Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Widzę,że mycie okien cieszyło się dziś duzym wzięciem ;) U mnie tez wypucowane :) Dziewczyny mam prośbę. Często coś pichcicie smacznego,żejak tu czytam to aż slinka mi leci.:) W sob. i niedzielę będe miała gości i chcę cos przygotowac ale pojęcia nie mama co :( Na pewno sałatki , torcik, ale ja chciałabym cos na ciepło podac no i tu pojawia się problem???? Co??? Może macie jakis szybki. sprawdzony i nietrudny(!!!) przepis? Jesli tak to błagam napiszcie coś!Będę bardzo wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu mam nadzieję,ża masz bardziej domyslną teściówkę niż moja. Ona owszem zostanie chętnie, ale trzeba sie jej "pokłonic", nie proponuje tego sama, tak więc baaardzo rzadko korzystamy z jej pomocy, no chyba że juz nas "przyciśnie". A jak tam główka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80🌻 widzę, że następnym czyściochem okien jesteś:) Ja Ci raczej nie pomogę, bo nie mogę teraz jakoś sie skupić na jedzonku:( No własnie nie wiem, czy moja Teściowa jest domyslna. Ostatnio bardzo się zmieniła:( Mi się wydaje że to przez menopauzę. Ale w sobotę będziemy u Nich i licze na to, że Konrad załatwi sprawę:) Ja też rzadko korzystam z Jej pomocy. Wolę poprosić moją Mamę. Tylko, że Teściowie mieszkają od nas 15-20 minut piechotą, a moi Rodzice ponad 30 minut autobusem. Dzisiaj ma przyjechać moja Mama i pojechać z dziewczynkami do logopedy:) A ja dzisiaj sobie poprasuję. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak jak u Joasi. Teściowie mieszkają 20 min piechotą od nas. Rodzice ponad 30 min. dojazdu autobusem z przesiadką na tramwaj. Tylko, że ja mam naprawdę teściową w porządku. Jest mi bardziej pomocna niż moja mama. Jak jest w markecie albo na rynku to się pyta czy czegoś nie potrzebujemy. Asię zabiera do siebie na 3 dni w tygodniu jak jestem w pracy. Moja przyjeżdża do Asi na 2 dni w tygodniu ale też zawsze trzeba do niej kilka razy dzwonić ustalać jakie dni jej odpowiadają i często ma wymówki, że nie może bo coś tam. Tak, że reasumując dużo więcej mam wsparcia ze strony mojej teściowej. Ale ja nie narzekam na moją mamę w końcu nie ma żadnego obowiązku opiekować się wnuczką. To jej dobra wola. Chociaż czasem jest mi przykro np. jak mówi do mnie, kiedy to się w końcu skończy to niańczenie dzieci. Z Asią to byłam na wychowawczym, później wróciła do pracy na dwa dni w tygodniu tak więc naprawdę mojej mamy ani teściowej nadmiernie tą opieką nie obciążałam. Dopiero od września ubiegłego roku pracuję na cały etat. Teraz po urodzeniu drugiego dziecka będę musiała wcześniej wrócić do pracy bo przy większym mieszkaniu będziemy mieć wyższe opłaty i z jednej pensji nie damy rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam tesciowej, moja mama 8 tys km z tad, caly tydzien jestem skazana na siebie, ewentualnie kombinuje ze zlobkiem. zlozylam wczoraj karte do przedszkola, duze prawdopodobienstwo ze igi nie przyjma, nie mam pani, ktora by sie zaopiekowala iga od wrzesnia dwa razy w tygodniu po poludniu i narazie nie mam pewnosci co do przedszkola, super. okna umyte mam dwa, zostaly mi drugie tyle, czekam tylko az iga sie zmeczy i pojde ja polozyc, bo mi sie tu ciagle kreci, na szczescie dzis jula ma wolne bo 6-klasisci pisza sprawdzian, wiec troche mi pomaga. mimo wszystko czuc juz wiosne w powietrzu, i w sercu tez. oo, iga dorwala tasme klejaca i obkleila cale krzeselke ide ja odkleic od krzesla....