Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

CZeść.Oskar dzisiaj spał do 8.30 ale się wyspałam bo zazwyczaj wstajemy o 6.50. Coś mnie bierze bo źle się czuje i na dodatek ząb przez cała noc mnie pobolewał . Szkoda że kapelusz Słonko nie doleciał , życzę udanej zabawy Pozdrawiam i zapraszam na pulpeciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wera – robisz te pulpeciki z „Pomysłu na …”? Nie daj się chorobie. Mojego męża od jakiegoś czasu boli ząb. Na szczęście dzisiaj idzie do dentystki. Wiecie jak to jest jak chłopa ząb boli. Ja dzisiaj przed pracą byłam pozbierać dokumenty do umowy zamiany mieszkań. Mam już wypis z księgi wieczystej i z rejestru gruntów i lokali. Jeszcze mi tylko brakuje zaświadczenia ze spółdzielni. Moja córcia to śpi do 7:30 – 8. Za to ostatnio jest cyrk z zaspaniem. Nie chce zasypiać u siebie tylko w naszym łóżku i obowiązkowo przytulona do mnie. Jak ja się myje albo jeszcze coś wieczorem robię to ten mały uparciuch leży w łóżku i czeka na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie z pomysłu na... czasami robię , sama robię sos pomidorowy A Oskar to w ogóle nie chce się położyć na naszym łóżku bo mówi wtedy ''że on ma swoje łóżeczko '' nawet na poduszce nie chce się położyć bo on ma własną taki pieronek z niego.Jak ile razy był chory i miał gorączkę to jak się przebudził w nocy to chciałam położyć go koło nas to nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ginki ok. wyniki w normie więc mogę nadal brać tabsy Mati zadowolony z balu :) Wercia to sie wyspałaś, u nas jak Mati idzie na rano do szkoły to wstaje ok.7:00 a w weekendy to i do 8:30 potrafi pospać :)Zdrówka dla Ciebie🌻 Serek to teraz masz troche biegania po urzędach?? Tynia zasypia najczęściej w dużym pokoju a potem ją przenosimy do jej łóżeczka , czasmi też zasypia w swoim łóżeczku ale muszę jej śpiewac póki nie zaśnię i siedzieć przy niej :) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sprawy z pieluszkami , bo Oskar od kilku tygodni w nocy śpi bez pieluszki budzi się na siusianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia , Tynia jeszcze w pampersie niby mówi że pampersa nie chce ale budzi sie z nasiusianym , na razie jeszcze chyba poczekam bo u nas w nocy nie jest zbyt ciepło i nie chce żeby Tynia sie przeziębiła w razie by w nocy nasiusiła i spała tak jakiś czas.tak sobie myśle że kieyś zapomniałm jej założyć pampersa i w środku nocy się obudziła i była mokra a potem popuszczała nawet w dzień , po prostu się przeziębiła:(i ne kontroowała siusiania Zapraszam na sałatke jarzynową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to szybko pożegnaliśmy się z pampersami. Na dzień to przestała nosić zanim jeszcze skończył dwa lata a na noc to jej jeszcze przez pół roku zakładałam. Z nią to jest tak, że jak jej zakładałam to budziła się zazwyczaj w posikanym. Z tym że siki były jeszcze ciepłe czyli zanim wstała to rano nasikała w pampers. Jak się jej pytałam dlaczego nie zawoła że chce siku jak się obudzi to mi mądrala odpowiadała, że przecież ma pampersa. Więc jej przestałam zakładać na noc i tylko raz się posikała w nocy od tego czasu. No ale za to nie możemy pożegnać się z butelką. Jak mleko to tylko z butelki inaczej nie chce wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do życzeń. Słoneczko - wszystkiego naj dla Twojej Martynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek dzięki❤️ u nas Tynia pije z kubka mleka ale przez slomkę bo tak jej chyaba szybciej ale jak gdzieś jesteśmy to wypija normalnie z kubka lub szklanki Za chwilke obiadek , a potem kopiuje fotki do wywołania bo w media znowu jest promocja na 10/15 po 49gr tak to mają po 69 i naprawdę ładnie robią zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar też mleko przez