Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

hej my rozebralismy dziś choinke , igły sypały sie jak licho;) Asmanka fajnie że mebelki sprzedane:) ja poprosze fasolki :) no fakt 30 żadnej nas nie ominie lub nie ominęła :P ok. ide dalej sprzątać miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:)) jestem jestem:)) serek gratulacje:)))) jakos ostatnio brak mi czasu, moze dlatego ze autko mi troche szwankuje i zeby przetrwac te mrozy, codziennie na noc wyciagalam akumulator i rano o 6 wkladalam go z powrotem, ale dalysmy rade, autko sie spisalo i dzielnie pracowalo:)). Dzis mam duzo roboty, julka ma 9 urodziny, jutro idzie na mc donalda, mialo nie byc ale tata postanowil zrobic jej taki prezent i zaprosila pol klasy:) a po poludniu przychodza goscie do domu wiec bedzie caly dzien szalenstwo. Zaraz ide piec tort, oczywiscie czekoladowy:) bo julka tylko taki zje:), wybralysmy dekoracje do niego w cukierni, czekoladowe literki , i zlote kuleczki, zobaczymy co z tego wyniknie. od moich rodzicow dostala kamere cyfrowa w kolorze rozowym, taka specjalnia dla dzieci czyli bardzo prosta w obsludze. cos ala komorka jakosc:)) no ale jak jej sie spodoba to potem ewentualnie dostanie lepsza. u nich takie rzeczy kosztuja grosze, w przeciwienstwie do naszych cen. jeszcze dwa tygodnie pracy ale za to jakie, matury, egzaminy gimnazjalne, sprawdzanie tego wszystkiego, konferencja klasyfikacyjna, zebranie u julki i potem , na ostatni dzien wzielam sobie juz opieke na ige i za dwa tygodnie w piatek po poludniu nie ide do drugiej pracy i poleniuchuje, mam tylko tydzien ferii bo w drugim tygodniu jestem na polkoloniach :))) i biore ze soba julke. polkolonie sa fajne, dzieciaki rowniez, na obiady chodzimy na dworzec pkp, specjanie dla naszych dzieci gotuja pyszne obiadki, typu pierogi, kopytka, kotlety mielone z ziemniaczkami, nalesniki i tp, cos co dzieciaki zjedza, i daja kompot? albo oranzade , ktora farbuje jezyki, hii. po tak dlugiej przerwie to sie standardowo rozgadalam, ostatnio znowu ciagle jakies straszne doniesienia, tu zaczadzily sie trojaczki a wczoraj na kuligu zginelo 3 letnie dziecko, takie malensto, juz nie wspomne o jakies chorej opiekunce, ktora wsadzila 5 miesieczne niemowle do suszarki na 3 minuty. nie wiem skad sie tacy ludzie biora:((( lepiej jak przestane czytac wiadomosci na necie, bo to zle wplywa na moja psychike, dobra spadam piec ciasto. wieczorem porobie salatki. buzka dla was wyszystkich aaa jeszcze jedno, zakupilam sobie na allegro zestaw do robienia paznokci metoda zelow, i stwierdzilam ze mi calkiem ladnie wychodzi i odpuszcze sobie chodzenie do pani:)) na pazurki zelowe. buzka jeszcze raz. e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam z pogotowia, Izulka wczoraj zaczęła znowu gorączkować po 39 - 40 stopni. Wirus sie rozwinął i ma zapalenie dróg sitowych. Kombinujemy z Marcinem jak możemy by On się tak pozamieniał by miał tydzień wolny i z nią posiedział w domu. Dostała antybiotyk.... Tak poza tym to bez zmian, ma przyjść brat Marcina z rodzinką, ale po nocy jestem wyczerpana i nie mam wcale ochoty na gości a tym bardzij pewnie Iza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej My po kinie Tyni bardzo sie podobało , wtyrzymała do końca a w drodze powrotnej opowiaała co jej sie podobało najbardziej lew jak ryczał i ciągle mówiła że paliwo się kończy;) przy koazji obalila kubusia i podjadła popcornu :) tak więc z Tynią swobodnie można do kina juz chodzić :) A ja jutro jade do akademi na zabieg który ma być doopiero 13 stycznia sama nie wiem po co mam tam tak szybko jechać no a Adasiek w domku z dziećmi , tyl;e że ja będe myślała zwłaszcza o Tyni bo do spania mam kładzie i wszystkie inne rzeczy też mamusia - eh szkoda pisać:( Asamnka zdrówka dla Izulki mam nadzieje że jakoś uda sie wykombinować żeby Marcin był z małą Kasika no niestety tak szybko ;) paptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas dzisiaj był ksiądz po kolędzie , Oskar bardzo się ucieszył na jego widok i zaczął rozmawiać . Asmanka 🌼 zdrówka dla Izulki Kasika 🌼 niestety tak szybko lecą latka :) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy mówił mu jak ma na imię, gdzie mieszka a dlaczego chodzi ksiądz w sukience i takie tam pytanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale mam zimno w pracy. W ramach oszczędności skręciłam na weekend