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mam 520 km od nas a z teściową od 1 listopada nie rozmawiamy, więc też jesteśmy skazani na siebie. Orzemy jak możemy, najtrudniej jest jak dzieciaki są chore. u mnie też okna pomyte, firanki świeże w szafacj już też posprzątałam, pochowałam ciuchy do wywiezienia. Cięzki to był kawałek chleba:) Teraz pije kawusie i przegryzam ciasteczkiem, i będę się zabierała za pierogi ruskie bo Słoneczko narobiła mi ochoty.Jak chodzę do pracy to nie chce mi się stać i lepić, ale teraz jestem na opiece, więc m ogę sobie pozwolić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U mnie też okna pomyte. Mało czasu teraz spędzam bo ciepło się zrobiło a Oskar chce siedzieć na dworku. Pozdrawiam cieplutko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ja tez mam dzis pierogi:)), a mnie juz tylko jedno okno zostalo, ale chyba je zrobie jutro od rana, albo dzis po poludniu, bo mi slonce swieci w szyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U mnie dziś porządków ciąg dalszy:) i chuba jeszcze skoczymy po zakupy do reala Na obiadek miałm dzis rosół Mati też miał dziś wolny dzień :) Moja mam amieszk za ściana a teściówka 15-20 min. autobusem i jak mati był mały i mieszkliśmy u te/sciów to teściowa więcej sięn im zajmowala a teraz jak mieszkamy z moi dziadkami to rola się odwróciła i maoja mama zajmuję się wnukami w potrzebie :)Oczywiście to sporadyczne przypadki bo nie pracuje :) Joasiu nie znosze prasowania już wolę myć okna ;) Elziabetka , Asmanka smacznych pierogów ;) Aniu może jakieś leczo może być na ciepło a i nic się nie stanie jak ostygnie ;) Serek:) Wercia:) Miłego reszty dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79s
Madelaine🌻 nie wiem czy jeszcze do nas zaglądasz. A to dla Milenki: 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Skoro już jesteś całkiem duża posyłam Ci zapach letniego arbuza, dwa pełne worki radosnego słonka, i kwiatek, po którym tupie biedronka. Przekazujemy ciepłe, najlepsze życzenia, Słońca i radości dużo pomyślności - czasu dużo na zabawy i podróże moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszednie i niedziele. 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wyżej to oczywiście ja:) Zaraz będę się brać za sprzątanko:) Dzisiaj jak Konrad wróci pójdziemy z Krzysiem na pierwszy spacerek. A dziewczynki na rowery. Julia jeszcze na swoim trzykołowym. A Agnieszka na trochę za niskim. Postanowiliśmy z Konradem, że już niedługo kupimy Agnieszce rower. Dostanie prezent trochę wcześniej:) Serek🌻 ja tez miałam super kontakt z Teściową. Ale niestety w wakacje wszystko się zmieniło:( Elizabetaa🌻 no to Ty nie mozesz liczyć na pomoc Mam. Szkoda. Ale z tego co pamietam, masz super Sasiadkę:) Miłego kończenia sprzątania:) Asmana🌻 czyli Tobie zostaje Teściowa do pomocy jakby co. Wera🌻 widzę, że u Ciebie już po sprzataniu:) Słoneczko🌻 widzę, że u Ciebie też sprzątanko. A jak tam na zakupach? A ja lubię i prasować i myć okna:) Dobra Krzysiu mi trochę przysnął, więc idę sprzątać. Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas kolejny pogodny i słoneczny dzień:) Dziś chyba będziemy mieli gości kuzynostwo z Martą w wieku Tyni tyle że młodszą o 4 miesiące a kuzynka na 4 maja ma termin porodu :) Zobiłam więc sałtkę i upiekę karpatkę :) Joasiu udanego pierwszego spacerku z Krzysiem i oczywiście wyprawy rowerowej dziewczynek :) a zakupy miały być świąteczne a były tylko taike najpotrzebniejsze rzeczy :) ale tez udane miego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natchniona Waszym sprzątaniem, umyłam wkońcu okna. Ja wiem, że myłam miesiąc temu, ale ... psychicznie czuję się lepiej. Oprócz tego pomyłam zabawki, który całą zimę były na tarasie. Zimowe rzeczy pochowałam. Za małe zapakowałam i naszykowałam