Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

hej Tyncia nadal chora czyli już 2 tydzień siedzimy w domku a 11 marca 15 letnia Ola z naszego gimnazjum popełniła samobójstwo .... co skłania takie dzieci do takich czynów ... normalnie jestem w szoku :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże kochany Słoneczko co Ty mówisz, aż mi airy po plecach przeszły jak to przeczytałam:-( To co Tyni jest, że tak długo choruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Asmanka Tynia ma zapalnie oskrzeli , w tym roku jest takie paskudne z długotrwałym kaszlem ale widzę już poprawę więc jest nadzieja że od pon. do szkoły :) A co do tego samobójstwa to normalnie myślę ciągle o tym i nie pojmuje :( na dodatek to jakaś fala strasznych zdarzeń z naszego gim bo w grudniu 20011 tuż przed świętami została na przejściu dla pieszych zaraz przy gimnazjum potrącona śmiertelnie 13 letnia Martyna(chodziła do 1 klasy gim) :( ograniczenie do 30 km a kierowca gnał nie mniej jak 80 km/h tzn żyła jeszcze 2 dni ale potem stwierdzono śmierć mózgu a po 2 dniach i odłączyli ją :( a 23 grudnia odbył się pogrzeb z kolei w sierpniu ale to już nie z naszej dzielni ale niedaleko naszej tuz przed rozpoczęciem roku szkolnego została zamordowana 13 letnia Iza i to dosłownie 300 metrów od domu a z naszą dzielnicą była związana bo trenowała unihokeja w naszym gim. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyki, chciałabym się pochwalić, że jestem w ciąży. Był to dla mnie (dla nas) jak grom z jasnego nieba. Już się oswoiłam (w sumie dowiedziałam się w piatek) . echh świat się nam wywróci do góry nogami a już był w miarę poukładany;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas była dziś moja kuzynka z dziećmi mala Pola ma 4 miesiące i jest słodka , Tynia nie odstępowała jej na krok , bawiła się z nią bez przerwy chciała ja brać na rączki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka gratulacje!!! No to czeka Cię życiowa rewolucja.Piękny prezent pod choinke. Ja czasem chciałabym aby Tosia miała już ze 3 latka. Ale robi się coraz fajniejsza, tylko ciągle choruje, a ząbkowanie - masakra. W piątek jedziemy do szpitala, mamy zleconą serie badań. Słoneczko moja "baby" jakoś się dogadują. Tosia ubóstwia Milenke, a Milenka też lubi mała. Ale nie "zmuszam" Mileny do zabaw z siostrą, poświęca jej czas jak sama chce, czasem jej chwilkę popilnuje. Naczytałam się właśnie, żeby nie zmuszac "starszych" do zajmowania się maluchami, bo to może rodzić niechęć. Elizabeta, ale Twoja Iga duża. Moja Milenka jest poniżej 10 centyla- chudziutka i malutka. Słoneczko zdrówko dla Tyni! Wera fajnie Wam na swoim, my też się przymierzamy do kupna mieszkanka, ale niestety na kredyt i to mnie przeraża. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki jak narazie jestem przerażaona. mieszkanie na kredyt, trójka dzieci..No cóz musimy dac radę. Jutro idę na kolejne usg, bo jak byłam w piątek lekarz miał wątpilowści czy nie jest to czasem ciąża pozamiaciczna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki jak narazie jestem przerażaona. mieszkanie na kredyt, trójka dzieci..No cóz musimy dac radę. Jutro idę na kolejne usg, bo jak byłam w piątek lekarz miał wątpilowści czy nie jest to czasem ciąża pozamiaciczna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asmanka daj znać jutro po wizycie Aniu dziękuje , fajnie że Twoje dziewczynki się dogadują u nas drą koty , póki Tynia jeszcze była mała to się dogadywali a teraz jak każde ma swoje zdanie i żadne nie chce ustąpić to jest masakra ;) Tynia ma 112 cm i waży ok 18-19 kg w grupie dzieci jest przeciętna są i większe ale i mniejsze dzieci od niej :) z jedzeniem tez coraz lepiej nie jest to jeszcze co bym chciała żeby było ale jest dobrze , uwielbia lazanie i spaghetti to są dwa dania które zajada aż się miło patrzy :D miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asmanka co słychać ????? Mati pisał dziś test szóstoklasisty , twierdzi że było łatwy i poszło mu dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko nie piszę nic, bo nie wiem jeszcze nic konkretnego. Jak narazie jest jajo płodowe, ale jest brak zarodka.Jeździłam od lekarza do lekarza, robiłsm badania i nic. We worek poświetach mam przyjść na kelejne usg. Narazie dostałam L4 i mam leżec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko no to gratki dla Matiego! Ale masz dużego syna! Asmanka trzymaj się kochana, trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzięki Aniu , fakt ten czas tak szybko leci a niedawno to on rozpoczynał naukę w pierwszej klasie podstawówki teraz to będzie pierwsza ale gimnazjum ;) czyli będę miał dwoje pierwszoklasistów ;) Asmanka mam nadzieję ze we wtorek wszystko się wyjaśni , trzymam kciuki żeby było ok Kochane Dziewczyny Zdrowych , Radosnych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych oraz smacznego jajeczka , i mokrego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja się witam poświątecznie! Moje obie Laseczki chore, dziś do lekarza. Tosia to w ogóle non stop jest chora, ja juz wymiękam. Asmanka daj koniecznie znać co u Ciebie? Słoneczko 🌼!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwj w wielką sobotę miałam zabieg usunięcia pustego jaja płodowego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, dzięki za słowa wsparcia. Już się pozbierałam... o tyle łatwiej, że jest świadomość, iż było puste jajo. Nie mniej jednak będziemy się starać o dzieciaczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asmanka no to życzę owocnych starań , mi Adaś ciągle też coś nuci o trzecim dziecku ale ja już chyba nie chce ;) Udanego długiego weekendu dziewczynki :) Jutro Urodzinki Tyni i mala imprezka dla kolegów i koleżanek w domku ;) Pozdrawiam Wszystkie , buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko... w sumie mam 1000 wątliwości;-) Ja w weekend niestety w pracy... my mamy też jutro, ale zapraszamy tylko sąsiadów;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka ja też życzę owocnych starań! Moja Tosiunia to taki ancymon, że ja się na trzecie świadomie nie zdecyduje. Dla Martynki i Izuni dużo zdrówka z okazji urodzinek! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Godzinka do imprezki ,zbieram siły ;) ale chyba nie będzie tak źle bo łącznie z Tynią 8 dzieci :D Asmanka udanej imprezki dla Izuni Aniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wczorajsza imprezka także udana dziś byłam u fryzjera :) Jutro grill z kuzynostwem a w środę wyjeżdżamy do rodzinki do Czarnkowa i wracamy w piątek bo Adaś w sobotę do pracy Udanego wypoczynku dziewczynki Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wercia pochwaliła się dziś na nk i fejsie bobaskiem o imieniu Adaś :) Nasza majówka bardzo udana :) Pozdrawiam majowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×