Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

moje Drogie, przesyłam Wam linka do strony gdzie szybko możecie znaleźć to, co Was interesuje- a więc szpitale, szkoły rodzenia itd. poszukalcie sobie swoich miast na stronie: http://www.pstro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wczoraj kupiłam już Asi w Deichmann-ie buty na wiosnę. Kupiłam dwie pary; półbuty i adidasy. Zobaczymy jak się będą sprawować bo nigdy tam butów nie kupowałam jakoś oferta tego sklep do mnie nie przemawia. Joasiu – ale fajnie dziewczynki wyglądały. Krzyś wcale nie wygląda na tak kruszynkę kawał chłopaka z niego. Jasiu – teściowa na pewno zdawała sobie sprawę, że nie będziesz w stanie przyjechać ale zaprosić wypadało. Fajnie, że udało Ci się wyrwać z domu na zakupy i że mama ma takie podejście do dzieci. ja przy Asi miałam ogromy problem z jakimkolwiek wyjściem ale wtedy było bardzo ciepło i szybko zaczęliśmy spacery a Asia na spacerach spała nawet po 3- godziny i teściowa mnie podmieniała przy pchaniu wózka a ja pędziłam na zakupy albo coś załatwić. Nadal mieszkam na Kozinach ale już nie za długo bo szykujemy sobie nowe gniazdko dla odmiany na Górnej. Słoneczko – oby Tynia nie zachorowała i żeby już było po wszystkim. Eli – jak Igusia? Z powodu remontu i pomysłów mojego teścia i męża znowu chodzę wściekła jak osa. Chcą przenieść prysznic do pomieszczenia ubikacji a sedes do pomieszczenia łazienki. Ja już w końcu nie wiem czy ja jestem jakaś dziwna że ten pomysł mi się nie podoba. Oni argumentują to tak, że dzięki zamianie dużej kabiny na sedes uzyskamy więcej miejsca w ciasnej blokowej łazience. A mi się wydaje, że oddzielna ubikacja przy dużej rodzinie (nasza już niedługo cztero osobowa) jest rozwiązaniem bardziej praktycznym niż oddzielny prysznic. Po za tym to pomieszczenie w-c jest tak malutkie (140-90) że zmieściłby się tam wyłącznie prysznic i na nic więcej by nie było miejsca więc przy myciu musiałabym korzystać z dwóch pomieszczeń bo umywalka i kosmetyki miałabym w tej właściwej łazience. Dziewczyny proszę napiszcie szczerze co o tym myślicie. Może to jest jednak dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Joasiu księżnczki wyglądały jak księżniczki czyli ślicznie nawet Tynia oglądając ze mną powiedziała : \"o księżniczka\" :) a Krzysio faktycznie wygląda na dużego chłopca :) Serek moim zdaniem skoro tam zmieści sie tylko prysznic to faktycznie będziesz musiała korzystac z 2 łazienek a czy tam gdzie jest ubikacja jest umywalka bo jeśli nie ma na nia miejsca to i tak będziecie musieli korzystać z drugiej łazienki po wyjściu z toalety więc reasumując to może dobry pomysł z tym oddzielnym prysznicem ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wczoraj nastapila poprawa, a wieczorem znowu wszystko od poacztku, w nocy ponad 40 stopni, dzis poszlismy z nia do lekarza, ma angine, wiec jestem uziemiona do konca tygodnia. lezy sobie na kanapie i oglada teraz leniuchowo. ide jej zmierzyc temp. buzka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Serek🌻 fajnie, że kupno butów wiosennych macie za sobą:) Dziękuję❤️. Jeszcze te ubranka 56 są na Krzysia za duże. Ale rośnie, to widać:) A teściowa, to nie chodzi o to, że zaprosiła, ale Bratowa Konrada mi powiedziała, że Mama na mnie czekała i musiała Jej tłumaczyć, że nie przyjdę. No ja też z Juleczką miałam problem. Ale moja Mama ma jakieś dobre podejście. No ja niestety na spacerach z Julką miałam tragedię. Cały spacer musiałam iść i