Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć.Nie mogę się zalogować na stare niki i założyłam nowy, zaczyna mnie to już denerwować. Tak tak zostałam cioteczną babcia :) Nie mam teraz na nic czasu ,szykuje się do zabiegu wycięcia kamienia w woreczku żółciowym.Nie życzę nikomu mięć kamienia i ataku bólu.Jest okropnie. Czy puszczacie rok wcześniej dzieci do przedszkola ? Bo my jednak zostawiamy Oskara jeszcze rok w zerówce. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wercia zdrówka dużo dla Ciebie :) , Tynia idzie do pierwszej klasy, z jej grupy tylko 3 dzieci zostaje jeszcze raz w O :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a moja Izulka idzie kolejny raz do "O" przedszkolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a moja Izulka idzie kolejny raz do "O" przedszkolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, tez zostawiam Ige wprzedszkolu, w sumie moglaby isc ale jest jednen maly problem, jest hiperaktywna ruchowo caly czas w ruchu, nie da rady wysiedziec, zreszta z jej grupy idzie tylko jedno dziecko do szkoly. po tatusiu uzdolniona muzycznia a po mamusi plastyczne:)) to tyle e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Pamiętacie mnie jeszcze?! Poczytałam troszkę co tam u Was. Asmana ❤️ ❤️ ❤️ Trzymaj się kochana U nas trochę się pozmieniało, dostałam pracę i uczę w podstawówce polskiego, historii i jestem wychowawczynią 6 klasy. Dodatkowo w czerwcu bronie mgr więc mam pracy co niemiara. Kacper pochodzi jeszcze ten rok do przedszkola, bo chcę, żeby pomógł się Karolince zaklimatyzować, zresztą jego tak cięzko zaciągnąć do spokojnego siedzenia... Z nowości u mnie to tyle, będę sie teraz częściej odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika a kto by mógł o Tobie zapomniec;-) Super,ze się tak Ci wszystko fajnie poukładało, pamiętak jak dopiero zaczynałas studia,a tu proszę już koniec bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Dzięki za miłe przyjęcie. Tak, koniec studiów bliski, ale pewnie trzeba będzie robić wkrótce jakąś podyplomówkę, bo w dzisiejszych czasach, szczególnie u nas na wsi, jeden przedmiot do nauki w szkole to zbyt mało. Myślałam, żeby zacząć historię, ale tak strasznie mi się nie chce... Jutro u Kacpra w przedszkolu dzień matki, a właściwie dzień rodziny, bo i ojcowie i rodzeństwo są zaproszeni. Idę wyprać, bo pogoda piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Witaj Kasika i Elizabet :) Wszystkim Mamusiom Wszystkiego Co Najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Witaj Kasika i Elizabet :) Wszystkim Mamusiom Wszystkiego Co Najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Witaj Kasika i Elizabet :) Wszystkim Mamusiom Wszystkiego Co Najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W małym bukiecie majowe kwiatki zakwitły wczoraj na święto Matki. Majowe kwiatki wstążką związane, niech sto lat żyją mamy kochane! najlepszego dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie! Spóźnione życzonka z okazji naszego święta! Kasika fajnie, że masz pracę! Moja Milusia też zostaje jeszcze na rok w przedszkolnej zerówce. Jutro się szykujemy na Dzień Mamy i Taty do przedszkola. A moja Tosiula równo za tydzień kończy roczek, ależ mi to zleciało. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej dziewczyny!!! Jak to dużo czasu upłynęło!! Asmana widzę że straciłaś aniołeczka, przykro mi bardzo.... Słonko, Kasik, wera hej!! My jesteśmy na etapie starań o drugie dziecko, póżno ale zawsze. Czas normalnie przez palce przeleciał. Pozdrawiam i składam wam życzenia z okazji naszego święta - spóźnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. ale się dziewczyny obudziły. Roża Ciebie to powiem szczerze bym się nie spodziewałą, ale nie raz myślałam co tam u Ciebie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej No proszę ruch jak na autostradzie ;) Aniu, Roza witajcie :) Asmanka :) Aniu fakt ten czas strasznie szybko biegnie :) Roza to owocnych starań;) Kasika :) Wercia:) u nas od środy do piątku i w poniedziałek obchody dnia dziecka u Tyni w szkole :) Środa -zoo czwartek-park, piątek -piknik, a w poniedziałek teatr muzyczny :) Zawsze jeżdżę jako poco w opiece nad dziećmi - jest fajnie ale panią podziwiam :D pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas też już po Dniu Rodziny. Kacper strasznie się denerwował, ale świetnie recytował i tańczył układ nowoczesny:) Od czerwca Karolinka idzie do przedszkola, ma się zacząć przystosowywać. Mała się cieszy, ale zobaczymy jak będzie w praktyce. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas Dzień mamy i taty odbędzie się 14 czerwca a dziś ..."przeżyłam " Zoo z naszą wesoła gromadka :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jutro moja Dwójka ma zakończenie roku szkolnego :) A co u Was kobiety coś znowu topik ucichł Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ależ Martynka ma piękne warkocze! Moja Milena to takie chłopaczysko - ostatni hit mody to koszulka z Euro 2012, czarne spodenki, pas do spodni taty i brylok do samochodu na szyi i oczywiście czapka z daszkiem. Nie wiem co wyrośnie z tej mojej córy. Tosia już skońcyzła roczek, człapie na dwóch nóżka, a ja w końcu zrobiłam prawo jazdy! Roża fajnie, ze sie odezwałaś! Owocnych starań! Kasika no to będziemy jakąs pracę magisterską oblewać wirtualnie! Asmanka, Wera🌼 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu dzięki , Tynia lubi się stroić i jest bunt gdy ma ubrać spodnie , warkocze też lubi za to w rozpuszczonych nie za bardzo tylko od jakiegoś święta ale ma to po mnie bo ja też wolałam spięte włosy , Brawo dla Tosi i no i gratuluje zrobienia prawka :)a dla Milenki tez przyjdzie czas na "dziewczęce" zachowania :) Asmanka ależ Izulka podobna do Natalki :) Zakończenia roku szkolnego bardzo udane :) Jutro wkleję fotkę bo pisze z laptopa a tu zdjęć nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Wreszcie wakacje. Ja pożegnałam się z uczniami i szkołą w czwartek, bo w piątek miałam obronę pracy magisterskiej. Udało się i teraz wakacje na całego, zamierzam dwa miesiące leniuchować:) U nas upał coraz większy, teraz jest 32 w cieniu, zrobiłam leczo i pierogi z borówkami, zapraszam. Ale te wasze dziewczynki duże, zatrzymałam się na etapie maluchów a tu takie panienki.. Aniu gratulacje zdania "prawka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×