Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

🖐️ Dzięki dziewczyny. U mnie dziś w cieniu prawie 35 stopni ledwo żyjemy. Muszę umyć naczynia po obiedzie i uciąć sobie jaką drzemkę, bo jestem jakaś nieswoja... Ostrzegają przed groźnymi burzami, ale u nas póki co nie ma ani jednej chmurki. Pozdrawiam wakacyjnie Słoneczko- ale te twoje dizeciaki duże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli:-) jednak ktoś tu zagląda;-) Ty już pwenie szykujesz się do powrotu do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano, juz mi sie urlop skonczyl, i jutro ide do prac:))) jak mi sie nie chce, ale z drugiej strony to juz tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki :) U nas też się szykujemy , Tynia już odlicza dni do rozpoczęcia roku szkolnego :) Mati niekoniecznie chociaż obecnie walczymy z zapaleniem płuc , nie był chory od zerówki a teraz jak go złapało ro rozłożyło i z głowy ma wyjazd integracyjny z klasą , mimo że i tak wszystkich zna to trochę mu szkoda no ale zdrowie najważniejsze i z wf też ma zwolnienie do 14 września , mam tylko nadzieję że wszystko skończy się pomyślnie :0 Do klas dostali się tych co chcieli Mati do LA +_koszykówka z rozszerzoną matmą a Tynia z cała swoja grupą z która była w 0 tylko 6 dzieci odeszło i 5 doszło ale najważniejsze koleżanki i koledzy zostali :) pozdrawiam jesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko moja Izula miała zapalenie płuc cały nasz urlop..... Moje nie są zachwycone powrotem do szkoły i przedszkola, ale cóż... taki kolej rzeczy.. MAti już liceum??, ależ ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LA - skojarzyłam z LO......... a Ty pracujesz czy nadal bidulo siedzisz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mati jest w klasie Lekkoatletyka + koszykówka ;) Asmanka ano siedzę , zobaczę jak sie Tynia będzie spisywać się ze zdrówkiem i jak będzie ok to wtedy chciałbym iść już (albo dopiero;))do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie no i minął ponad miesiąc jak Tynia jest w 1 klasie , na razie nie narzeka ;) dodatkowo chodzi na kółko wokalne i tańce , język angielski też polubiła |:) 10 października mają pasowanie na ucznia :D Póki co można też powiedzieć że zdrowa :) puk puk A co u Was i waszych pociech ??? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatówka
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, ja często tutaj zaglądam, ale żywej duszy nie ma. Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jeśli jeszcze ktoś tu zagląda proponuję reaktywację. Kto jest za?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek witaj, ją zagladalam, zagladalam i odpuscilam, potem wyjechalam na tydzień i dzisiaj zagladnelam a tu Ty. Ją jestem jak najbardziej za reaktywacja, tylko pewnie mało która tu zaglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana może damy radę. Mam nadzieję, że zaglądasz regularnie. Ja po moim wpisie jeszcze parę razy zerknęłam ale nie było odzewu. A dzisiaj patrzę i jest twój wpis. Może masz maile do dziewczyn - spróbuj je ściągnąć. Będę zaglądać co kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek no w koncu:-P. Dawno nie zagladalam, a dzisiaj tak cos mnie tknelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fajnie Asmana, że się odezwałaś. Pisz co u Ciebie. U mnie wiele zmian nie ma. Ilość dzieci bez zmian czyli pozostaję przy parce. Asia jest w pierwszej klasie, Mikołaj drugi rok w przedszkolu. Pracy nie zmieniłam. Z mężem raz lepiej raz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez zycie toczy sie bez wiekszych zmian-narazie. Starsza corka Natalia chodzi do 5 klasy niestety w 1 klasie zachorowala nam na cukrzyce, poczatki byly ciezkie. Iza tez w pierwszej klasie,od tygodnia nosi okulary, naszczescie plusy wiec wade mozna wyleczyc. Jest bardzo *****iwym dzieckiem. Ja nadal pracuje w urzedzie miasta chociaz ostTnio przebywam na l4-jutro zaczynam 39 tydzien ciazy:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właście zauważyłam przypis pod twoim ostatnim wpisem o 38 tygodniu ciąży. Gratuluję. Wiesz czy syn czy córka? Planowałaś czy tak wyszło - jeśli można wiedzieć. Ja już chyba o trzecie się nie postaram. Piszę chyba bo tęsknię za tym okresem kiedy miałam niemowlaka w domu. Chyba jestem już za stara (czytaj za leniwa) na trzecie. Zajrzę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialam neta dlatego wczoraj sie nie odezwalam. Tym razem bedzie syn Filip. Dwa lata temu dokladnie bylam w ciazy i to byla wpadka. Okazalo sie, ze jest puste jajo plodowe. Zapragnelam dzieciaczka i sie udalo. Ja tez jestem przetazona, dziewczyny juz duze a tu taki berbec. Mam juz dosc tej ciazy, zmeczona nia jestem. Starosc nie radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w drugiej ciąży też nie mogłam doczekać się porodu. Nie to żeby czuła się jakoś koszmarnie ale było lato, gorąco a ja z brzuszyskiem. Jeszce miałam przeprowadzkę i remont w między czasie. Urodziłam o 2 tygodnie wcześniej niż data wyznaczona przez ginekologa - w dniu na który wskazały moje obliczenia. Poród wprost wymarzony. Budzę się rano, biorę prysznic, odchodzą mi wody, jem śniadanie, mąż odwozi córkę do babci, jedziemy na porodówkę, rodzę bez większych bóli - chłopa 4,5 kg. Asmana - dziecko Cię odmłodzi. Dziewczyny na pewno Ci pomogą. Filip będzie jak rodzynek - wśród trzech opiekunek. Tatuś też zapewne będzie chodził dumny z syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny !!! Jesteście jeszcze? Hop, hop! Co u Was ? Asmana jak Filipek? Kasika, Serek, Słoneczko, Wera? Halo! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam wyżej to ja Aloiram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×