grzejnik – i teraz marznę. Ciekawa jestem jak moja Aśka zachowywałaby się w kinie. I czy by się nie bała. . Asmana, pytałaś kiedyś wagę naszych dzieciaczków. Moja córcia waży 13,5 kg. Wydaje mi się, że jest bardzo szczupła. Odezwę się jeszcze później bo teraz musze się wziąć za pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, witam was po bardzo wyczerpujacym weekendzie, tort sie udal, reszta jedzienia rowniez, troche przegielam chyba z iloscia no ale czlowiek uczy sie na bledach:)) wieczoraj jak to wszystko posprzatalismy to padlismy momentalnie. a dzis mila niespodzianka - tatus namowil julke na udzial w konkursie plastycznym do jednej z gazet i wiecie co przyszla dzis do niej nagroda:)) musze kupic konieczne gazete moze cos bedzie napisane. buzka milego wieczorku i duzo zdrowka dla wsaszych dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elizabetha – mas bardzo uzdolnioną córkę. Mała artystka Ci rośnie bo i plastycznie uzdolniona i do muzyki ją ciągnie. Ania – dlaczego się ostatnio nie odzywasz Po cichutku liczę na to, że może Ty też postarałaś się o dzidziusia w ramach czułego witania męża po przyjeździe. Chciałam się umówić do ginekologa i okazało się, że przychodnia jest w remoncie i poradnia K jest przeniesiona do innych gabinetów lekarskich i że nie ma tam możliwości połączenia telefonicznego. Musiałam się dzisiaj od rana przejechać tam, żeby się umówić. Zapisałam się na 27 stycznia. Co tam dzisiaj dobrego gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elizabetha – mas bardzo uzdolnioną córkę. Mała artystka Ci rośnie bo i plastycznie uzdolniona i do muzyki ją ciągnie. Ania – dlaczego się ostatnio nie odzywasz Po cichutku liczę na to, że może Ty też postarałaś się o dzidziusia w ramach czułego witania męża po przyjeździe. Chciałam się umówić do ginekologa i okazało się, że przychodnia jest w remoncie i poradnia K jest przeniesiona do innych gabinetów lekarskich i że nie ma tam możliwości połączenia telefonicznego. Musiałam się dzisiaj od rana przejechać tam, żeby się umówić. Zapisałam się na 27 stycznia. Co tam dzisiaj dobrego gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti1
jeśli któraś z Was nie podpisała to prosze o głos pod petycją do naszego rządu o zmianę projektu ustawy bioetycznej (regulującej kwestie zapłodnienia in vitro) www.petycje.pl/3700 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek :) Wywołałas mnie.... :)A co to znaczy też???? Bo nie doczytałam, czyzby ktoś się chwalił czyms o czy nie wiem???? A nie wiem, czy nie trafiłas z tym witaniem ;) 37 dzień, @ brak. Test negatywny. Gin kazał odczekac jeszcze 10 dni i powtórzyc. Ehhhhh.....A unikałam dni płodnych jak ognia :) Okazało się jednak, że owulacja sie przesunęła sporo i używalismy w same dni płodne ;) ( mnie sie wydawało,ż etuż przed samym okresem to bezpiecznie;) ) Będzie co ma byc, ale ciekawosc mnie zżera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania – ale mam nosa. Fajnie by było jak byśmy obie po raz drugi zostały mamami tej jesieni. Szybko rób ten test jeszcze raz bo ciekawość mnie zżera. Ale coś czuję, że trafiłam w dziesiątkę. Ale się teraz u mnie wszystko układa. Moja mam też chce się zamieniać na mieszkania. Tak więc teraz normalnie nie wiem czy z teściami czy z moimi rodzicami się zamienimy. Czuję tylko, że w pracy mój szef mnie podkurzy jak mu powiem o dziecku. Bo jak na złość wczoraj oświadczył mi że chce mnie wysłać na szkolenie księgowe żebym mu mogła samodzielnie prowadzić księgowość i że mi w związku z tym pensje mi podniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek no własnie u mnie w pracy tez będzie niestety problem :( Zobaczymy.A z testem musze odczekac, bo dopiero w niedziele robiłam, ale gin stwierdził,że to było zaraz po owulacji dlatego wynik był ujemny. Słoneczko, co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. mialam sie odezwac po Nowym Roku, ale niestety znow pojawiło sie troche problemow i w zwiazku z tym brak czasu. Na niedziele 4 stycznia zaplanowalismy urodziny - niespodzianke dla mamy, a tu mama w Kościele straciła przytomnosc i wyladowała w szpitalu, ale juz ok. U nas ok, Milusia wyzdrowiała, wczoraj bylismy u fryzjera, grzecznie siedziała, a dzis pytała czy znow pojdziemy. Pociecha z niej superowa. Konczy sie semestr wiec w pracy zapiernicz. Pochwale sie, ze w prezencie urodzinowym dostałam laptopka i własnie z niego pisze. Mi do 30 zostało 259dni. We wtorek byłam na aerobiku i streszne zakwasy mi sie zrobiły, ale postanowiłam wytrwac i dzis ide znow. Serek gratuluje, fajnie, ze Ci sie tak poukładało! Wera to Oskarek bajerował księdza, ciekawe jak moja zareaguje! Asmanka, Kasika zdrówka dla dzieciaczków! Aniu80, trzymam kciuki za rodzenstwo dla Milusi! Elizabeta gratulacjie dla Córeczki, ma talent - czyzby po Tobie? Słoneczko to Tynia kinomanka, ja tez sie musze wybrać. Zdrówka dla Ciebie! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak wcześniej pisałam dziś wróciłam ze szpitala , byłam od poniedziałku , miałam usuwany guz wyostka zębodołowego , ogółune czuje sie ok. tyle że tyłek boli mnie od zastrzyków no i musze jeść zmiksowane jedzonko ,lekarz powiedzial że powino być ok no ale wycinek i tak poszedł do badania histopatologicznego Adasiek dobrze poradził sobie z dziećmi , Tyni nie plakała no ale dziś już jestem w domku. W szpitalu tyle się człowiek naptrzy na nieszczęia i dramaty ludzkie że szkoda o tym pisaać :( ale poznałam fajne dziewczyny :) Wercia niezły ten Wasz Oskarek :) Serek to Asia sporo waży a może jest szczuplakiem bo jest wysoka:) no to wizyta już wkrótce a szef cóz będzie musiał jakoś zaakceptowac Twój stan:) i mam nadzieję że grzejnki masz już ciepłe:) Elizabetka wielkie gratki dla małej artystki daj znać co tam piszą o Julce w gazecie:) Aniu80 no trzymam kciuki żeby test był pozytywny :) i nie martw się pracą :) Aniu26 dzięki❤️ dla Twojej mamy też zdrowia, zazdroszczę że Milenka taka grzeczna u fryzjera Tyni to ja tylko mogę dotknąć wlosów ale na krótko. Super prezent na urodzinki tuż przed 30 ;) wytrwłości na aerobiku :) Asmanka jak Izulka???? Kasika jak Kacpi i Karolinka????? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko – a jak Ci ten guz stwierdzili na rtg czy Cię ząb bolał? Mam nadzieję, że to już koniec twoich kłopotów. A w pracy – dziękuję za troskę – mam tropik. Ania – dla mamy dużo zdrowia. Wczoraj byłam carry i kupiłam mojemu mężowi dwie bluzy i oczywiście są za małe. Mój chłop to niedługo w sklepach dla puszystych chyba będzie musiał się ubierać. Tak to jest jak się siedzi lub leży przed telewizorkiem piwo w siebie wlewa a obiadek zawsze z dokładką je. Teraz czekają nas remonty w związku z tą zamianą mieszkań i trochę fizycznej roboty dobrze mu zrobi. Mój mąż 20 stycznia kończy 35 lat. W sobotę robimy małą imprezkę urodzinową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko fajnie,że Juz jesteś w domku i mąz tak świetnie zajmował się dziemi :) Serek byłaś juz u gina?Na kiedy masz termin? Wiecie co, ja to narazie jestem bardziej przerazona niz zadowolona :( W ogóle to mam dzisiaj doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania – do gina wyznaczyłam sobie wizytę na 27 stycznia, żeby już coś można było stwierdzić. Ostatni okres miałam 7 grudnia czyli jakoś tak podobnie jak Ty. Tylko że ja mam bardzo regularny i krótki cykl i szybko się zorientowałam, że jestem w ciąży. Test robiła 5 stycznia. Termin będę miała chyba na 10 września wg moich obliczeń. Ania nie dołuj się. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Serek mo to juz się ciągnęło od ciązy Tyni , w ciązy nie chcieli usuwać, po ciąży ten guz na dziąsłach się zmiejszył , potem to jakoś się oddalało , no ale w końcu musiałmgo usunąć żeby zęboów nie stracić. a mężusiom to chyba zwykle przybywa po 30 niż ubywa , widze że nasze są z jednego rocznika tyle że mój z grudnia :)Wszystkiego naj dla męża 🌻🌻🌻 Aniu będzie dobrze , głowka do góry :) miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek, ja @ miałam 8 grudnia:) Tyle że moje cykle sa 32-35 dniowe. No więc tak czy inaczej myslałam że 36-38 dzień będzie 100%bezpieczny ;), przeliczyłąm się, ale pewno tak właśnie miało byc. Następnego dnia miałam wizytę u gina, wiecie jaki przezyłam szok, jak robiąc mi USG powiedział,że własnie jestem tuż po owulacji?;) Życie płata nam swoje figielki :) Pozdrawiam Kochane , miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.U as po staremu. Wczoraj ylismy a komisji z Oskarem ,yla tez dziewczyka 5 miesiecy i maiala raka adercza i juz miala 5 chemie , strasze.a poczatku yly to kolki dzieciece tak lekarze stwierdzili a jak sie okazalo to rak :( klawiatura mi szfakuje i takie glupoty wychodza pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×