karmić Ją piersią:( O to teraz zupełnie gdzie indziej będziecie mieszkać:) Może z tą zamianą to nie głupi pomysł. My mamy ubikację razem z łazienką i nie jest źle. Słoneczko🌻 dziękuję❤️. Elizabetaa🌻 zdrówka dla Igi❤️. Konrad jest w pracy:( Dzisiaj będę werantować Krzysia, bo ślicznie świeci słoneczko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U nas też pięknie świeci słonko :) Zaraz boirę się za pierogi ruskie :) Joasiu udanego werandowania Krzyisa i pamiętaj że każde dziecko jest inne i z Krzysiem pewnie nie będzie tak jak z Juleczką :) i tego Ci życzę :) Elizabetka zdrówka dla Igi Kasika ??? Asmanka??? Wercia??? Aniu80 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellizabetaa.....Iga-3100.....15kg.....99....2,5 lata. ... ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........12 kg......96......2,5roku....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??......1rokR 30;……..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa.........Dianka-4060..........10200 .....84.....18mcy........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900.........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.......Oskar-3650.......14kg.....98.......2,5 lata...…...09.04.06 Ostrowiec Św Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok..........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79......Juleczka-3200......10,8 kg.....88...2lata.....….12.04.06... Łódź Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450..........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800...11 kg ....??.. ....1rok……14.04.06 rybka25.....Marcel-3340...12kg...89 cm...2 lata.....14.04.06..Rakoniewice (wielkop.) Roza.......Maja-2650......8200....75.....1ro k…..17.04.06 Dobre Miasto Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 10kg......74......15m. .......17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok .........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap........Oliwia-3400........119000....76.....14 m-cy.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........9100.....80?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........15kg.... 98.....2+6-cy .......21.04.06 Silvia27....Kacpi.....3950.....16 kg ......97.....,2,5 roku ....22.04.06.....Wrocław Sineqanone.....Ola-4150.....10400kg….2lata..22.04. 06 Kasika1...Kacperek-3590...15,5kg ...94cm.....2,5 roku....24.04.06....Rzeszów Patichris1......Maximilian.......................... 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650.....8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...13,500.....93......2,11 . . ..28.04.06 .....Gdańsk asmana........Izabela-3500 ......11,800.....87......2 latka ...........29.04.06 serek...Joasia-3450......14 .......98......2,9...30.04.06...Łódź VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68......1r ok....……...01.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu26 spózxnione ale szczere dla mielnki w Dniu 3 Urodzinek 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Wszystkiego najlepszego... Szczęścia i radości moc... Ciepłego słoneczka co dzień... Kolorowych snów co noc... 