do wyniezienia do piwnicy i całe mieszkanko wysprzątałam oprócz łazienki i ubikacji. To sobie zastawiłam na jutro. I jestem padnięta. Na spacer z Krzysiem poszedł Konrad z dziewczynkami i po 10 minutach wrócił z płaczącym Krzysiem. Potem poszedł z dziewczynkami na rower, a ja kończyłam sprzątanie. Jestem wykończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 to życzę miłego popołudnia z Kuzynostwem❤️. No spacerek był niezbyt udany i ja na nim nie byłam:( Byłam w trakcie mycia okien:) Dobrze, że chociaż udało Wam się kupic najpotrzebniejsze rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ dzis pieknie!Świeci słoneczko i jest cieplutko!:) Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anegtotka z wczorajeszego dnia , mówię do Tyni że Marta będzie miała braciszka , że ciocia ma dzidziusia w brzuszku, na to Tynia z przejęciem i z powagą a czemu ciocia zjadła dzidziusia a potem spytała a co wujek ma w brzuszku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:))) przepiekna pogoda, bylismy dzis na targu staroci, wyniuchalam przepiekna szklana patere za... 5 zl. Udalo mi sie. a iga padla po tym targu i spi nadal, pogoda zajefajna, i pomyslec ze to kwiecien. dokonczylam mysie okien umylam ostatnie dzis w kuchni, wczoraj nie dalam rady bo dostalam @ i bylam taka zdechla. a jak sie igula obudzi to na spacerek buzka e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_krz🌻 Kizia🌻 nie wiem czy tutaj zaglądacie i przepraszam, że spóźnione dla Roksanki, dla Juleczki: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Skoro już jesteś całkiem duża posyłam Ci zapach letniego arbuza, dwa pełne worki radosnego słonka, i kwiatek, po którym tupie biedronka. Przekazujemy ciepłe, najlepsze życzenia, Słońca i radości dużo pomyślności - czasu dużo na zabawy i podróże moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszednie i niedziele. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Monikaa🌻 nie wiem czy Ty też tutaj zaglądasz dla Małgosi: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Skoro już jesteś całkiem duża posyłam Ci zapach letniego arbuza, dwa pełne worki radosnego słonka, i kwiatek, po którym tupie biedronka. Przekazujemy ciepłe, najlepsze życzenia, Słońca i radości dużo pomyślności - czasu dużo na zabawy i podróże moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszednie i niedziele. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Anna80🌻 dla Milenki: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Skoro już jesteś całkiem duża posyłam Ci zapach letniego arbuza, dwa pełne worki radosnego słonka, i kwiatek, po którym tupie biedronka. Przekazujemy ciepłe, najlepsze życzenia, Słońca i radości dużo pomyślności - czasu dużo na zabawy i podróże moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszednie i niedziele. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Wczoraj był zwariowany dzień i nie miałam nawet chwilki, żeby wejść na kafeterię. Pojechaliśmy po buty wiosenne dla dziewczynek, potem na basen i do Teścia na imienino-urodziny. Około 18 usnął nam Krzysiu, więc zostawiliśmy dzieci i pojechaliśmy na zakupy do Tesco i Carrefoura bo chcieliśmy jakieś kurteczkki kupić albo płaszczyki dla dziewczynek i jeszcze kilka zakupów na dzisiejszą imprezę. Niestety z ubranek nic nie było. Wróciliśmy z zakupów około 19:30 i po 20 wyjechaliśmy do domu. Potem jeszcze ogarnąć mieszkanko. Teraz też mam robotę:( Uciekam i miłego dnia. No i udanych dzisiejszych imprez Elizabetaa🌻 i Anna🌻. