Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Podnoszę, ale uciekam spać. Dziewczyny kochane, bardzo Wam dziękuję za wsparcie i ciepłe słowa. 👄 Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem w domu , Leo smacznie spi.mam szanse z kims pogadac? Ninko witaj i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie postanowilyscie dzisiaj polozyc sie wczesniej:( ja mam czas do 23,00 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki film ogladasz? ja niestety telewizor mam w pokoju, a tam spi Leo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze u babci tak szaleje ,ze gdy wracamy kolo 20 to zasypia w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj eksperymentowałam z kolacją dla Maksa i skończyło się płaczem :( Nie chciał ani twarożku, ani kaszy mannej, ani bułki z mlekiem. Na koniec wsadziłam go do wanny, dałam parówkę, marchewkę i chlebek. A przed samym snem dostał kaszkę z butli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks od malego wie co chce,chociaz to uciazliwe pewnie.jak tak poczytam o innych urwiskach,to czasem mysle ze Leonek to jakis aniol nie dziecko.co mu dam do jedzenia to zjada jeszcze sie nie trafilo aby odmowil.dzisiaj nawet u babci dalam troche smazonej kapusty kiszonej i zjadl i wolal am am.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usypianie z glowy , ale co z kapiela? teraz to roznie bywa.rano ,w poludnie ,wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks dzisiaj tez jadł duszona kapustę kiszoną, ale tylko tak na spróbowanie :) Ale zbieg okoliczności :) Wiesz, w sumie Maks do tej pory jadł też wszytsko co mu dałam. Nie miałam żadnych problemów. Kłopoty zaczęły się jak wychodziły mu czwórki - odmówił wtedy zdecydowanie jedzenia mleka, kaszek i wogóle białego jedzenia. Potem znów jadł ładnie wszystko, prócz mleka, a dzisiaj znów to samo. Myślę, że znowu szykuje się nam jakiś ząbek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to postraszylas mnie :) Leonek jeszcze niema 4-rek. wiec wszystko przedemna.ma juz napuchniete i trzyma prawie caly czas raczki w buzi ,wiec pewnie nie dlugo sie zacznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zabkowanie zaczęło się jak Maks miał 2,5 miesiąca i trwa do tej pory chociaż musze przyznac teraz jest o wiele lepiej niz wcześniej. Maksowi strasznie długo wychodzą ząbki. Pierwszy pojawił się jak miał 5 miesięcy i 1 dzień :) a jak miał 2,5 to pan doktor powiedział, że lada dzień pokarze się ząbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co z Loli i jej komputerem? Pewnie Adrian znowu zabronił jej z niego korzystać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo jest przyzwyczajony do kapieli o roznych godzinach.czesto jestem u mamy i niezawsze moge wrocic o tej samej porze do domu.zreszta moglby siedziec w wannie co godzine przez caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, dziwnie mi tak jakoś pisać Leon bo mam znajomego, ktory ma tak na imie a wielki z niego chłop i jak sobie pomyślę o małym dziecku to mi jakoś tak nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiamy Loli👄 ostatnio to boje sie przynim otwierac lazienke,bo odrazu leci do wanny. sory musialam isc do malego,plakal przez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jeszcze budzi sie kolo 3 nad ranem na mleczko:( podawanie wody odpadlo,zero jedzenia -jeszcze gorzej. ten typ tak ma ,mleczko i juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wszyscy maja jakies skojarzenia z imionami.jak ktos slyszy pierwszy raz (Leon),to odrazu dodaje zawodowiec. jest ok.nie ktore imiona nie maja dobrych skojarzen na pierwszy rzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×