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, zaglądam rzadziej bo znów w pracu urwanie głowy! Joasiu śliczne te Twoje księżniczki :) i królewicz tez ;) Nie przejmuj się teściową, ona nie zrozumie,że tydzień po porodzie wyprawa z trójką dzieci to poważna sprawa, a Ty nie jesteś w pełni sił. Moja ostatnio wydzwaniała co drugi dzień i pytała kiedy wreszcie do nich przyjedziemy z Milusią, bo tak dawno nie byłyśmy, a dziecko przeciez miało ospę i całe wypaprane na biało jak nieboskie stworzenia, a ta w kółko:przyjedźcie i przyjexcie.... Elizabetaa zdróweczka dla Igusi :) Słoneczko to musicie chuchac i dmuchac żeby Tynia sie nie pochorowała teraz. serek, ja tam się nie znam, ale w zyciu nie chciałabym miec prysznica w innym pomieszczeniu niz łazienka....Przyjdą np. goście jak będziesz brała prysznic i co? będziesz musiał przedefiladowac w mokrych włosach, rozczohrana i nieumalowana do łazienki ?;) To poważny argument ;) Pozdrawiam dziewczynki. U nas mała imprezka urodzinowa w niedzielę, a większa w święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, dzis iga lepiej, widac po oczkach ze chora, ale szaleje i biega po domu. ogladamy zdjecia jak julka byla mala, nie chce mi wierzyc i caly czas twierdzi ze to iga:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Ja znowu na opiece, obydwie dziewczyny mają zapalenie ucha, normalnie zwariować idzie. Noce nie przespane raz jedna płacze raz druga. Byułam już z nimi u laryngologa Natalia dostała antybioty Iza nie. Musze się pogodzić w końcu z teściową, bo nie moge ciągle chodzić na opieke, wiecie jak na to patrzą w pray tym bardziej że nie ma umowy na stałe. Ja właśnie piore firanki przetre okna chociaż i tyle, będę się wysilać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aż trudno w to uwierzyć, że nasze dzieciaki kończą 3 lata. Ale zleciało. Moja Asia co prawda jeszcze miesiąc musi poczekać na imprezkę urodzinową ale już dwie ciocie zaprosiła. Chciałam jej w prezencie urodzinowym kupić rower ale teraz przez ten remont jesteśmy spłukani. Liczę, że do urodzin jakoś na niego odłożę. Asia już chodzi w nowych adidasach. Podobają jej się – pewnie najbardziej dlatego, że różowe. W ogóle wczoraj była cały dzień taka radosna i rozśpiewana. Chyba idzie wiosna. Aniu – a Milence już zeszły krostki? Joasiu – będziemy mieszkać zupełnie gdzie indziej. Niestety tam gdzie się przeprowadzamy nie ma takiej fajnej okolicy. Teraz na kozinach mamy parę kroków od domu Park „Na Zdrowie” z 3 placami zabaw, ze stawami z kaczkami i łabędziami, 2 place zabaw niedaleko bloku i 2 piaskownice, blisko Zoo, Lunapark, Fala. Ale za to będziemy mieć mieszkanie 3 pokojowe a do tej pory mieszkaliśmy na 40 m2. Jak sobie radzisz bez pomocy Konrada? Znając Ciebie to na pewno doskonale. Eli –dużo zdrówka dla Igi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka zdrówka dla dziewczynek❤️ i udanego pogodzenia z teściówką :) Aniu no chuchamy , dmuchamy :) tyle że Tyni to jednego może byc dobrze a drugiego nie wiadoo skąd jakięś paskudztwo ja może złapać ale miejmy nadizeję ze da radę jak to mówi Tynia :) Elizabetka ja to nie moge uwierzyc że Tynia była maleństwem a o Mateuszu juz nie wspominając ;) aż się nie chce wierzyć że był kiedys słodziutkim i rozkosznym bobskiem a teraz facet o własnym zdaniu itp. pewnie wiesz o czym mówie bo nasze starsze pociechy prawie w jednym wieku :) Serek rower to fajny pomysł mu kupiliśmy na 2 latka ale chyba dopiero w tym roku Tynia zaszaleje bo w tamtym nie chciała za to przypomniała sobie w zime\\ (gdy był śnieg) o rowerze ;) ide gotowąc pierogi , chętnych zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poproszę 2 duże porcje tych pierogów, czuję, że dam radę – jak mówi Tynia. Moja Asia ma taki dziecięcy rowerek dla maluszków na 3 kółkach na plastikowych kółkach z głową kaczora z przodu