Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

juz jestem:P Leonek jak zwykle padl w samochodzie :) lece tylko przygotowac mleczko na noc i zaraz wracam. mam nadzieje ,ze ktos bedzie czekal na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zawiodlam sie na was 😭 , chyba ,ze akurat usypiacie urwiska albo zajadacie kolacje :P dobrze ,dobrze ,nie gniewam sie, zartowalam 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety zjadam kolacje w samotnosci.Leonek spi ,maz w pracy.tak sobie gryze buleczke popijam herbatka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli wierze w ciebie ,napewno sie uda ,jak nie wytrzymasz to stawiasz wszystkim piwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej juz nie pisze ,bo pomysli ktos ze jestem stuknieta i sama ze soba gadam. ide na allegro ,ale bede zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopchałam sie do Najbardziej Obleganego Sprzętu Domowego ;) Martynka grzecznie zasnęła o 20.00 Leoś śpi? A co dobrego na Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko, ogladam zabawki i zastanawiam sie co kupic Leonkowi pod choinke(szukam pomyslu na cos ciekawego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczytałam sie na takim głupim topiku \"jaką kobietą jestem\" Kolejny kretyński topik, załozony nie wiadomo po co... A co do prezentów po choinkę - A może malutkie łyżewki albo nartki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, za małe te nasze październikowe Maluchy A szkoda... Martyna powoli próbuje sama chodzić, ale jeszcze niepewnie się czuje jako Homo Erectus ;) To co dopiero byłoby na łyżwach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ale sie usmialam chcialabym zobaczyc Leonka na lodowisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mogłabym uciec :) I tak pewnie zaraz będe musiała spadać, ale jeszcze nie, mąż ogląda Zagubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Leonek z chodzeniem? Już biega swobodnie, czy jeszcze przechodzi na czworaki? A śmiejesz się z lodowiska, mój brat miał niecałe 2 latka, jak pierwszy raz był z mamą na lodowisku, dostał kombinezon nieprzemakalny i się tarzał po lodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo juz chodzi jak zawodowiec:P ,zaczyna nawet biegac.lubi trzymac sie tapczana i slizgac sie w skarpetkach jak nie ma kapci.moze bedzie chokeista??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to poszaleje na lodzie tak czy siak! :) A Martyna na razie z triumfalna miną puszcza cos, czego sie akurat trzyma i z wyciagniętymi rączkami, (jak zombie ;) ) maszeruje w wybranym kierunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka-szczepilas juz Martynke(odra,rozyczka,swinka -dobrze mowie ? 13 miesiac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, własnie w ten wtorek Pierwszy raz przy szczepieniu sie popłakała, ale raczej ze zdziwienia, a nie z bólu. A z jakim wyrzutem patrzyła na pielęgniarkę, robiącą zastrzyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to:) Leonek na poczatku jak ruszal pedzil przed siebie ale nie umial zmienic kierunku i trzeba go bylo ratowac przed sciana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz mi czy to mozliwe ,zeby w mojej przychodni brakowalo tej szczepionki od 3 tygodni? czy cos kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, Martynka nie umie się zatrzymać przed drzwiami balkonowymi :( Ale za to muszę ci opisac, jak komicznie sie ostatnio zachwouje: Jak zakładam jej cos nowego, ostatnio dostałyśmy kamizelkę z promocji Bobo Vita, nadstawia się, żeby jej to załozyć i pędzi na czworakach przed lustro, pokazuje na siebie paluszkiem i się śmieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie wiem, czy to jest możliwe. Na pewno wiem, że brakuje szczepionek na grypę, z powodu paniki ptasiej grypy (jakby to mogło cokolwiek zmienić) Ale według mnie MUSZĄ mieć tą szczepionkę, bo to jest szczepienie obowiązkowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwa dziewczynka a wie ze w lusterku to ona?podobno dzieci maja samoswiadomosc dopiero kolo 18 miesiaca. sory dawalam mleczko Leonkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, jesteś usprawiedliwiona ;) Ona od kilkunastu dni tak pokazuje w lustro i na zdjęcia, wskazuje na siebie i mówi \"dzidzia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×