Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Danti - przepraszam, że Cie tak zostawiłam ale Maks nie chciał spać i musiałam sie nim zająć :) Życzę wszystkim kolotorych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, dziewczynki 👄 Z moim szczęściem pewnie żadnej teraz nie ma;) , ale to nic- bo coraz lepiej wychodzą mi monologi;) Wiolusia chodzi w łóżeczku... Czekam aż uśnie,ponieważ sama szybciej usypia,a jak mnie widzi to zaraz szaleje;) Martwiłyście się o mnie wczoraj 👄 kochane jesteście ❤️ Adi nie zabronił mi ;) poprostu jakoś nie miałam okazji,a was też nie było wtedy kiedy byłam ja:( Co się okazało to Adi poprzestawiał w ustawiwniach i z tąd te problemy;) Ale już jest ok :) Jeśli chodzi o jedzenie,to Wioletka też lubi kręcić główką . Wtedy zajmuję ją czymś,najczęście książeczką ze zwierzątkami;) Jest tak za każdym razem,dlatego już umie wszystkie pokazać i naśladować niektóre;) Właśnie wczoraj wpadłam na pomysł żeby w trakcie jedzenia pokazywać jej wszystkie bajeczki : z kształtami ,zwierzątkami,itp wtedy szybciej się nauczy:) Karolinko tak się cieszę,że wszystko jest dobrze :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ale się wczoraj rozgadałyście ;) Połowy już nie pamiętam;) Muszę poczytać jeszcze raz,żeby sobie przypomnieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletka raczej przesypia całą noc, tylko czasem jeszczę daję jej kakao:) Ostatnio zauważyłam,że ma mniejszy apetyt:( I że wychodzą jej trójki :-0 Dziewczyny,a czy próbowałyście dawać rogalika w mleczku, lub biszkopty w mleczku? Wiola od czasu do czasu uwielbia takie papki;) Choć ostatnio upodobała sobie parówki! Potrafi zjeść całą ;) Za to chebek czy bułeczka nie bardzo jej podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj karolinko :) Wiola jest cicho,więc chyba usnęła idę sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczorja pr.obowałam dać Maksowi bułkę z mlekiem ale spotkałam się ze zdecydowaną odmową :) A parówki Maks też lubi ale daję mu je tylko w ostateczności, tzn. jak nie chce jeść nic innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak śpi jak suseł ;) Tylko ją przykryłam:) No i troszkę przyciszyłam telewizorek, obowiązkowo musi być włączony inaczej się budzi;) Okąpałam ją rano,to może pośpi dłużej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czytałam,że na pierwszym miejscu powinny być przetwory mleczne. Ale ona po mamie taka mięzożerna;) Cała rodzina kojarzy mnie z winerkami i frankfuterkami;) bo jak byłam mała to byłam taki grubasek trochę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też próbowałam włączać maksowi radio podczas snu ale budził się na reklamy bo zazwyczaj nadawane są dużo głośniej. Co dziś szykujesz na obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czytałam,że na pierwszym miejscu powinny być przetwory mleczne. Ale ona po mamie taka mięzożerna;) Cała rodzina kojarzy mnie z winerkami i frankfuterkami;) bo jak byłam mała to byłam taki grubasek trochę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek..hmmmm ;) Nic bym najchętniej nie szykowała,bo mi się nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama jest na chorobowym i często przynosi mi zupki dla Wioletki;) Muszę do niej zadzwonić:) i się uśmiechnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mielone więc chyba nadzieję nim cukinie i z głowy :) Ja Maksowi daję zupki ze słoiczków a potem na drugie danie zazwyczaj mu cos szykuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pranie jeszcze się pierze ;) więc nie mam co wieszać,ale jak ty wrócisz to ja pójdę;) Mama właśnie dzwoniła i powiedziała,że kręcą ,,Kryminalnych,, naprzeciwko bloku mojej babci;) MÓWIŁA ŻEBYM POSZŁA TO BĘDĘ W TELEWIZJI;) No ale Wiola śpi,a i wychodzić mi się niebardzo chce, i pomalować się muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim bym się wygramoliła z domu to oni już by pojechali;) Ale ten Zakościelny jest przystojny -trochę mnie kusi...;) żeby tam się przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :) ja poprostu bez makijażu nie lubię wychodzić;) Muszę mieć przynajmniej rzęsy pomalowane;) Trochę podkładu bo jestem za blada jak to mówi moja mama ,,jak trup,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie maluje wogóle bo z natury jestem ładna ;) Oczywiście żart. Otrzeźwiałam jak spotkałam kolegę z którym chodziłam na dyskoteki i nie poznał mnie bez makijazu i w \"normalnych\" ubraniach. Od wtedy bardzo żadko sie maluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym poszła z czystej ciekawości tylko:) Zbyt nieśmiała jestem do filmu... A i za piękność też siebie nie uważam,talent aktorski na własne potrzeby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba mam spory talent aktorski bo potrafie wcisnąć każdy kit :) Oczywiścoe dopóki nie zaczynam gubić się w zeznaniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko,nie rozumię? To ty mu sie podobałaś ,,z,, czy,, bez,, makijażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę za potrzebą;) zaraz wracam tylko pogonię Adika bo przyjechał na kibelek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×