i melodyjkami (na pewno wiecie o co mi chodzi) ale myślę, że już jest za duża na ten rower. Muszę go przytargać z piwnicy i sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek bardzo proszę (___________________________) tu w tej misce są 2 duże porcyjki :D Tynia ma też taki rowerek ale dopiero teraz będzie porządnie sięgć do pedałów tzn cała stopa będzie na tym pedale a nie tylko palce Tynia to się robi łobuz jak powiesz do niej hej odopwiada kup se klej a ostanio mówi do babci powiedź co a następnie odpowiada jajco ;) a jak babcia mówi że to nieladnie to odpowiada Mateusz mnie nauczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko – moja Aśka to ma chyba długie nogi albo inny model tego rowerka bo w zeszłym roku to już jej musiałam siedzonko do końca przesunąć, żeby się pomieściła. My nie mamy takiego Mateusza co by Aśkę uczył powiedzonek ale ona to czasem gada tekstami z bajek np. lubi Dylana z Magicznej Karuzeli na mini mini. Wtedy mówi spoko luz albo wolę walnąć w kimono bracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek u nas to samo z tekstami i z mini-mini :) Najbardziej lubię gdy mówi "Na kolorowe płatki" ;) tekst z Fifi niezapomominajki :) Co do chrostek, większosc jej zeszła, ale jeszcz ena pleckach i pupie zostało kilka.Dobrze,że z twarzy paskudztwo poschodziło. Została jej na bródce mała blizna. My kupowałyśmy już buty w Daichmanie nawet kilka razy i Milence bardzo dobrze się w nich chodziło. A nie każde niestety jej podchodzą. Asmanka zdrówka dla dziewczynek. Współczuję z powodu teściowej. Niech mąż zadzwoni i poprosi żeby przyjechała popilnowac 2 dni dzieci, w końcu sa tez jego , a nie tylko twoje ;) Po co masz Ty się kajac przed nią ;) Co do rowerka to Milenka dostała na gwiazdkę od chrzestnego.Piękna fura ;) Wtedy był na nia za duzy, ledwo sięgała do pedałek, ale na lato będzie idealny :) Na urodziny kupiliśmy (w sobotę) Milence akwarium z rybkami. Alez była zachwycona! Patrzy w nie jak sroka w kosc, karmi, gada z nimi, :) I ciągle powtarza, mamusiu tak Ci dziekuje że kupiłaś mi rybki i całuje ;) Więc prezent się udał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Werandowałam wczoraj Krzysia przez 20 minut:) Dziewczynki chyba z półtorej godziny biegały po ogródku:) Słoneczko🌻 mój Mąż uwielbia pierogi ruskie:) Dziękuję bardzo❤️. I głęboko wierzę, że spacery będą przyjemnością. Jak tylko wczoraj przy werandowaniu zapłakał i Go pobujałam wózkiem to usypiał, więc chyba będzie dobrze:) Anna80🌻 witaj:) Dziękuję bardzo❤️. A Teściową staram się nie przejmować. Jest mi tylko smutno, że nie potrafię Jej traktować tak, jak to było choćby rok temu. Ale po tej naszej kłótni wakacyjnej, nie potrafię:( O to Wy też już po ospie. No to też masz niezłą Teściową. To też w niedzielę bedziecie świętować. My też i też będzie mała, a duża będzie 14 czerwca razem z Agi i z chrzcinami:) Elizabetaa🌻 to fajnie, że z Iga lepiej❤️. Asmana🌻 zdrówka dla dziewczynek❤️. U mnie Aga pod koniec lutego zachorowała na zapalenie ucha. Oby udało Ci się pogodzić z Teściową:) Serek🌻 rower to fajna rzecz. U nas Julia dostanie po Agnieszce, a Agnieszce kupujemy nowy na urodziny:) Fajnie, że adidasy Asi się podobają:) My chyba pojedziemy po buciki dla dziewczynek w sobotę. Bo mam taki plan, żeby całą Rodzinką pojechać na dziewczynek basen. Ale oczywiście wchodzić do wody nie będę. I wracając wjedziemy kupić buciki i potem do Teścia na urodzino-imieniny:) Szkoda, że nie ma takiej fajnej okolicy, ale