Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hej Nie odzywam się, bo dzieci chore, Karolina bierze zastrzyki8:( i grozi nam szpital, w poniedziałek wszystko się okaże. Oskrzela. Na Sylwestrze byliśmy u znajomych, było super, tego mi było potrzeba, oderwania od dzieciakóqw, wróciłam nad ranem stęskniona i szczęsliwa i oczywiście trzeźwa, bo nadal karmię:) Cauje wszystkie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika 🌼 zdrówka dla dzieciaczków, oby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas napadało śniegu :) mamy też dziś kolędę więc czekamy Kasika zdrówka dla dzieci oby Karolince sie polepszyło , aby ominął Was szpital Wercia🌻 miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wczoraj w nocy tak wiało, że zasnęłam dopiero o 3.00 Dzisiaj prószy śnieg , może do jutra napada. Pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas śniegu sporo i nadal pada:) Mati poszedł do szkoły po długiej przerwie świątecznej :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas prószy śnieżek :) Kaika 🌼 i jak Karolinka ? Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U nas śnieżnie i mroźno nie wiem czy przy takiej tempreaturze wyjśc z Tynia bo akurat oglądałm dzis w tv że przy takiej tmperaturze to powinno się odychac przez nos bo inaczej murowana infekcja gardła (doktor wypowiadał się że w buzi jest ok 37stopni a na zewnątrz na dużym minusie to połaczenie tych temperatur to gwarancja infekcji ) no a przecież dzieci odyhaja prze buzię Kasika mam nadzieję że z Karolonka lepiej i nie jesteście w szpitalu:( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas sypie , sypie sypie snieg :D już mamy Zakpoante ;) gdzie się wszyskie podziewacie ????? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia super fotki a to z tortem i świeczkami the best :) i pamietaj życie zaczyna sie po 30 :D u nas zakopane ,zasypane pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dzięki Słoneczko :) Kasika 🌼 co u Was?Jak dzieciaczki ? Joasia 🌼 odezwij się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas zima świeci słonko temperatura nie za duża więc w południe wyjdziemy z Tynia na podwórko :) Wercia🌻 Kasika co u Was???:) Elizabetka a gdzie Ciebie zasypało???:) Asmanka pewnie cięzko pracuje????:) Aniu26 miałaś popisać :) Aniu80 co u Was????:) Joasiu proszę odezwij sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rybko, Sylwia, Sylvia,Serek,Renolka,Kingap,Agnes, Aniutka, Roza, Macieja ??????????????????????:):):):) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka nie pracuje, bo jest na opiece przez dwa dni Iza mi się rozchorowała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Mam dużo pracy ale odstawiłam na chwile papiery na bok bo muszę się Wam pochwalić, że jestem w ciąży. Termin porodu – początek września. No i wszystko się od razu ułożyło w moim życiu: Mąż mnie nosi na rękach (kryzys zażegnany bezpowrotnie – mam nadzieję) Pierniczę tę moją beznadziejną robotę i bliżej wiosny uciekam na zwolnienie Nowej pracy będę szukała jak odchowam maluszka Teście zamieniają się z nami na mieszkania Aśka od września do przedszkola a ja będę miała robotę przy drugim dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek wielgachne gratulacje🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Super ten roczek się dla Ciebie, dla Was rozpoczął bo i rodzinka się powiększy i mieszknko będzie większe i praca po odchowaniu maluszka z pewnościa także lpsza sie trafi :)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek gratulacje :) U mnie bez większych zmian. Jędrek rośnie i rozrabia. Tomek zabrał go ostatnio na basen bardzo mu się podobało, jutro też mają pojechać. Ja jestem na etapie poszukiwań zmywarki, mam kilka typów znaleznionych w sieci teraz musze coś wybrać. Bardzo się cieszę że nareszcie ją kupimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylwia – napisz albo wrzuć link jakie zmywarki bierzesz pod uwagę. Ja już od dawna wiercę dziurę w brzuch mężowi o zmywarkę i myślę, że teraz to mi nie odmówi i kupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek no to wielkie gratulacje, ale się Wam wszystko dobrze uklada od Nowego Roku. Co do zmywarki sama chętnie bym kupiła i nawet już chcieliśmy, ale usłyszałam , że to trzeba panele rozbierać by rury piciągnąć itd., prawda to??? Wercia 100 lat 30:)Stara dupa z Ciebie:P, ale powiem Ci nie nie wyglądasz wcale na te ...:) Mój Marcin dzisiaj ma 30 właśnie upiekłam torcik, kupiłam szampana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szpital nas ominął, ale zastrzyki mała brała do wczoraj i ogólnie czasu brak na wszystko. Od poniedziałku zaczynam praktyki w podstawówce:) Wczoraj wzięłam Kacpra do kina na Madagaskar, mały był zachwycony i chciał zabrać ten \"telewizor\" do domu :P Serek gratulacje😘 Dla Werci i Marcina sto lat🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasika dobrze że szpital Was ominał a powiedz kochna jak Kacpi zachowywał się w kinie bo my idziemy wszyscy w niedziele też na maagaskar:) Mati miał coś 3 z a hakiem jak poszliśmy po raz pierwszy do kina:) Asmanka to sto lat sto lat dla Marcian🌻🌻🌻 ale masz młodego męża;) Wercia nie martw się głupotami które pisze Asmanka o strości:P zobaczymy jak jej stuknie 30 ;) zapraszam na ogórkowa i nalesniki z serem lub dżemikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko u mnie też dziś naleśniki:P Kacpi był zachwycony, tylko chciał, żeby światło zaświecili i pod koniec filmu mówił, że chce już iść do domu, ale wytrzymał do końca film mu się podobał i dziś rano namawiał mnie na ponowny wypad do kina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ksika za odpowiedź mam nadzieje że Tynia też wytrzyma (też się właśnie troche obawiam tej ciemności i głośności tzn. jak Tynia to przykmie :) Madagskar ! Tynia oglądała w domku i bardzo jej sie podobał Naleśniki to jest to !!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jeszcze troche wody upłynie zanim będę miała 30:P:P:P... Kurcze tak piszecie o tym kinie to może i my się wybierzemy do kina we czwórke jak dziewczyny wyzdrowieją...Pewnie z Izą będę musiała wyjść wcześniej bo nie usiedzi,ale jak się nie spróbuje to się człowiek nie przekona... Ja mam pomidorówkę i karkówkę, chrzanić piątek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Asmana 🌼 dziękuje :) Kasika 🌼 to dobrze że szpital was ominął Słoneczko 🌼 Serek 🌼 I ja też mam ogórkową Pozdrawiam bo terorysta wstał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka no tak z Kasiką umawiałam sie na nalesniki a z Wercia na ogórkową :D tak telepatycznie hihihi a po za tym to wiem że jeszcze młoda dupa jestes ale my z Wercia niewiele starsze :P a zreszta i tak najmłodsza jest z nas kwietniówek Kasika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,, dzisiaj w końcu przyjeżdżają po te meble, udało się nam sprzedać i w końcu będę miała porządek w domu, bo jak narazie to chodzimy jak w labiryncie byle się przecisnąć. Dzisiaj goruje fasolke po bretońsku..., zapraszm gotuje cały gar jak dla wojska Słoneczko noo \\Kasika to sikorka jeszcze , ale i ją czeka 30 nie ucieknie przed nią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×