Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Wychodzi na to, że jednak ja jestem najbardziej \" po drodze\" :D Zapraszam w każdej chwili Pomysł ze spotkaniem jest bardzo fajny, ale proponuje, żeby zrobić to, jak będzie cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale jak ja wyjaśnię mojemu mężowi, że tak nagle wyjeżdżamy? ;) Pomyśli, że go porzucam, albo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami,przewaznie jemy osobno.On pozno wraca a ja z glodu nie wytrzymam i jem wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonko ;) rozumię Cię Adi pewnie też już czeka aż się położe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, bardzo mi z Wami miło i sympatycznie, ale oczka mi się już zamykają i jak znam życie, to zaraz nastąpi kolejne budzenie się Martusi. Wybaczcie zatem, ale pożegnam się już z Wami i obiecuję, że jutro zajrzę. Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proponuje wspólne wakacje ;) Miejsce wypośrodkowane,żeby każdy miał taki sam dojazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - Pewnie, że jak będzie cieplej bo teraz to nawet do parku byś nie mogła nas wysłac a jak tak każda z nas przywiozłaby dwie troby, wózek, foteli to na nas już by miejsca nie starczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie nadeszła ta chwila, kiedy musze się odłączyć :( :( :( Buuu Spojrzenia przewierciły mi klatke piersiową na wylot 😠 A jutro jadę do dentysty !!!!!!!!!!!!! Nie będzie mnie cały dzień, bo dentysta to moja ciocia, ale mieszka pod Wrocławiem Przy okazji będziemy Martynke oswajać z fotelem dentystycznym, na wszelki wypadek A ja sie tak boję!! Ale ząb mnie boli, więc trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc i dziękuje Wam za przemiłą rozmowę!!!! 👄 I ucałujcie Skarby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wakacje dobry pomysl ,a co z facetami? zostawiamy w domu oczywiscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też lecę bo nadeszła magiczna godzina :) Wysłałam do Was kilka maili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jonko miłych snów:) Adi też pewnie już czeka,aż skończę on nie może usnąć,jak mnie nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti 🖐️ Karola 🖐️ pozdrów mamę :) Ja z moją prawie cały dzień spędziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten słoneczny dzionek Dzisiaj od samego ranan wojujemy z jedzeniem. Maks odmawia jedzenia wszystkiego co nie jest jogurtem, serkiem lub parówką :(. I co ja mam począć z takim uparciuchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Karolina ,Leos tez zaczyna wybrzydzac:( zaprotestowal na sniadanie(mleko-nie ,kaszka-nie,serek-nie) dopiero przed 10 zagrzalam sloiczkowa zupke i zjadl cala.caly dzien tylko podjadal troche tego troche innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - Maks przeszedł dzisiaj sam siebie w kwestii jedzenia. Niestety muszę to przeczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Rzeczywiście,pusto tutaj ,aż trudno uwierzyć,że wczoraj byłyśmy wszystkie ;) No ale jest weekend,więc wam daruję ;) Wiola też ostatnio się buntuje,ale zawsze zje co nieco ;) O mleko to się nie martwię bo je lubi spożywać :) Przyznam również,że zrobiła się cięższa-to dzięki babci;) która uwielbia ja futrować jedzonkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla dzieciaczków i ich mamusiek ;) Wiolunia słodko już śpi ,ja też dołączam się do moich urwisów ;) dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karolinko,nie zauważylam twojego wieczornego wpisu:( przepraszam,ale szybko wyłączyłam kompa. Dzisiaj też mnie nie będzie bo Adi zabiera kompa do syna, ale wieczorkiem wpadnę :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nie wierzę, że nikt, prócz Loli i mnie, oczywiście, tu nie zaglądał od piątku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×