za to większe mieszkanie. Dobrze sobie radzę bez Mężulka. Ale fajniej było z Nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:))) z iga zdecydowanie lepiej, wypila na sniadanie swoje mleczko 250 ml, potem zjadla dwa jajka, platki i chlebek, wiec wraca do zdrowia:)) dzis ide zlozyc karte do przedszkola, bo pani dyrektor wrocila z urlopu. mam nadzieje ze mi ja przyjma, bo od wrzesnia do zlobka juz nie moze wrocic. ale bedzie mi smutno, takie te panie kochana:)) chyba dzis umyje okna, jak ige czyms zajme. buzka e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas zapowiada sie klejny słonczny i ciepły dzień :) Tynia wczoraj poszalała trochę na podwórku i dzis juz rano woła że chce na podwórko ale poczekamy do południa bo wtedy najcieplej :) Joasiu super że pierwsze werandowanie udne oby tak dalej , a Juleczka poszla dizś do przedszkola bo pisałaś że od 1 kwietnia będzie chodziła ??? Aniu80 super że Milenka zadowlona z prezentu :) Elizabetka super że Igusi lepiej , no a śniadanko imponujące chciałabym żeby Tynia jadła poowe tego co je Twoja Iga :) też ma dziś w planie okna :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem już po angielskim. Super jest ten kurs. Trafiłam na bardzo fajną grupę. Teraz siedzę w pracy i popijam soczek pomarańczowy bo mnie naszło na soczek i musiała po drodze do pracy zakupić. Eli – dobrze, że Iga już lepiej się czuje. Taka ładna pogoda się robi, że aż szkoda żeby bidulka siedziała w domu i chorowała. Muszę się wybrać do przedszkola i zoczyć czy Asię przyjęli. Jak nie to będziemy składać gdzieś indziej podanie tam gdzie będzie nabór dodatkowy. Może w piątek się wybiorę. Bo to przedszkole to już w naszym nowym miejscu zamieszkania a my nadal jesteśmy na starych śmieciach więc mam tam póki co kawał drogi. Joasiu – a Juleczka dzisiaj poszła do przedszkola? Ja to chyba na te święta nic nie sprzątnę. Bo po prosu mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek rozumiem cie doskonale, tez mi sie nic nie chce, zobacz slonko juz umyla prawie wszystkie okna , a ja nadal sie nad tym zastanawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli oj tak już pomyte , fiarnki się piorą zapiekana rodzinna (hehe taka nazwa ) w piecyku więc po obiadku powieszę firanki :) jak dostanę natchnienia to w mig mam zrobione ;) Serek trzymam kciuki za przedszkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko – to jeszcze potrzymaj kciuki za natchnienie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale coś mnie dzisiaj głowa boli:( Konrada jeszcze nie ma, bo po pracy pojechał coś załatwić z brata samochodem. Elizabetaa🌻 to teraz już z Igą bedzie na pewno tylko lepiej❤️. Słoneczko🌻 u nas tez dzisiaj piękny dzień:) No mogła by dzisiaj iść, ale pójdzie 6 kwietnia razem z Agą. Ze wzgledu na Krzysia. Ciekawa jestem czy moja Teściowa pomyśli, że trzeba by może dziewczynki odbierać w przyszłym tygodniu z przedszkola. Bo Konrad będzie chodził na 14, więc nie odbierze, a ja z trzytygodniowym Krzysiem do przedszkola wolałabym nie wchodzić. Bo jeszcze mi coś złapie w przedszkolu. Ja myłam okna przed porodem:) Nie cały miesiąc temu. Więc nie ma sensu znów myć. No to się na pracowałaś dzisiaj❤️. Serek🌻 fajnie, że z angielskiego jesteś zadowolona. W super grupie fajniej się uczy. Napisz jak z przedszkolem Asi:) No ja chyba jutro Konrada wyślę do przedszkola, żeby sprawdził listę. Julia pójdzie z Agulą do przedszkola 6 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×