butelkę pije, kiedyś mu zrobiłam kakao to napił się łyczka i powiedział że jest nie dobre Słonko 🌼 wszystkiego naj dla Tyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą butelką to je odpuszczę do trzecich urodzin. A później – trudno jak nie będzie chciała pić z kubka najwyżej nie będzie wcale piła mleka. Rozglądam się za mebelkami do Asi pokoju. Myślałam o jakiś meblach systemowych. Może coś z BRW albo Forte ale przeczytałam opinie na temat tych mebli i ludzie piszą że to straszny badziew i szkoda kasy. A słyszałyście albo może macie coś z Szynaka Meble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek 🌼 ja mam meble z BRW system Staś i jestem bardzo zadowolona, mój mąż swego czasu pracował w sklepie meblowym i mówił że bardzo dobrze się trzymają .Także wybór należy do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tak podnosimy.. bo dalko jesteśmy Wercia pytałaś o dziadków.., owszem przyjechali,, nawet dziewczyny pojechały do nich na noc. Dziadek po nie przyjechał a babcia nawet z samochodu nie wyszła. Grunt że ja się z nia nie widziałam. Izunia od jutra idzie do nowego przedszkola, tam gdzie Natalia chodzi.., mam nadzieję ze się jej spodoba. Ja siedzę na L4 jeszcze cały tydzień..Wcale mi się nie chce tam wracać chociaż lubiałam chodzić.Niestety atmosfera jest gęsta.., na moja osobę też usłyszałam kilka słów echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy wczoraj w kinie na "Idealny facet dla mojej dziewczyny" - BEZNADZIEJNY!!!! nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka fajnie ze dziewczynki będą w jednym przedszkolu :) i nie przejmuj się ludzkim gadniem , nawet jakby nie mieli o czym to coś wymysla byle gadać ;) podobno fajny jest film Sezon na misia 2 może wybierzemy się z dzieciakami :) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i brawo dla naszych szczypiorków , chyba wyszli z założenia że dziewczyny lubia "brąz":D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Sobota była straszna. Oskar zsunął się z krzesła uderzył głową w kaloryfer i ją przeciął w 2 miejscach :( .Krew leciała ach koszmar, ale po chwili przestała.Pojechaliśmy na pogotowie aby lekarz stwierdził czy trzeba zszywać, ale obyło się bez szwów. Kazał obserwować, to znaczy patrzyć na źrenice, czy nie mdleje i nie wymiotuje.Jak na razie jest wszystko ok.Ma teraz strupki. Zawsze krzesło stało tyłem do kaloryfera , a w sobotę stało tak że z jednej strony można siąść i z drugiej też.Całe szczęście że on nie uderzył mocno tylko się osunął, a ja mam takie kaloryfery bardzo cieniutkie.Dobrze że tak to się skończyło a nic poważnego się nie stało. Pani doktor na pogotowiu była bardzo miła, powiedziała że tak to jest z chłopcami że wszędzie jest ich pełno i że nie da się wychować dziecka bez żadnej stłuczki. Także taką miałam sobotę. Sezon na misia 2 mam ale Oskar nie był bardzo zainteresowany woli oglądać Wollego Asmana 🌼 Słoneczko 🌼 i reszta załogi 🌼 🌼 Pozdrawiam i zapraszam ale to dopiero jutro na pierogi z mięsem i kapustką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia to miałaś przezcie:( dobrze że tylko tak się skończyło , ale mimo wszystko obserwuj Oskarka do 2 tygodni. Zanjomy co prwda staszy facet uderzył się w głowę i wszystko było ok a po 2 tygodniach zemdlał ,ale wszystko skończyło się dobrze. moim zdaniem to standardem przy takich obrażeniach powinno byc prześwietlenie głowy a nie dopiero robia jak coś się z czlowiekiem dzieje:( Matiego chirurg jak nabił sobie tego guza też kazał obserwować ok. 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko 🌼 kilka razy dziennie patrze mu w oczka i pytam się czy go głowa nie boli.A ja stałam od niego tylko 2 kroki :( i nie dałam rady żeby mu nic się nie stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×