Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karola Maksiu to bystry chłopiec, może potrzebuje więcej czasu;) To,że nie pokazuje nie znaczy,że nie wie. Wiola dopiero ostatnio zaczęła wołać ,,na mnie,, mamo ;) Choć umiała nie robiła tego-może dlatego,że tak bardzo mi na tym zależało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek tez lubi wszystkich straszyc.macha jedna raczka do gory i na dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie napisałam wam,że ten mały rozbójnik jeszcze nie śpi !;) Na kolację nie chciała zjeść kleiku ryżowego,ale wcięła całą parówkę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegapiłam dziewczyny okazję...:( Teletubisia na allegro...poszedł za 14.50 a ja dałam 14 😠 Miał być pod choinkę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Wioletko pora spac👄 ja bym padla na twarz ,gdyby Leo chodzil o tej porze spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks jak chce kogos postraszyc to zakłada sobie kocyk na głowę alb zaslania twarz i tak śmiesznie huczy, nie wiem jak to określić, naśladuje dorosłych Szkoda Loli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli do swiat jeszcze troche.moze jeszcze ktos wystawi takiego tubisia:) 🌼na otarcie lez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek lubi bawic sie w akuku,ale nie potrafi zaslonic sobie twarzy raczkami.wiec lapie sie za uszka i juz Go niema :P ,odslania uszka i jest :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mam ja na kolanach ;) Patrzylam na allegro,ale nie ma w tej cenie :( Sa za 21 zl ale jeszcze poczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLI - a z czym robisz Wioli ten kleik. Maks za nic w świecie nie chce płatków owsianych na mleku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ty❤️ moje nie wpadaj w paranoje( ale sie rymnelo) . co my poczniemy bez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA, HA... Ale Wasze dzieci tak dużo umieja a z Maksa niezły leń. Jemu poprostu sie nie chce bo ja wiem o co mu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola kleik kupuje gotowy,ale przeważnie to kaszki z Nestle,kiedyś kupowałam tylko z HIPPA ale trochę za drogie;) Jak była mniejsza to gotowałam jej kaszę manne na mleku z odrobina soli,masełka i cukrem -mniam ,ale niestety to jej się objadło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mi sie pomyliło ;) Jonka ,Danti -który to okupuje ten komp? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - miałas na mysli pewnie taką kaszę np. mleczno-ryzową z owocami :) Muszę kończyc bo zbliza się magiczna godzina :) A wiecie, że przez ten czas co z Wami rozmawiałam napisała 7 stron pracy dla mojego brata :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFF ... :) Wiola usnęła ... cisza,spokój ... Adi patrzy na film ... Oby długo jeszcze,bo jak sie skonczy to znów mnie bedzie meczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to ty Geniusz jesteś i tyle! ;) Dziwisz się,że Maks spokojny? Tacy są właśnie mali geniusze ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×