też merci:) Kasika dla 2 latka to spoo zmian i to bardzo istotnych . najważniejsza to ta pewnie że mamy juz nie ma cały czas w domku a gdy jest to jeszcze musi dzielć się mamą z siostrą ale zobacysz będzie dobrze , to jego taki protest przeciw zmianom.Buziaki dlll Karolci za jej postępy ❤️ Elizabetka dużo zdrówka dla Was 🌻z tym wyznaczaniem granic to masz racje u mojego podobnie jest z konsolą - brak gry na niej to nawiększa tragedia na świecie ;)ale jak się powiedziało a to trzeba powiedzieć b :) Aniu szczerze wierzę że spotkamy się latem :) mojaTynia bez tv - tydzień też kiepsko to widzę ;) fajny pomysł miałaś na prezenty dla dziadków:) Miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiązankę najpiękniejszych życzeń Imieninowych: długich lat życia, szczęścia, dobrego zdrowia i sił, powodzenia w pracy i całym życiu. Spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji wszystkich zamiarów i planów. Pogody ducha, nadziei na lepszą przyszłość dla wszystkich Agnieszek:) Nie wiem czy jakąs mamy na naszym cafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale spadłysmy , prwie na samo dno ;) miałam dziś zalatnany dzień , najpierw pojechałam zrobić badnania na wątrobę i takie tam, potem byłam w akademi na kontroli , wszystko ok. wynik badania his-pat też ok :D potem byłam w skarbnówce z pitem 28 , nastepnie zakupy i takie tam i o ok 14 wylądawałam w domku , dobrze że wczoraj zrobilam więcej gołąbków to dziś chociaż obiadek z głowy :)ale potm muszę pomyśleć na strojem pastuszka bo jutro Mati ma jasełka dla rodziców Zmykam na kawe bo padne Gdzie wy sie wszystkie pochowałyście????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko ja dzis byłam z dzieciakami ze szkoły na konkursie,od 8 rano do 17.. Padam na pysk ze zmęczenia :O po prostu Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. W poniedziałek jedziemy na szczepienie Oskara od grypy jak nic nie złapie.My też będziemy się szczepić. Zdrówka dla wszystkich. Asmana 🌼 i jak Izulka przeszło już jej Słoneczko 🌼 Elizabet 🌼 zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu 🌻to pracowity miałaś wczoraj dzionek . Wercia a co roku szczepicie Oskarka???????????? My dziś o 17 idziemy na jasełka do Matiego :) jakis dzis taki śpiący dzień miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja już wyszłam z przeziębienia. Wczoraj jeszcze miałam mega upierdliwy katar. Aż mnie głowa i oczy od niego bolały. Kupiłam sobie homeoptyczne krople do nosa i jak ręką odjął. Ja to tak do końca nie wieżę w tą homeopatę ale w tym przypadku wygląda na to że zadziałała. Dzisiaj robię chińszczyznę na obiad a właściwie na obiadokolację bo mąż wraca z pracy o 18. Wczoraj za to naszło mnie na wątróbki z cebulką. Dziewczyny ale miałam sen. Śniło mi się, że jestem w ciąży mnogiej. Że będę miała UWAGA czwóreczkę maluszków z tym, że troje dzieci w moim brzuch to bliźniaki jednojajowe a jeden bliźniak jest z drugiej komórki jajowej. A wydaje mi się, że za dużo o ciąży nie myślę a tu taki sen. Błagam tylko nie piszcie że może być proroczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek no to niezły miałaś sen , no ale już 27 powinnaś się przekonac o ilości dzieci w bruszku ;) Na którymś z topików widziałm kobiete która 2 razy urodziła blizniaki , chłpców, w odstepie 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dopiero pierwszy raz w tym roku będziemy go szczepili Serek 🌼 no to spoko miałaś sen a co na to mężuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłop w sobotę po południu idzie do pracy. Poniedziałek ma za to wolny. Chyba spędzimy sobotę z Aśką w domu. Za to niedziela zapowiada się fajnie bo umówiłam się ze znajomymi. Oni kupili niedawno mieszkanie i w tym nowym miejscu będziemy u nich pierwszy raz. Czyli coś a la parapetówa się szykuje. Znajomi mają dwoje dzieci w wieku 6 i 5 lat to i Asia będzie miała z kim się pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×