Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Mogę spytać czy te poprzednie guzki były grożne? Ja to mam takie schizy,że umrę młodo :-0 Potem wynajduje sobie różne objawy :-0 Też bym chciała zrobić sobie np usg piersi profilaktycznie, ale nie wiem czy nie wyśmieja mnie ?Lekarze są różni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę koczyć bo juz mam nalaną wodę do wanny, biorę telofon i dzwonię do mamy. Właśnie zauważyłam jakie robie byki :O Wstyd! A co z Twoja pracą? Napisz, przeczytam za godzinę albo jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy to było niezłośliwe ale tym razem nic nie wiadomo :( USG chyba nie robi sie profilaktycznie tylko jak są jakieś podejrzenia. Ale jak sie boisz to idź do onkologa (nie potrzeba skierowania) i on Ci wszystko wyjaśni, albo chociaz do lekarza rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraz sobie,że moja siostra poszła w Niemczech do ginekologa i chciała żeby zbadał jej piersi, bo namacała jakis guzek czy coś... A on po ociaganiu sie powiedzial,no to niech sie rozbierze-rozebrała sie-a on popatrzył i powiedział : ,,no ładne ma pani pieri wiec co pani chce? ,, SZCZYT WSZYSTKIEGO TAKI LEKARZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Karola ja jakoś sama to nie umię sie zbadać... Więc wolałabym iść na mamografię lub usg wtedy wszystko jest czarno na białym- jest guzek czy niema -no nie? A tak to zanim odróżnie zwykły gruczoł od guzka to chyba umrę na zawał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka gdzie ty się dziewczyno podziałaś ? 😭 Smutna nam bez Ciebie :( Karolinko? Wykąpałaś się już? :) Wychodz już z tej wanny,bo się rozmoczysz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weż to do serca : ,,Częste mycie skraca życie ,, ;) albo to : ,,Brud powyżej jednego centymetra sam odpada,, ;) Jakoś mam ochotę pożartować ;) Proszę nie bierz tego na serio ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola !!!!! Moja skrzynka jest zapełniona po brzegi :) Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti- jaki ten Leonek słodki chłopiec :) 👄 całuśny ;) Kurczę,jak fajnie by było,żeby kiedyś nasze dzieciatka mogły sie ze sobą przyjażnić :) Taka internetowa przyjażn od małego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ;) Ale pośmialiśmy sie z Adim do łez :) Karola dzieki za maile 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o zdrówko pytam!!! czy ktos tutaj zaglada? mam chwilke, zaraz ma przyjsc moja kolezanka,ale na razie jestem. Karolina ja chyba pierwszy raz zobaczylam twojego Maksa.jaki On jest faaaaaajnyyyyy i tyle ma wloskow. CUDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladam tu raz na 100 lat i akurat wtedy gdy nikogo niema:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszko puka w rytmie cza cza... tak tylko zabijam czas ,zaraz Leo sie obudzi i mnie nie bedzie :P 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja czegos nie wiem? robicie dzisiaj strajk? tak od rana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti witaj 🌻. Jesteś jeszcze? Ucałuj Leonka 👄. A jak fajnie wygląda śpiący jak go rozbieracie :) Maks dopiero usnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie melduje byla moja kumpela ,przyniosla Leonkowi prezent i pognala dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek spi juz 1,5 godziny wiec lada chwila bedzie pobudka:( dzisiaj spal tylko 30 min kolo poludnia i teraz go scielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, ze jesteś :) Czemu taj żadko zaglądasz? Wydaje mi się, że Maks i Leon sa trochę do siebie podobni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez to zauwazylam ostatnio moja druga\'\'polowa\'\' okupuje net trudno sie dopchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byla wielka wyprawa na zakupy.modlilam sie tylko zeby Leonek nie zasnal.musialam kupic mu kozaki i czapke duuuzo przymierzania ,ale sie udalo.zima nam juz nie grozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ciebie nie ma to mi troche głupio bo wkoło same dziewuchy ;) Żeby tylko Maks kobieciarzem nie został ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Leonek nosi rękawiczki? Ja za nic nie mogę do nich przekonac Maksa :O Dziś miał aż sine ręce a rękawiczek i tak nie chciał założyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×