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Oskar chory , wymioty, gorączka nie może nic jeść tak go gardełko boli no i zastrzyki. Pozdrawiam i wszystkim solenizantom wszystkiego najlepszego i duże buziaczki 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla solenizantow i solenizatek wszystkiego najpelszego z okazji trzecich urodzin:)) ❤️ ❤️ a ja jestem w trakcje przygotowania dzis bedzie tort, czekoladowy pokryty masa cukiernicz, a na nim njeziorko, lilie wodne i kaczuszki swieczki, dla dzieci dodatkowo babeczki , a dla reszty chipsy, orzeszki paluszki i takie swinstwa potem juz przygotowalam salatki z tortelini z zielonym ogorkiem, z tunczykiem a trzecia zrobir z pomidorkow chery i mozarelli, moj chlop pojechal w poszukiwaniu swierzej bazyli, do tego koreczki ser z ostra kiebaska albo z oliwkami, faszerowane pieczarki, mini kuleczki z mieska mielonego na ostro, i buleczki, rozne rodaje maselek, czoskowe, bazyliowe, musztardowe i serowe i napewno dwa trzy dipy do tego wszystkiego, ma byc przede wszystkim porecznie. chcialam zrobic cos jeszcze na cieplo ale ostatnio to bylo za duzo i tym razem dloateo sobie odpuszczam. mam do zrobienia jeszcze buleczki, pieczarki i salatke, no i maselka i dipy, i do udekorowania tort. i finitu a tatus posprzata mieszkania do konca buzka spadam pracowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wercia dużo zdrówka dlla Oskarka Aniu 80 spóznione ale najlepsze życzenia dla mielnki w Dniu 3 Urodzinek:) 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Wszystkiego najlepszego... Szczęścia i radości moc... Ciepłego słoneczka co dzień... Kolorowych snów co noc... 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻[serce Joasiu następny spacerek z pewnościa będzei lepszy amoże po prostu Krzyś nie \"czuł\" mamy :)] Elizabetka super torcik szkoda tylko że tak Igi mało było widać ;) My wczoraj byliśmy złożyć teściowi życzenia imieniniopwe bo mial 3 kwietnia i Julce bo będzie miała 9 kwietnia :) dostalismy zaproszenie na I Komunie Julki (10 maj) Miłego popołudnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje złożyć podanie do przedszkola państwowego ale jak patrz na kryterium przyjęć to nie mam złudzeń ale nic mnie nie kosztuję złożenie podania ale to dopiero od 8 kwietnia elaktoenicznie a potem pójście i potwiedzene danych Właśnie dotarł zając do Tyni ;) http://www.allegro.pl/item593198181_konik_osiolek_do_skakania_pompka_gratis_odss.html jak się obudzi to będzie i miała niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję w imieniu Milenki za zyczenia urodzinowe :) Ja tez składam wszystkim solenizantom trzylatkom najlepsze życzenia i slę całusy 😘 :D Imprezka u nas się udała, wkleję jutro jakies foteczki, Elizabetaa ja chcę zobaczyc takiego torcika z jeziorem!Prosze o foteczkę!:) Wera zdrówka dla Oskarka, bidulek :( słoneczko świetny prezent dla Tyni :) Całuski dziewczyny! Joasia🌻 serek🌻 Kasika🌻 asmana🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam co tu tak cicho?? sprawdzlam sobie dzis BMI i wyszlo mi prawidlowo po czym zprawdzilam julke i wyszlo skrajne wyglodzenie:((( wyszlo jej 13, a w sumie jest chuda, ale jakos nie wyglada na zabiedzone dziecko:) Jak to policzyć? Musisz znać swoją wagę oraz wzrost wyrażony w metrach (np. 1,78 m). Wzrost podnieś do kwadratu, a liczbę kilogramów podziel przez otrzymany wynik. W ten sposób wyliczysz swój wskaźnik BMI. Teraz możesz zinterpretować swój wynik: Poniżej 15 – skrajne wygłodzenie, 15,0 - 17,4 - wychudzenie, 17,5 - 18,4 – niedowaga, 18,5 - 24,9 – prawidłowa waga, 25,0 - 29,9 – nadwaga, 30,0 - 34,9 - I stopień otyłości, 35,0 - 39,9 - II stopień otyłości, Powyżej 40,0 – skrajna otyłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×