Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość słoneczko27_2005
Wercia będzie dobrze , a niestety to są sekundy nawet setne sekundy więc się nie obwiniaj dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.A co tu takie pustki. Zrobiłyśmy z mamą 200 pierogów więc zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Poproszę o pierogi tak ok. 30 szt. – czuję, że dałabym radę pożreć taki mam ostatnio apetyt. Wera – mam nadzieję, że Oskarowi nic nie będzie i tylko na tych kilku strupach na głowie się skończy. Moja w niedzielę wywaliła się z krzesłem ale takim dziecinnym niewysokim więc w sumie nic jej się nie stało. W moim nowym mieszkanku remont trwa. Wczoraj po pracy pojechałam jeszcze do castoramy kupić farby. Ale teraz jest wybór farb. Z tym, że te kolory mieszane komputerowo na miejscu są sporo droższe od gotowych. Wybraliśmy jasne kolory: do Asi jasną morelę a do drugiego pokoju – gdzie chyba będziemy spać i będzie zainstalowany nasz potomek nr 2 – białą czekoladę. Ja chciałam trochę ciemniejszy kolor ale mój chłop się upierał przy jasnym i ostatecznie stanęło na tej białej czekoladzie. Ile tam jeszcze trzeba kasy władować, żeby było naprawdę fajnie mieszkać. A u nas robi się cienko. Mąż dzisiaj musiał podpisać porozumienie zmniejszające mu na dwa miesiące etat z pełnego na 4/5. Cały zakład podpisał. Dzięki temu dalszych zwolnień ma niebyć. Tylko co dalej jak po tych dwóch miesiącach się sytuacja nie poprawi. Słoneczko - odkurzacz fajny. Asmana – ploty i intrygi w biurach to norma. Fajnie, że dziewczyny masz w jednym przedszkolu bo to chyba wygodniej dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek teraz to możesz jęśc do bólu:) aremonty są kosztowne - niestety:( nie matrtw się na zapas , trzeba mysleć że będzie dobrze:) a ten odkurzacz mimo woli przeczytałm opinie o nim i wszyscy użytkownicy byli zadowoleni , był to jedyny odkurzacz który miał pozytywne opinie , bez nagatywnych :) przekonam się wkróce o jego działaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki bardzo proszę ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- pierożki smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz któraś napiszę że stronka rozciągnięta.Tak tak to prze zemnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera- ty to zawsze masz coś pysznego. Słoneczko – ja mam odkurzacz zelmera elf. To taki mały model. Bo ja nie bardzo miałam co odkurzać przy moim dotychczasowym metrażu. A z tym jedzeniem to się muszę trochę uspokoić bo naprawdę pochłaniam ogromne ilości. Moja młoda do mnie dzisiaj wypaliła: mama posuń się ty grubasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku ledwo co się ruszam najadłam się pierogów aż mi bokiem wychodzą, ale po raz pierwszy wyszły takie dobre inne niż zazwyczaj , sama nie wiem dla czego może przez to że inna kapusta kiszona to znaczy z innej firmy. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.A z Wami cooooo????????? Śpicie jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj Adśko stawiał system więc mnie nie było, dziś kurier ok12 ma dostarczyć odkurzacz :D Wercia🌻 Kasika 🌻 dzieci cudne) Jutro chyba czeka mnie wizyta u pediatry , Tynia w nocy pokaływała a dziś już kaszel taki szczekający :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27_2005
odkurzacz przyszedł ale czekam na Adaśka bo coś dla mnie za skompikowany , jak popsuje będzie na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej do pediry nie idziemy bo brak mijesc , wizytę mamy w poniedziałek , w sumie z Tynia to nie jest taż tak źle ma kaszel ale spowodowany katarem , miłłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko o ile dobrze pamiętam to chyba Renolka swego czasu serwowała podobny przepisc.. i robiłam - smaczny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a przepraszam zupełnie inny przepis, zasugerowałam się zupkami chińskimi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonilam do pediatry bo skończyły mi się leki do inhalacji a byłam aptece i mądry pan mgr dał mi krople wogóle nie nadjące sie do inhalatora a tym bardziej dla małych dzieci , pediatra kazała przyjechac po recepte a w ponieziałek ak jak byłam zapisana na osłuchanie. Te krople wydały mi sie podejrzane no i postanowilam zadzwonić do pediatry :)Adaśko pojechał po receptę, Tyni na szczęsice nie gorączkuje i kaszel nie jest duszący więc powinno być ok :) A odkurzcz wciąga wszystko co popadnie;) siłę ssania ma nieziemską:)jestem bardzo zadowolona :) Wercia jak Oskarek Asanka jak Izulka zaklimatyzowała sie w nowym przedszkolu???? Kasika🌻 Serek🌻 ?? Elizabetka a gdzie Ty się ukrywasz🌻??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×