Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

ha ha ha a to dobre niech sie uczy od malego postepowac z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny a macie już sanki? Ja w zeszłym roku nie kupowałam bo Maks był za mały ale w tym roku bez nich już się nie obędzie ;) Myślałam tylko, że może uda mi się przeczekać do Mikołajek ale chyba jednak nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekawiczki ubiera ,ale zaczyna je podgryzac na podworku, jak niezwracam uwagi to sie znudzi i przechodzi mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi, w co sie bawicie w domu ze swoimi urwisami jak nie ma możliwości wyjścia na spacer? Bo Maks to się szybciutko nudzi wszytskim jedynie siedzenie z telefonem w ręku i podłączanie i odłączanie go do ładowarki sprawia mu przyjemność godzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanek jeszcze nie kupilam , moze dostanie od Mikolaja:) pierwszy snieg pewnie szybko stopnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszły juz zdjęcia do Ciebie? To z dzisiejszego spaceru :) U nas jest tak zimno, że ulice są pozamarzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek uznaje tylko pilki i samochodziki ,a ostatnio ksiazeczki mi przynosi zeby mu poczytac( nawet chwile sie skupi i slucha).ma tez taka z duzymi obrazkami np. autko, krowka,konik itp. przynosi ja do mnie i ogladamy a on nasladuje glosy zwierzatak i autek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pisałam wcześniej ale juz rozpoczęłam kupowanie prezentów pod choinkę bo potem nie będę miała czasu. Kupiłam Maksowi taką dwustronną zabawkę. Wyglada jak walizka. Z jednej strony ma pianinko a z drugiej telefon. Guziczki sa podświetlane i wydają dźwięki, każdy inny. Maks będzie zachwycony. A sanki to chyba przydadzą się szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks też przynosi książki ale niestety nie po to żeby je czytac tylko po to żebym je otworzyła żeby on mógł je zamykać :O A dżwieków żadnych nie nasladuje :( trochę sie tym martwię bo on mówi tylko \"mama\" ale niekoniecznie na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do poniedziłaku muszę napisać pierwszy rozdział pracy inzynieryjnej mojego brata :O Zaczełam trochę przedwczoraj ale utknęłam w martwym punkcie i nie mogę tego przejść :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim wrócisz to ja sama zapiszę kolejna stronę ;) Jestem ciekawa co z resztą dziewczyn? jonka nie zagląda już jakis czas :(. Ninka - to chyba tylko w pracy tutaj pisze, a Loli - nie wiem, może sie obraziła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Twój Leonek tez jest przywiązany do jakiegoś przedmiotu? Maks uwielbia swój kocyk. Musiałam mu kupić drugi taki sam (tylko większy, pociełam go na kawałki) żeby miał na zmianę. Wszędzie ze sobą targa ten kocyk. Mówimy na niego \"kocyczek\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze apropos zabawek to Maks wogóle nie bawi się samochodami. On woli maskotki i telefony, piłka tez jest dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti wracaj bo wyjde na jakąś niezrównoważona psychicznie, żeby nie powiedzieć wariatkę, jak bedę tak sama do siebie pisała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem zdjecia super faceci(urwiski) nam sie udali.sa bardzo podobni tylko oczka maja w innym kolorze:). ta prace piszesz za brata??? te zamulanie w internecie jest chyba zarazliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam mu troche pomóc bo potrafie z niczego napisac niezłą pracę ;) Od kiedy pamietam pisałam wszystkie prace z amoich braci a potem jeszcze za ich kolegów i dziewzyny, ale nie narzekam, bardzo to lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo niema nic w stylu \'\'kocyka\'\' chyyyba ze moze byc mama :P .ostatnio robi sie taki mamin cycek , nie odstepuje mnie na krok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks od tygodnia nie oddala sie ode mnie dalej niż na dwa metry. Nawet jak chce coś sięnąć w tym samym pokoju to najpierw podchodzi do mnie, łapie za rękę a potem ciągnie w określonym kierunku ;) Chyba sie boi, że mu zniknę a zamiast mnie pojawi się babcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks tak popłakuje rano ale pod warunkiem, że śpi u mnie w łóżku bo jak spi u siebie w pokoju to zaraz krzyczy w niebogłosy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lece zrobic cieple mleczko za wczasu.wracam za dwie minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, muszę lecieć. Zaglądaj częściej. Powiedz mężowi, że Cię potrzebujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh! Jak ja bym chciała żeby Maks pił mleko ale on tylko soki albo kompoty :O Kończę na dobre. Pozdrawiam 🌻. Uściskaj Leonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa moze spotkamy sie jeszcze póóóznym wieczorkiem? buziaczki dla Maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Misie! Nie to, że wcale nie zaglądam, ale w innych godzinach :) Coś nie możemy się zgrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×