Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karola tak trzymaj! Ja też kiedyś taka byłam i żaluję,że mama kazała mi chodzić na kompromis,bo wiele złego by mnie ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!, jednak ktoś jest! Witaj Loli 🌻 No ale ja źle na tym wyszłam :( No może nie źle, ale nie tak jak planowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nu nu! ;) Spadłyśmy na drugą stronę :( A ja wczoraj nie mogłam się włączyć 😭 mój mąż despota wyłączył komputer, bo jak twierdził, jest zmęczony wyciem wentylatora... :( Karolina, byłaś wczoraj? Loli - mam nadzieje, że Wasze \"ciche dni\" mineły i nie wrócą :) Simonka, gdzie się podziewasz? Ninko, zapracowana jesteś? Ja dziś siedziałam o pół godziny dłużej w szpitalu niz to nakazuje przyzwoitośc, ale nie potrafiłam odmówić koleżance... napisałam dla niej wypis na komputerze, bo ona się spieszyła po dyżurze do domu, ma dwoje małych dzieci... Ale na szczęście Martynka jakoś wytrzymała, jak wróciłam zaraz dałam jej kaszki (\"kaki\" ), posadziłam na nocnik i tak jak wczoraj, zasnęła w drodze z łazienki do łóżeczka Kochane dziecko :) Ale chyba jeszcze dzis będę musiała wyjśc, daje korki jednej dziewczynce 💤 nie chce mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli, dzięki za zdjęcia wioli w kapciach - świetna jest a jaka duża!!! A Martynka ma identyczny sweterek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksiu teraz śpi? Wiola jest na spacerku z babcią ;) Dziękuję za sms-y 🌻 cieszę się,że mogę zawsze na Ciebie liczyć ;) Dziewczyny 🌻 na was również ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksowi przez te moje wieczne podróże poprzestawiały się wszystkie godziny spania. Dzisiaj zasnąl o 10, a drugi raz jakieś 30 minut temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko, nie zamartwiaj się proszę ;) Wszystko będzie dobrze,zobaczysz;) A możesz napisać nam o co chodzi bliżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu czekam na Adika ;) Złapał pane :( i wlecze sie powoli ... Musi znależć wulkanizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie pogadam z wami teraz:( ale może wieczorkiem mi sie uda 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dzisiaj w ,,Silesi,, ogromna:) Ale trzeba przyznać ładnie tam jest,a sklepów-zatrzęsienie:) Tylko nie lubie chodzić po sklepach z pustym portfelem:( Druga sprawa ,to taka,że nie chciałam jechać bo bałam sie,że jak to jest największe centrum handlowe to czy nie bedzie jakiegoś ataku terorystycznego...:( Dzięki Bogu -żyjemy :) W dzisiejszych czasach nigdy nic nie wiadomo...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jakoś nie przychodzą do głowy takie rzeczy jak ataki terrorystyczne. Mam za dużo mniejszych kłopotów na gloweie żeby się tym przejmować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ale chyba się pomylił,bo napompował ją i powietrze nie schodzi;) Dochodzi magiczna godzina? ;) Rozumię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, o moje. Nie pamietam czy Wam pisałam ale trzy lata temu miałam wycinene guzy z piersi i chyba się donowiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Karolinko, takie ogromne skupiska ludzi,jak tam dziś były są w dzisiejszych czasach bardzo niebezpieczne:( A widząc co sie dzieje na świecie:-0 to trzeba się zastanowić czy iśc czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby masz rację :O ale jakbym tak jeszcze o tm miała mysleć to chyba bym wogóle z domu nie wychodziła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko,nie pamiętam,żebyś o tym pisała... Miałaś biobsje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo to wyszło na takiej niespodziewanej wizycie u onkologa, takie moje przecczucie. od środy zaczynam badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×